Najnowsze opinie

Firma Sowan była odpowiedzialna za przygotowanie i montaż odpowiedniej ścianki mobilnej - akustycznej. Panowie zrobili to profesjonalnie, szybko i w dobrej cenie. Współpracę oceniam pozytywnie.

Default Avatar
Klient
Untitled

Kupiłem u tego pana auto które miało licznik cofnięty o 500.000km. Po miesiącu rozpadł się silnik a właściciel stwierdził że to wina kupującego.

Rewelacja! Szybko, sprawnie, fachowo i konkretnie! Cały czas dobry kontakt, telefon z wyliczeniem kosztów i dbałość o klienta. Nie szukam już innego mechanika w Krakowie.

Nie polecam...Lekarka musi się jeszcze dużo uczyć,zeby przyjmować chorych ludzi...Krzykliwa,bez kultury.

Wyłudza kasę, uwaga zna się na trikach prawnych!

Dane są nieaktualnr.Firma Grawa została wyrejestrowana w 2009 roku.Proszę o usunięcie informacji ze tej strony.

Niestety, nie mogę wystawić pozytywnej opinii o tym człowieku. Swoją pracę wykorzystuje przede wszystkim do "głoszenia swoich herezji", jest członkiem sekty świadków Jehowy. Jest bardzo nachalny co do swojej wiary, obraża inne religie, a przede wszystkim nie jest już dokładny, bo to człowiek już po 70-ce. Zdecydowanie odradzam i ostrzegam przed (...)

Ogolnie facet bardzo niemily. W rozmowie z klientem pozycjonuje sie co slychac w glosie. Nie polecam wspolpracy z tym Panem.

Firma po swoich licznych przekretach zmieniła nazwę na kancelaria podatkowa switlana krynicka spółka. Bo po co zusy płacić. Pierogi lepiej lepcie bo kontrola wykazała jacy jesteście zdolni i jak liczyć umiecie

Nie polecam a nawet odradzam zlecanie temu Panu wykonania jakichkolwiek mebli. Wziął zaliczkę zrobił pomiary.
Nie dotrzymuje terminów. Nie odbiera telefonu przez kilka tygodni. Czasem oddzwoni po kilku dniach żeby powiedzieć że montaż w następnym tygodniu a później znowu nie odbiera telefonu przez kilka dni. Obawiam się że straciłem pieniądze (...)

Bardzo odradzam wizytę w fijzoMamie. Byłam w tym gabinecie 2 razy w piątym miesiącu ciąży z silnym bólem prawej nogi. Fizjoterapeutka nie chciała obejrzeć wyników badań, a po ustalonych przez nią ćwiczeniach ból strasznie się nasilił, uniemożliwiając poruszanie się. Gdy ją o tym poinformowałam telefonicznie, powiedziała, że mam przestać ćwiczyć (...)

Otrzymywałem sporo ofert dziennie dzięki pomocy tego biura. Wynająłem bez przeszkód. Polecam

Kupiliśmy u nich jakiś czas temu kabinę prysznicową. Wszystko super, zero problemów, nic się nie psuje, pełen profesjonalizm.

OSZUST. SPRZEDAWAŁ NIEISTNIEJACE BILETY NA KONCERT. W NECIE JEST WIELE O NIM. ZŁODZIEJ!!!!!!!

Nie Polecam fuszerka .

Jak najbardziej mogę polecić wybór ich ścianek przesuwnych. Wysoka jakość materiału, montowanie przebiegło szybko, bez niedoróbek. System świetnie się sprawdza w restauracji - mamy nowe miejsce dla gości.

UWAGA Jeśli ktoś chce mieć kłopot i stracić pieniądze to może zlecić coś temu panu.

Katastrofa. Facet jest bezczelny i nieznośny.

Specjalistyczne leczenie przebiegło bardzo szybko, wizyty były częste co jest bardzo dużym plusem. Poleciłam Panią koleżanką

Zamówiłem 2 odczynniki 22 grudnia 2017 i zapłaciłem od razu przelewem. Miał być wysłane zamówienie w ciągu 5 dni roboczych. Po ponad miesiąca nie ma towaru, nie ma informacji, numer stacjonarny okazuje się fikcyjny, jak dzwoniłem na nowy numer kontaktowy odbierał 2 razy i teraz też już nie, i na maile nie reaguje w cale. Czy inni też mają ten sam (...)

nie polecam, zamawia towar, a potem go nie odbiera, wyłudzacz

Fachowa obsługa, czysty warsztat. Po dokładnej i wnikliwej diagnostyce dokładnie wyjaśniono mi w czym leży problem. Dobry, stały kontakt telefoniczny. Polecam

terminowa naprawa za nieduże pieniądze. warsztat na pewno warty polecenia. mają dobry sprzęt do lakierowania i napraw blacharskich.

Osobiście dla mnie tragedia,zero podejścia do dziecka, niepotrzebne rozwiercanie zęba który można było poddać obserwacji bo to ze ktoś ma plamkowe szkliwo nie oznacza ze jest w środku pruchnica!!! Dodatkowo wiercone nawet w dziąsle !!!Dla mnie wiertło powinno się na szpadel zamienić i kopać rowy szczerze nie polecam a dzieci to nawet na (...)

Dziękuję za pomoc biura. Udało się wynająć

Jestem bardzo zadowolony po zakupie u nich samochodu POLECAM !!

Spółka nie realizuje płatności za zlecone usługi. Klasyfikuję w gronie naciągaczy jakich pełno na rynku Warszawskim.

Profesjonalne i szybko. Pendrivy z grawerem i to nie mala ilosc bo 400 ogarneli w dwa dni. Na akcje na cito idealni.

Całkowicie odradzam. Jeśli ktoś nie chce wydać pieniędzy w błoto.

Nie dotrzymuje terminów, Pan Paweł Czuba obiecuje i kombinuje, naprawa silnika nie profesjonalna, brak wykonania podstawowych regeneracji bloku czy głowicy ,po przejechaniu 2tyś km wycieki, Pan Paweł Czuba sprzedaje silniki: dla handlarza za 7tyś, poskładać i sprzedać za 9tyś, do jazdy za 12 tyś. Nie polecam bo to silnik za 7tys
STANOWCZO NIE (...)