Najnowsze opinie

Default Avatar
Untitled

ten pan to jeden wielki krętacz , nie wykonał usługi po mimo zapłacenia pełnej kwoty ! sprawa będzie mała swój finał w sądzie przestrzegam !

Firma zakończyła działalność, nie istnieje.

Default Avatar
Untitled

Naprawdę polecam! Szybko, sprawnie i za małe pieniądze. DZIĘKUJĘ!

Fachowo, sprawnie, szybko i za dobrą cenę 🙂

Stanowczo nie polecam, pół roku i dach przecieka wszystko do wymiany

Nie polecam. Pomnik wykonał niestaranie,na płycie ubytki. Zwlekał miesiącami z poprawą i nie poprawił swojej fuszerki, niesłowny. Pomnik zostawił zabrudzony błotem.

Wizyta w Młynie Markowice nie jest nigdy dla nas zwykłym przystankiem na trasie w celu zakupu mąki. To taka mała wycieczka w czasie. Klimatyczne, wypełnione tradycją wnętrze z maszynami pamiętającymi odległe juz lata poprzedniego wieku. Mimo to, wytwarzana tu mąka (bo trudno przy takim zaangażowaniu mówić o produkcji) jest zawsze wysokiej (...)

Najgorszy sklep internetowy z jakim się spotkałam. Nie wywiązują się z umów, nie przestrzegają własnego regulaminu, okłamują klientów. W zasadzie brak kontaktu, ponieważ nie odpisują na maile a jeżeli już się skontaktują to są chamscy i bezczelni. Po złożeniu reklamacji znowu brak jakiejkolwiek wiadomości. Już ponad 5 miesięcy próbuję odzyskać (...)

Osoby zainteresowane współpracą muszą uzbroić się w ogromne pokłady cierpliwości. Zleceniobiorca przez ponad pół roku nie rozpoczął nawet zabudowy kuchni, która przy remoncie generalnym jest priorytetem. Od stycznia do lipca wykonawca ustawił w mieszkaniu jedynie dwie szafy bez montażu drzwi. Przekładnie terminów, obiecywanie szybkiego (...)

Polecam bardzo Panią Doktor!

Porażką jest kontakt z tą firmą, oferującą stare rutery, a twierdząc wręcz z agresywnością, że są nowe. Żnada, nie polecam nikomu, o czym świadczą, nie tylko moje opinie

Nie polecam warsztatu tego pana zdzierca fuszerkasz jak nie zarobi conajmiej 500zł na jednym aucie to grosze musi mieć 500zł dniówkę nie polecam ...

Jeśli trafisz do projektu zewnętrznego to jest to Twoja szansa na rozwój. Dobrze płacą, szefostwo jest ok nie stwarza problemów i współpracownicy, poza jednym który Ci "pomaga" jak jestes na projekcie wewnętrznym. Jak już będziesz pracował we wcześniej wspomnianym projekcie, postaraj się przejsc na inny, albo uciekaj, bo współpraca z tą osobą to (...)

Po tegorocznej maturze z matematyki mogę z całego serca polecić korepetycje Pani Honoraty i powiedzieć, że nie tylko były mega skuteczne ale też sprawiły, że stres był o wiele mniejszy. Pani Honorata bardzo dobrze, cierpliwie, z uśmiechem na twarzy i „do skutku” tłumaczyła każde zagadnienie. Rewelacyjna nauczycielka matematyki, która potrafi z (...)

Jeżeli nie chcecie stracić pieniędzy, to nie dajcie się złapać na płatność z góry.
Opakowania brudne,brak plomb na korkach, etykiety drukowane na drukarce atramentowej.
Omijajcie tą firmę i tego krętacza.

Wlasciciel niezrownowazony psychicznie. Nie polecam.

Nie polecam !!!!! Nie płaci !!!!! Oszustka !!!!!

Wizyta u P. dr Teresy Wojciechowskiej na ul. Skupionej 1 w Łodzi to tragedia. Pani dr spóźniła się ok. 1 godz. i nie przeprosiła pacjentów oczekujących w kolejce, weszła do gabinetu z zakupami. Sama wizyta to jakaś kpina, brak nowoczesnej aparatury okulistycznej, właściwie brak jakiejkolwiek, coś tam było z lat może 40-tych. Oględziny oka, a (...)

Organizatorzy są oszustwa. Wielokrotnie oceniana.

Koszmar, nie polecam !! Zero towaru, zero kontaktu

złodziej , w żadnym wypadku nie wynajmujcie temu panu budynku pod działalność , nie płaci wcale , warsztat wynajęty przeze mnie został totalnie zdewastowany , zadłużony i na koniec okradziony z moich elektronarzędzi , osobnik ten działa w ten sposób , że wynajmuje lokal zadłuży się na kokretną sumę i wynajmuje kolejny . Proszę bardzo uważać i nie (...)

Filip jest wyjątkowo sumienną osobą, z precyzją wyjaśnia wszystko, a nawet trochę więcej niż pytałam.
Na pewno polecę go jako specjalistę Ubezpieczeń.
Byłam bardzo zadowolona z programu przedstawionego dla córki.

Firma od 4miesięcy nie chce dokończyć schodów. Dostali większość pieniędzy, mieli wrócić dokończyć montaż barierek dla dzieci i coś tam jeszcze poprawić...tel nie odbierany jak odbierze to, że to , że tamto...człowiek chce się wprowadzać nie ma jak...najprawdopodobniej skończy się w sądzie!!!

Nie polecam brak słów ostrzegam

Szeroki wybór i dobrej jakości towar. Korzystne upusty i terminowe rozliczenia.

Zleciłem Panu Pawłowi założenie swojej strony internetowej - wszystko zostało załatwione bez zarzutów, zlecenie zostało wykonane nawet przed umówionym terminem. Zdecydowanie polecam