Najnowsze opinie

Rozwiązania z poziomu ścianek działowych (braliśmy mobilne) nas zadowoliły. Dodatkowo dobrze skomponowane do wnętrza z szybkim czasem realizacji. Mamy u siebie je od kilku dni, ale jesteśmy śmiało możemy polecić.

Zdecydowanie nie polecam, przez niefachowe podejście do sprawy leczenia zęba, który w wyniku borowania ,w mojej ocenie za dużym wiertlem, najpierw był wrażliwy na dotyk i ciepłe oraz zimne napoje. O tym mi powiedziano że tak może być "jakiś czas". W koncu zozleciał sie na kawałki 5 miesięcy po interwencji. Jedyne co pozostało usunąć niewyleczony (...)

Warsztat całkiem dobry. Wszystkie zlecone naprawy wykonali w terminie, zapłaciłem tyle na ile się umówiliśmy. Z efektów ich pracy jestem zadowolony.

Bardzo polecam. Miła i profesjonalna obsługa. Konkurencyjne ceny.

Radzę unikać jak ognia. Zamiast z OC ściągają z klienta a o wszystkim można się dowiedzieć dopiero jak przychodzi wezwanie sądowe.

Najgorsze biuro księgowe jakie spotkałam, w ciągu jednego kwartału potrafią podać trzy różne kwoty podatków a kiedy poprosiłam o księgę kpir wyszło, że nie zaksięgowali przynajmniej 2-3 faktur na każdy msc. Na prośbę o wyjaśnienie milczenie i brak reakcji. Teraz nie mogę się nawet doprosić o zwrot dokumentów aby zmienić buro rachunkowe. Kompletny (...)

Pozdrowienia od klientów którym miał Pan dostarczyć odnowione meble w maju ubiegłego roku. Zastanawiamy się co Pan z nimi zrobił bo co miesiąc podaję Pan inny termin ich dostarczenia.Może podane meble ze zdjęć na Fb wcale nie są Pana własnością tylko innych oszukanych Pana klientów. Sprawę prowadzi trójmiejska prokuratura chodzi o kwotę niemałą (...)

Do Wszystkich oszukanych!!! Odzyskałeś pieniądze czy nie?? Nie ważne.. Proszę o kontakt pod nr tel 506-868-442. Nie przyjmuję połączeń od nr zastrzeżonych. Jestem z Pelplina woj. pomorskie. Aktualnie prowadzę kilka ciekawych rozwiązań na oszusta dlatego Im więcej kontaktów tym GORZEJ dla oszusta!!!

Firma godna polecenia. Ściany najwyższej jakości (nie made in China). Do tego sama obróbka i instalacja ścianek bardzo dobrze wykonana - bez żadnych niedociągnięć, szczegółowo i dokładnie. System sprawdza się w naszej firmie od kilku miesięcy, więc mogę śmiało polecić.

Nie dotrzymuje terminów, Pan Paweł Czuba obiecuje i kombinuje, naprawa silnika nie profesjonalna,
brak wykonania podstawowych regeneracji bloku czy głowicy ,po przejechaniu 2tyś km wycieki,
Pan Paweł Czuba sprzedaje silniki: dla handlarza za 7tyś, poskładać i sprzedać za 9tyś, do jazdy za 12 tyś. Nie polecam bo to silnik za 7tys
Podpisuję się (...)

Nie dotrzymuje terminów, Pan Paweł Czuba obiecuje i kombinuje, naprawa silnika nie profesjonalna,
brak wykonania podstawowych regeneracji bloku czy głowicy ,po przejechaniu 2tyś km wycieki,
Pan Paweł Czuba sprzedaje silniki: dla handlarza za 7tyś, poskładać i sprzedać za 9tyś, do jazdy za 12 tyś. Nie polecam bo to silnik za 7tys
Podpisuję się (...)

