Najnowsze opinie

Zdecydowanie nie polecamy współpracy z tą firmą i tą osobą. Przyjął projekt i oszacował na 2 tygodnie pracy, choć minęło pół roku nadal nie mamy projektu, tylko z błędami. Częstotliwość kontaktu z firmą itamsystems.pl i Panem Piotrem Czubek znikoma, odzywał się kiedy mu pasowało z częstotliwością raz na tydzień, nawet nie przepraszając, (...)

ostrzegam przed ta firma Robbud i tym czlowiekiem - robert sliwa. ucieka z budowy nie koncząc mimo umowy. jego pracownicy robia na odwal sie wszystko. on oszukuje na materiale. oszukal juz niejedna osobe. UWAGa!!!!!!!!!!!! nie dajcie się zbajerowac jego opowiesciami i obietnicami!!!!!!

Pani Doktor leczyła moją kotkę. Co do przebiegu leczenia nie mam zastrzeżeń, ale mam zastrzeżenia do sposobu przeprowadzenia eutanazji. Doktor Izabela Przybytek zastosowała starą metodę eutanazji - podała środek przygotowujący do eutanazji (stosowany do usypiania przed zabiegami chirurgicznymi). Efektem ubocznym tego środka są wymioty, więc moja (...)

Szybka realizacja, obsługa bezproblemowa. Mogę polecić Pana Bartosza Gargasewicza. Potrafi profesjonalnie doradzić i nie ma dla niego rzeczy niemożliwych.

Jestem bardzo zadowolona, że trafiłam do Pani Doktor. Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu i sposobu podejścia do pacjenta. leczenie przebiegło bardzo sprawnie i bezboleśnie. Czułam się naprawdę "zaopiekowana". Serdecznie polecam

Nie polecam, bardzo niski poziom firmy.

NIE POLECAM!! Robert Oremus zrujnował nasze bardzo starannie przygotowane wesele. Emocje na bok - konkrety:

-ok 15,30 zaczął prowadzić imprezę a o 22 był już na tyle w złym stanie, że zdecydowaliśmy, że nie chcemy żeby dalej prowadził jakiekolwiek zabawy bo już mówił nieskładnie i już pierwszej zabawy goście nie zrozumieli

Brak (...)

Uwaga Idiota!!!!

Fajna obsługa, rzetelne i profesjonalne podejście do zlecenia, pełne zaangażowanie w pracę, doradztwo oraz efekt w działaniach. Sprawozdanie napisane na wysokim poziomie uwzględniając przy tym szczegółowy opis co do minuty. POLECAM

Wybitny specjalista od ubezpieczeń flotowych, gość ma chyba z 10 lat doświadczenia i pokończone wszystkie możliwe studia i kursy. Zanim coś powie na temat floty robi dokładny audyt i dopiero wtedy można się wszystkiego dowiedzieć, nowinek technicznych i organizacyjnych jak zoptymalizować koszty zarządzania. Ubezpieczenia to tylko niewielka część (...)

Firma prowadzi sprzedaż internetową. Jednak uwaga: przysyłają inny przedmiot niż mają w ofercie.
Oczywiście nie widzą w tym nic złego, że klient zapłacił za konkretny towar i nie jest mu obojętne co dostanie.
Omijać z daleka takich.

Polecam profesjonalną firmę. Dachówkę Alegre udało mi się kupić od ręki. Firma posiada własny transport.

To zwykły oszust. Polisy nie zawierały punktów o ktore prosilam. Kasa przepadla raz na zawsze

Default Avatar
Jakub S
Untitled

Jestem bardzo zadowolony z całokształtu obsługi. Zakupiłem materiały wraz z usługą Pana Grzegorza. Dach wykonany prześlicznie i bardzo dokładnie. Zakupiłem materiały na 8% vacie - wszystko co pozostało po budowie mogłem zwrócić co jest rzadkością. Polecam i to nie ostatni moja styczność z firmą.

Gastromaster to bardzo solidna i rzetelna firma . Pan Jacek fachowo doradzi. Od kiedy moimi urządzeniami właśnie On się opiekuje praktycznie spotykamy się na przeglądzie. Polecam .

Gastromaster to bardzo solidna i rzetelna firma . Pan Jacek fachowo doradzi. Od kiedy moimi urządzeniami właśnie On się opiekuje praktycznie spotykamy się na przeglądzie. Polecam .

Witam, polecam Pana Dawida Kaszurę. Dzięki za telefony. GSM KATOWICE

ten sklep już nie istnieje 23 lata - to jakaś komedia

Firma stworzona na potrzeby wyłudzania od ludzi pięniędzy. Pobierają zaliczki na materiały i robociznę po czym uciekają z miejsca pracy. Kłamią, wymyślają niestworzone historie. Nie ma nic wspólnego z usługami remontowymi. NIE POLECAM

Tragedia!!!Oddają podarte ubranie! Właściciel cham. Współczuje pracownikom.

Super warsztat. mechanicy z pasją. Korzystam z usług od kilkunastu lat i niejednokrotnie pomogli w sytuacjach wydawałoby się beznadziejnych no i w bardzo dobrych cenach.

Firma pracuje na wysokiej jakości urządzeniach do czyszczenia parowego. Usługa czyszczenia wykonana bardzo starannie i dokładnie. Polecam

Default Avatar
Joanna Mroczek

Jestem bardzo zadowolona z obsługi mojego sprzętu

Firma kogucik specjalizująca się w pobieraniu zaliczek i nie wykonywaniu swojej roboty.
Nie ma nic wspolnego z remontami, nie mają pojęcia o robocie.

Znakomitej jakości farby i tynki. Ekipa remontująca moje mieszkanie pracowała na tynkach Kabex i przyznaje, że są naprawdę wytrzymałe, dobrze się prezentują i nie było problemu z ich położeniem.

Deweloper działający na krakowskim rynku od wielu lat - można mu zaufać. Inwestycje bardzo udane, mieszkania zlokalizowane w różnych częściach Krakowa, wysoki standard wykończenia. Fronton oferuje również mieszkania i lokale na wynajem. Generalnie oferta znajduje się na stronie dewelopera www.fronton.pl

Dzień dobry!
Myślę,że przez pomyłkę ta firma figuruje na tej stronie .Została wykreślona z działalności
gospodarczej oraz z ewidencji systemu REGON. Pozdrawiam !hj

Długo z mężem szukaliśmy odpowiednich drzwi do wnętrza, chodziło o ładne i w miarę tanie rozwiązanie. Przypadkowo trafiliśmy na firmę vrata i skorzystaliśmy z ich oferty. Jestem bardzo zadowolona - cena praktycznie jak w przypadku tanich drzwi z marketu jeśli policzymy że drzwi są z montażem.

Kiepski nauczyciel , wybiera sobie uczniów których chce uczyć nie polecam.