Najnowsze opinie

Nie polecam jakiejkolwiek współpracy z tym Panem, prezes firmy Logrus Sp z o. o. która do dziś od 2015 nie zapłaciła fv za wykonane usługi, komornik nie ma z czego odzyskać pieniędzy ponieważ wszystko ze spółki zostało wyprowadzone, zwykły oszust i najlepiej omijać z daleka !!!!!!!!!!

Kiedy zwrócisz mi moją własność złodzieju

Jestem bardzo zadowolona. Nie jestem klientką długo ale jak do tej pory rewelka:) Skorzystałam z pomocy przy optymalizacji i płacę teraz o połowę mniejsze podatki niż dotychczas. Profesjonalne doradztwo udzielone bardzo przystępnie. Nie znam się na podatkach ale pierwszy raz rozumiem co do mnie mówi księgowy,a było ich wiele... 😉

Z kupionych ostatnio przez mnie szampanów w Warszawie bez wpadek były właśnie w Dom Szampana

Paula

Polecam!!! Profesjonalista.Żaden odlot cenowy jak w Warszawie czy Krakowie.

Polecam, mają bdb sprzęt i rewelacyjnych specjalistów. Jestem mega zadowolony, zlikwidowali mi do 0.0 z -4.5! 🙂

Alumex w stolicy nie ma żadnej konkurencji. Jeżeli ktoś chce okna i drzwi aluminiowe, to zamawia tylko w Alumexie, bo wie, że otrzyma produkt najlepszej jakości.

fajnie ubierają kościół i salę weselną. byłam na ślubie koleżanki, na którym oni odpowiadali za wystrój i bardzo mi się podobało. Wszystko ładnie się dopełniało i tworzyło miłą atmosferę.

Wspólpraca z firma Geomart najgorsza jaka mogłaby istniec. Zero profesjonalizmu ,partactwo i oszustko .zdzieraja przy tym jak za zboze .Tragedia odradzam wszystkim.

nie polecam tej firmy oszustwa

Długo, nieterminowo, byle jak, to dewiza tej firmy.
Z właścicielem w żaden sposób nie można się umówić - nie odbiera telefonów od swoich klientów, zawsze spotykają go przypadki losowe.
Wszelkie zlecone prace najchętniej wykona bez jakiejkolwiek umowy i rachunku.
Nie chcesz kłopotów omijaj szerokim łukiem.
NIE POLECAM jego usług !!!!!!

Fatalnie sklejenie. Z małej dziurki zrobił 10 cm i porysował dookoła szybę żyletką. Po reklamacji, Pan powiedział, że nie wypuści mnie jak nie zapłacę 100 zł.

współpraca z Panem Januszem na najwyższym poziomie POLECAM

31.10 zakupiony boczek od tej firmy trawia do mnie po dluszczym czasie 5.11.2017
mial byc full skora dynoaudio za 720, a dostalem zwykly boczek...
proba kontaktu z firma taka, ze najpierw klamali ze to nie jest ich - udowodniono ze to jest ich, bo na innych aukcjach widnie takie same, potem mowili ze wymienio - miesiac czasu. cisza tylko (...)

Zdecydowanie odradzam jakąkolwiek współpracę z firmą VIADEM Rafał Wasilkowski. Zakup dokonany przez stroną internetową. Zgodnie z informacją podaną na stronie - termin odbioru 3 dni. Po trzech dniach przysłano maila o rozpoczęciu realizacji zamówienia i... przez kolejne 6 tygodni firma VIADEM Rafał Wasilkowski nie była łaskawa przysłać żadnej (...)

Praca w Niemczech u danego pracodawcy jest koszmarem, przez telefon wszystko pięknie, po dojechaniu na miejsce, 2 tygodnie siedzenia, braku pracy. Nocleg tragiczny, pluskwy piętro niżej, nocleg załatwiany na ostatnia godzinę. BRAK WYNAGRODZENIA, KŁAMSTWO ze zostaną wysłane jak wrócimy do polski, po powrocie brak kontaktu z PANEM PUŁAWSKIM

Kwiaciarnia ma duży wybór, bukiety w różnych cenach, fajnie skomponowane. Można znaleźć coś na każdą okazję. Bardzo lubię do nich zachodzić bo zawsze jest tam miło i pachnąco.

Witam, dawno nie spotkałem tak miłej i kompetentnej Pani doktor. Rzeczowa, konkretna z dużą wiedzą, bardzo sympatyczna. Wizyta trwała dość długo, ale chyba o to chodzi, bym z każdej strony został odpowiednio zbadany. Bardzo pozytywnie oceniam i gorąco polecam Panią doktor.

Paweł Wyżykowski to oszust. Nie płaci podwykonawcą, nie odbiera telefonów. Nie polecam nikomu współpracować z tą firmą. Kase jest winny za budowę w Łomiankach za którą zostało mu wypłacone przez gminę cała należność w lipcu tego roku.

uwaga!!! nie zawierać z nim żadnych umów, nie przyjmować zleceń - nie zadawać się!! nie płaci!!!

Uwaga to oszuści od kilku miesięcy czekam na pieniądze. Nikt telefonów nie odbiera na maile nie odpisują .

WitamChciał bym nawiązać kontakt z osobą o tym imieniu i nazwisku Z kolegą z którym byłem w rezerwie w Kielcach w 1985.W1986 w Grecji. Czy dobry mam namiar.pozdrawiam ,proszę o odpowieć Marek Ruciński.

W lutym wykonaliśmy usługę dla tej firmy. Do tej pory nie otrzymaliśmy zapłaty. Brak kontaktu, telefony odrzucane, na maile nie odpowiadają. Na transie firma już nie istnieje. Nie polecam.

OSOBA DZIALAJACA NA ARENIE MIEDZYNARODOWEJ, SZKOLACA BEZ KWALIFIKACJI,ZA POTEZNE SUMY BEZ MOZLIWOSCI WYKONYWANIA ZABIEGOW W PL I ZA GRANICA PO SZKOLENIACH MEDLAB TRAINING.STRZEZCIE SIE I UWAZAJCIE NA BEATE SIEMIONKOWICZ I WSPOLNIKOW!!! WYDALAM DUZE PIENIADZE NA SZKOLENIA PO KTORYCH NIE MAM ZADNYCH UPRAWNIEN

Nie polecam nie płaci dostawcom. Od pół roku czekam za pieniedzmi

Zamówiłam paski, zapłaciłam wiosną 2017 r. i do dzisiaj (grudzień 2017) ani pasków ani zwrotu pieniędzy. Telefonów nie odbierają, na smsy też nie odpisują. Jak się nazywa takich ludzi??? Każdy wie.... OSZUS.... Nie ufajcie ani tej pani ani jej rodzinie.

Zdecydowanie nie polecam tej trenerki!
Wszystkim dosłownie wszystkim wysyła dokładnie to samo! Maila wszystkie z konstrukcją kopiuj+wklej. Ani jedno słowo się nie różni 🙂 Oszukuje i naciąga ludzi nie zwracając pieniędzy - walka o odzyskanie pieniędzy to droga przez sąd, a zatem niech każdy rozważy czy oby na pewno warto.

Polecam usługi tego biura. 3 razy już wynajęlismy z tej firmy mieszkanie