Najnowsze opinie

firma i właściciel to całkowita porażka, brak wynagrodzeń za usługi, pracę, długi i oszustwa
klinika dźwięku - strona nowa, żadnej realizacji od kupna, a w showroomie ciemna komnata, dykty, odpadający sufit. czas się przyznać do porażki a nie oskarżać wszystkich o wykorzystywanie itp...

Okna o profilach aluminiowych pięknie się prezentują w nowoczesnych stodołach. Podoba mi się, że prezentują się ultranowocześnie, a do tego są bardzo ciepłe i dużo bardziej wytrzymalsze od standardowych okien PCV.
Jesteście super!

Współpraca z firmą zakończona z powodu nieprofesjonalnego traktowania klienta, towar przysyłany niezgodnie z zamówieniem, po odesłaniu koca nie można doprosić się o korektę faktury, koc zapłacony, twierdzą ,że nie dostarczony przez kuriera, zwrotu pieniędzy nie ma co oczekiwać, widać taka jest polityka firmy . nie polecam.

Sytuacja z Panią wygląda następująco:

Pobiera zaliczki za wykonanie strony internetowej następnie ani strony ani zwrotu zaliczki. Dodatkowo, brak kontaktu telefonicznego ani mailowego ani pocztowego

W skrócie PANI JEST OSZUSTKĄ.

NIE POLECAM

Witam, zakupulem w tej firmie kosci ram, firma wygasła, produkt nie otrzymany, pieniadze przepadly, zamierzam zglosic przestepstwo, jesli ktoś jeszcze został pokrzywdzony przez tą firmę prosze o kontakt na polymer696@gmail.com, pamietajcie w grupie mamy większą siłę czekam na wasz kontakt

Katastrofa

Jestem bardzo zawiedziony działaniem firmy.
Zostałem oszukany.

Default Avatar

Prokuratura Rejonowa dla Dzielnicy Krakow-Podgórze w Krakowie prowadzi postępowanie (sygnatura akt: 5 Ds./160/150/s) w związku z podejrzeniem popełnienia przez Właściciela Firmy szeregu przestępstw, w tym w szczególności:
– zagarnięcia znaczących kwot pieniężnych na szkodę co najmniej kilkunastu osób,
– fikcyjnego obrotu gospodarczego,
– (...)

Ostrzegam wszystkich przed tą firmą. Pani nie realizuje zamówień i nie odpisuje na e-maile. Fakt wyłudzenia zgłaszam na policję.

Uwaga!!!
ZŁODZIEJ!!!!!!!!
Nie wykonał usługi!!! Nie oddał przesłanego towaru!!! Wyłudził pieniądze!!!

Tragedia...!!!!! Ładnie koleś gada i na tym się kończy.... Oszukuje na materiałach i fakturach. Wystawia podrobione faktury ze sklepów budowlanych i dostarcza materiał,który najprawdopodobniej ukradł innym klientą!!!! Zdecydowanie należy się wystrzegać tego typu "fachowców"

fatalna firma gosciu unika kontaktu nie wydaje dokumentów - nie polecam i sugeruje ostrozność

Z całego serca odradzam korzystanie z usług firmy Urbanek Filip Piekarski. Po zamówieniu kilku skrzydeł drzwiowych trzeba było czekać ponad umówiony miesiąc na ich przywóz. Jedno ze skrzydeł okazało się krzywe i zaczęły się cyrki. Pracownik przyjął reklamację i na tym się skończyło. Ponad 3 miesiące trzeba było czekać na odbiór niezgodnego z (...)

OSZUST!! WPISAĆ W GOOGLE JEGO DANE I BĘDZIECIE WIEDZIELI Z KIM MACIE DO CZYNIENIA. słowa klucz "Dawid Kulig oszust bilety"

Najprościej mówiąc POLECAM wszystkim rodzicom. Najlepszy gabinet na Śląsku, a może i w kraju. Był to trzeci gabinet i dopiero teraz widzę postępy u mojego Szymona.

