Najnowsze opinie

Brak profesjonalizmu i agresywne zachowanie właścicielki w przypadku nieporozumień. Zdecydowanie odradzam.

Kiepski fachowiec po wykonaniu instalacji w kilku miejscach wycieki a cena za usługę kosmos.w mojej ocenie amatorszczyzna.

Wysyłany przez nich towar nadaję się na złom a nie do montażu !!!! Oszuści !!! Po odebraniu przesyłki kontakt się urywa !!!!

Z całego serca, serdecznie polecam 😉

Niepoważny usługodawca. Nie przychodzi na umówione spotkania, kręci, nie odbiera telefonu. Omijać dużym łukiem.

Default Avatar
Untitled

Firma nie spłaca swoich zobowiązań. Czekam już ponad 4 m-ce.

OMIJAĆ JAK NAJDALSZYM ŁUKEM! Piekło Dantego przy tym miejscu to raj. Wybór tego salonu ślubnego przysporzył nam olbrzymią ilość stresu, którego i tak jest dość dużo podczas przygotowań do ślubu. Nie polecam!

Suknia została zamówiona 6 miesięcy przed ślubem, 7 razy przychodziliśmy na poprawki, ostatnia była 4 dni przed weselem, a efekt końcowy (...)

Uwaga oszustka! Poszłam z nieszczelną plombą w "7" o czym wiedziałam od innego stomatologa. Był to jedyny ubytek jaki miałam. U pani "doktor" dowiedziałam się, że jest podobno duży ubytek w "6" obok. Tak mnie zmanipulowała, że zgodziłam się na leczenie tej "6". Potem jeszcze stwierdziła, że mam do zrobienia "7" na dole. I od razu pytanie (...)

Leczę się ortodontyczne u pani doktor i jestem bardzo zadowolona, jest dobrym lekarzem. Zbliża się termin zakończenia leczenia i widzę ze efekty są bardzo w porządku, nawet lepsze niż się spodziewałam. Nigdy nie spotkałam się też u pani doktor z kolejkami, każdy jest umówiony na określoną godzinę i pani doktor trzyma się tych godzin.Serdecznie (...)

Matka ma swój gabinet i często zamawia usługi czyszczenia parowego, sterylizacji i dezynfekcji u firmy Roco Clean. Dobrze wywiązują się ze swoich obowiązków. Mamy w planach zamówienie usług czyszczenia parowego do naszego domu - sofy i dywany dosłownie proszą się o czyszczenie!

Jak mogę do Państwa trafić ? Zawsze zamknięte a macie takie piękne kwiaty....
Pozdrawiam

Witam, zostałem oszukany przez pana Adriana, po przepracowaniu 3 tygodni nie wywiązał się z zapłaty należnej za wykonana prace. Nie otrzymałem zapłaty, sprawe zgłosiłem na policje oraz do Państwowej Inspekcji pracy.

dobra i sprawdzona firma. pracownicy przykładają się do napraw. wysoka jakoś i przyzwoita cena. Jestem zadowolony z tego jak zajęli się moim autem.

Dajcie sobie spokój pięknie gadają a później jest jak zwykle nie płacą . Sprzedają g...o a mówią że to miód.
Szkoda czasu !!

trafilem tam przypadkiem, historia jest długa, po ich naprawie trzeba było wymieniać cały silnik, bo naprawe dokonano po amatorsku i nieprofesjonalnie, co potwierdził rzeczoznawca

Jeżeli ktoś trafi na Rafała Dobronia, to należy uważać.
Bierze zaliczki i nie wykonuje pracy... generalnie kradnie i oszukuje.

Super wykładowcy, rzetelnie i profesjonalnie polecam !

Mam to samo zdanie o firmie SKARLED

Pieniedzy nie oddali, na maile nie odpisuja. Sprawa jest skierowana na Policję i do prokuratury bo chce również podać go do sądu z cywilnego, Ty również zgłoś, jak mi mówił policjant to jest sporo osób oszukanych przez tą osobę.
Ja wziąlem mecenasa i będzie mi płacił odsetki, więc może mi oddać pieniadze (...)

Trafiłam do p. Karoliny całkiem przypadkiem, gdyż szukałam kancelarii, którą mi polecił znajomy. Zdecydowałam się na poradę prawną, którą uzyskałam niemal "od ręki". Byłam z niej bardzo zadowolona, więc zdecydowałam się na obsługę mojej dość skomplikowanej sprawy, która zakończyła się sukcesem. Od tego czasu polecam tę przemiłą panią adwokat (...)

Bardzo nieprofesjonalne usługi.
Przestrzegam, nie polecam

Nie polecam tej firmy. Problemy z reklamacjami. Nie dają gwarancji na papierze klientowi.

Niestety zostawilem auto u tego mechanika i zostaly powmieniane czesci bo potrzebowal do innego auta

Zdecydowanie nie polecam tego dewelopera.
Inwestycje budowane są jak najmniejszym kosztem, z jakichkolwiek materiałów. Brak odpowiedniej reakcji na zgłaszane usterki - jeśli już cokolwiek zostanie zrobione to "na odwal".
Standard wykonania niezgodny ze stanem faktyczny czym w ogóle się nikt nie przejmuje.
Jakiekolwiek ustalenia z deweloperem (...)

masakra, nie odbierają telefonów

Default Avatar

UWAGA! E. Bartela i/lub jej mąż to firma, która oszukuje ludzi na niewielkie kwoty w nadziei, że oszukany nie zgłosi sprawy na policję. Aby potwierdzić moje słowa, podaję link do strony firmowej E.Bartela na allegro - komentarze mówią same za siebie. https://allegro.pl/uzytkownik/45769039/oceny?recommend=false&page=1

Uczciwy deweloper, który nie próżnuje 🙂 Osiedla powstają jak grzyby po deszczu i muszę przyznać, że robią wrażenie 🙂 Poza osiedlami w centrach miast Eko-Park buduje kameralne i luksusowe wille na przedmieściach - znakomita opcja dla ludzi, którzy mają dość zgiełku i wrzawy.
Jesteście super 🙂

UWAGA!!!!!!!POBIERA OPŁATY HOSTINGOWE PO CZYM NIE WYSYŁA FAKTURY ORAZ NIE OPŁACA HOSTINGU W WYNIKU CZEGO STRONY NIE DZIAŁAJĄ BRAK JAKIEGO KOLWIEK KONTAKTU OSTRZEGAM PRZED TYM ZŁODZIEJEM.

zdecydowanie nie polecam tej firmy facet wział pieniądze za usługe potem nie odbiera telefonów i nie chce zwrócić zaliczki omijać z daleka

Przy wymianie okien w całym domu otrzymałem bardzo atrakcyjny rabat. Okna solidnie wykonane, ciepłe, bez zarysowań i niedoróbek. Czas oczekiwania 6 tygodni.
Polecam