Firma Wisko Sp.z.o.o NIP 5272670071 z siedzibą ul. Ciołka 12/428 w Warszawie jest nierzetelnym płatnikiem.W dniu 13-10-2017 wzięła urządzenia i do chwili obecnej nie zapłaciła pełnej kwoty faktury.z dnia 13-10-2017, tłumacząc się trudna sytuacją finansową .Termin płatności 45 dni minął 19-11-2017 kwota 4175,85 zł. Piotr Sienkiewicz nie odbiera (...)

Oszust sprzedaje lewe bilety na skoki. Udaje ze jeat dziennikarzem i prowadI badania o czarnym rynku.

Chcialem powiedzieć,ze pan który rzekomo zatrudnia zbrojarzy NIE PLACI.

Bardzo polecam. Przemiła obsługa 🙂

Pani Elżbieta to przemiła kobieta. Super atmosfera, troska o klienta podczas badania oraz profesjonalizm to tylko garstka pozytywów na temat Pani doktor. Cena w porównaniu do jakości bardzo dobra. Serdecznie polecam.

Miałem to nieszczęście pracować w tym pseudo warsztacie, jakość usług pozostawia naprawdę wiele do życzenia. Począwszy od tego że klienci są kasowani za nowe - markowe części a montowana jest albo używka albo najtańsza chińszczyzna na rynku. Czas naprawy to dramat bo auto z naprawdę nieskomplikowaną usterką potrafi stać tygodniami bo ,,szef szuka (...)

Bardzo profesjonalna, rzetelna obsługa i duży wybór podłóg najlepszych marek. Oby więcej takich firm!

Zwykły oszust, nie wywiązuje się z umowy, nie płaci, niszczy lokal. Odradzam jakiejkolwiek współpracy

Świetny efekt czystości za niewielkie pieniądze. Naprawdę nie trzeba wydawać fortuny na zakup profesjonalnego urządzenia czyszczącego parą, skoro można taką usługę zamówić raz w miesiącu płacąc przysłowiowe grosze. Roco Clean pracuje na dobrym sprzęcie, tu są informacje http://www.czyszczenie-parowe.pl

Jestem pod wrażeniem jakości Waszych nagrań. Dwa tygodnie temu widziałam film z wesela i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona Waszymi umiejętnościami. Nagranie z drona robi chyba najlepsze wrażenie. Film świetnie zmontowany, przełamuje stereotyp o nudnym nagraniu weselnym.

Trafna diagnoza i szybkie rozwiązanie problemu. Rano samochód odstawiony, po południu do odbioru, bez niepotrzebnych kosztów i zbędnej wymiany części. Cenne info na temat dalszej eksploatacji samochodu. Bardzo polecam.

Uwagaa na tych oszustów!!! Nie polecam robić interesów z Panem Maciejem Strugarkiem! Jego firma i koledzy to złodzieje!!! Obu Urząd Skarbowy tam wpadł z wizytą!

Przestrzegam.
Wystarczy poczytać kto jest Pani Elwiry konkubentem- Adam.K- znany oszust.
jakiś czas temu para proponowała wystawienie fikcyjnej faktury za usługę!!!
dziś już Elwira.K ma działalność założoną ale 100x przeczytajcie coś co wydrukuje dla Was albo coś co da do podpisu.

Kłamca i oszust, uważajcie. Niech da Wam to do myślenia, 10 razy zanim kupicie.

Firma jak i osoba ją prowadząca jest na miernym poziomie. Nie polecam,a nawet przestrzegam przed kupnem mieszkania od tego człowieka. Bardzo ciężko się dogadać z tą osoba bo on żyje w zupełnie innym świecie. przez 3 lata przepompownia była źle wykonana bez projektu, ciągłe awarie, a on twierdził, że wszystko jest ok(no ale jak się nie ma wiedzy (...)

Rozpuszczony synuś bogacza, udający że coś potrafi, przekręt

polecam!!!!! Warto się było przemóc. Był lekki dyskomfort, ale na pewno nie jest to ból. Szybko podjęłam decyzję, żeby się nie rozmyślić, jestem bardzo zadowolona po korekcji wzroku laserem, który miałam przed Świętami