Wlasciciel - "Banialuka" - totalnie zarzygana speluna dla młodych alkoholików z troglodycką patologią o IQ równej inteligencji taboretu lub drzewa na "bramkach" - znajomy prawnik szykuje im pozew zbiorowy i kilka pojedynczych spraw za pobicie (naruszenie nietykalności i kradzieże z wymuszeniem) przez pracowników i na terenie tej śmierdzącej (...)

Zdecydowanie nie polecamy współpracy z tą firmą i tą osobą. Przyjął projekt i oszacował na 2 tygodnie pracy, choć minęło pół roku nadal nie mamy projektu, tylko z błędami. Częstotliwość kontaktu z firmą itamsystems.pl i Panem Piotrem Czubek znikoma, odzywał się kiedy mu pasowało z częstotliwością raz na tydzień, nawet nie przepraszając, (...)

ostrzegam przed ta firma Robbud i tym czlowiekiem - robert sliwa. ucieka z budowy nie koncząc mimo umowy. jego pracownicy robia na odwal sie wszystko. on oszukuje na materiale. oszukal juz niejedna osobe. UWAGa!!!!!!!!!!!! nie dajcie się zbajerowac jego opowiesciami i obietnicami!!!!!!

Pani Doktor leczyła moją kotkę. Co do przebiegu leczenia nie mam zastrzeżeń, ale mam zastrzeżenia do sposobu przeprowadzenia eutanazji. Doktor Izabela Przybytek zastosowała starą metodę eutanazji - podała środek przygotowujący do eutanazji (stosowany do usypiania przed zabiegami chirurgicznymi). Efektem ubocznym tego środka są wymioty, więc moja (...)

Szybka realizacja, obsługa bezproblemowa. Mogę polecić Pana Bartosza Gargasewicza. Potrafi profesjonalnie doradzić i nie ma dla niego rzeczy niemożliwych.

Jestem bardzo zadowolona, że trafiłam do Pani Doktor. Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu i sposobu podejścia do pacjenta. leczenie przebiegło bardzo sprawnie i bezboleśnie. Czułam się naprawdę "zaopiekowana". Serdecznie polecam

Nie polecam, bardzo niski poziom firmy.

NIE POLECAM!! Robert Oremus zrujnował nasze bardzo starannie przygotowane wesele. Emocje na bok - konkrety:

-ok 15,30 zaczął prowadzić imprezę a o 22 był już na tyle w złym stanie, że zdecydowaliśmy, że nie chcemy żeby dalej prowadził jakiekolwiek zabawy bo już mówił nieskładnie i już pierwszej zabawy goście nie zrozumieli

Brak (...)

Uwaga Idiota!!!!

Fajna obsługa, rzetelne i profesjonalne podejście do zlecenia, pełne zaangażowanie w pracę, doradztwo oraz efekt w działaniach. Sprawozdanie napisane na wysokim poziomie uwzględniając przy tym szczegółowy opis co do minuty. POLECAM

Wybitny specjalista od ubezpieczeń flotowych, gość ma chyba z 10 lat doświadczenia i pokończone wszystkie możliwe studia i kursy. Zanim coś powie na temat floty robi dokładny audyt i dopiero wtedy można się wszystkiego dowiedzieć, nowinek technicznych i organizacyjnych jak zoptymalizować koszty zarządzania. Ubezpieczenia to tylko niewielka część (...)

Firma prowadzi sprzedaż internetową. Jednak uwaga: przysyłają inny przedmiot niż mają w ofercie.
Oczywiście nie widzą w tym nic złego, że klient zapłacił za konkretny towar i nie jest mu obojętne co dostanie.
Omijać z daleka takich.

Polecam profesjonalną firmę. Dachówkę Alegre udało mi się kupić od ręki. Firma posiada własny transport.

To zwykły oszust. Polisy nie zawierały punktów o ktore prosilam. Kasa przepadla raz na zawsze

Default Avatar
Untitled

Jestem bardzo zadowolony z całokształtu obsługi. Zakupiłem materiały wraz z usługą Pana Grzegorza. Dach wykonany prześlicznie i bardzo dokładnie. Zakupiłem materiały na 8% vacie - wszystko co pozostało po budowie mogłem zwrócić co jest rzadkością. Polecam i to nie ostatni moja styczność z firmą.