Konkret Fashion Żaneta Korczak

Dodaj opinie o Konkret Fashion Żaneta Korczak

Default Avatar
Ewa
15/05/2018

Potwierdzam negatywną opinię o tej firmie. Nie realizują zamówień, nie oddają pieniędzy. Brak kontaktu. Zastanówcie się dwa razy zanim cokolwiek wpłacicie tej firmie, bo swoich pieniędzy już nie otrzymacie z powrotem. Ta firma to skandal.

Default Avatar
Małgorzata
02/10/2017

Ostrzegam wszystkich przed tą firmą. Pani nie realizuje zamówień i nie odpisuje na e-maile. Fakt wyłudzenia zgłaszam na policję.

Default Avatar
Anna
27/08/2017

Dziwię się, że prawo nic nie robi z takimi firmami. Oszukują Klientów. Pobierają zapłatę za odzież, nie wysyłają jej kilka miesięcy a potem dziwią się, że ludzie są zdenerwowani i ich zalewają pytaniami o przesyłkę czy zwrot kasy. O braku profesjonalizmu świadczy sama pani Żaneta (chamstwo maksymalne), która samą siebie określa "szefową" czy brak telefonu kontaktowego na stronie firmy.
Dno!

PS Firma naprawdę ma potencjał. Ale niestety nie z takim podejściem do Klienta.

Default Avatar
Sylwia
27/08/2017

Firma nierzetelna, niedotrzymująca terminów i nieprzestrzegająca własnego regulaminu. Pani chamska, butna, działająca na zasadzie "nie wysłałam towaru no i co mi zrobisz?". Nie kopię się dalej, złożyłam pozew do sądu. Pewnie trochę poczekam na odzyskanie pieniędzy, ale może do pani Żanety Korczak coś dotrze.

Default Avatar
Jaheira
09/08/2017

Z wielką przykrością wystawiam negatywną opinię tej firmie....
Jest to ewidentny przykład jak można położyć firmę z perspektywami. Generalnie szyją i projektują świetne rzeczy. Ktoś ma pomysł i mógł zrobić furorę na rynku odzieży size plus... Mógł, bo niestety zamiast zdobywac kolejnych klientów, robią sobie totalną antyreklamę. Cóż czekanie ponad 100 dni roboczych na zamówienie jest zdecydowanie zbyt długim czasem... Kontakt ze sprzedawcą żaden. Komunikaty, które są czasem umieszczane na ich stronie są kpiną... Domyślam się, że musi być coś kiepsko, bo właśnie jest kolejna już obniżka 30%.....przedłużona.... Aż się dziwię, że tak mało można o tej firmie w sieci przeczytać....
Generalnie, żałuję, że tak to wygląda, bo chętnie zostawiałabym w tym sklepie niemałe pieniądze....

Default Avatar
olaaala
12/07/2017

Ubrania bardzo słabej jakości, przy każdym zamówieniu jakiś problem, jak ubrania nie rozchodziły się na szwach bo maszyna przepuszczała ściegi, to sukienka przyszła za krótka mimo dopłaty do dłuższej. Tkaniny to straszne szmaty, mechacą się bardzo szybko, czarna sukienka z białym wykończeniem to jednorazówka po pierwszym praniu czarny zafarbował białe wstawki i szmata wylądowała w koszu. Długi czas realizacji, ogólnie nie polecam, rewelacji nie ma szkoda kasy.

Default Avatar
Agata
06/07/2017

Najgorszy sklep internetowy z jakim się spotkałam. Nie wywiązują się z umów, nie przestrzegają własnego regulaminu, okłamują klientów. W zasadzie brak kontaktu, ponieważ nie odpisują na maile a jeżeli już się skontaktują to są chamscy i bezczelni. Po złożeniu reklamacji znowu brak jakiejkolwiek wiadomości. Już ponad 5 miesięcy próbuję odzyskać swoje pieniądze i jak do tej pory nic sobie z tego nie robią. Mega negatyw. Nie polecam tego sklepu.

Default Avatar
Anna
03/07/2017

Koszmar, nie polecam !! Zero towaru, zero kontaktu

Konkret Fashion Żaneta Korczak

NIP: 5291808872 Regon: 363038984

Podstawowe dane firmy

Firma przedsiębiorcy Konkret Fashion Żaneta Korczak
Właściciel firmy
Żaneta Korczak
Numer NIP 5291808872
Numer REGON 363038984

Adres

Adres głównego miejsca wykonywania działalności
ul. Wojska Polskiego 69 – grodziski

Opis firmy

Przeważająca działalność gospodarcza (kod PKD) 47.91.Z – sprzedaż detaliczna prowadzona przez domy sprzedaży wysyłkowej lub internet
Data wpisu 2015-11-23
Konkret Fashion Żaneta Korczak  - mapa
Firma Konkret Fashion Żaneta Korczak ,siedziba ul. Wojska Polskiego 69 – grodziski NIP: 5291808872 Regon: 363038984
Powiązane rodzaje działalności:Aukcje internetowe, Sklep internetowy, Sprzedaż przez internet, Sprzedaż wysyłkowa