Najnowsze opinie

Leczenie przebiegło bardzo szybko, wizyty były częste. Polecam

Windykowaliśmy już skutecznie tego dłużnika. Kilka spraw zostało zakończonych spłatą. Chętnie pomożemy pozostałym wierzycielom. Skuteczność opieramy na etapie windykacji terenowej tego dłużnika. Windykację prowadzimy na jego koszt. KONTAKT: 790-203-424.

Gorąco polecam współprace z tą firmą. Solidna i bardzo uczciwa firma.

Chociaż jeden deweloper, który do budowy nie zatrudnia ludzi z łapanki, tylko sprawdzone firmy. Już niejednokrotnie widziałam budowy, na których pracownicy się zataczali, bo byli pijani, czego skutkiem były popękane ściany i mnóstwo niedoróbek. Ekopark robi dobrą robotę i ma inwestycje w najlepszych krakowskich dzielnicach.

ZłodziejeI oszusci tyle w temacie

Sprawnie, profesjonalnie, szybko i konkretnie- bez "czarowania". Dobry kontakt i fachowa porada.

Dajcie spokój-szkoda prądu na opinie.
Jednym slowem-omijać to łukiem.

Radzę uważać na kontakty z jegomościem!

Default Avatar
Idol
Untitled

Tragedia, masakra wykonawca!!!

Nie dotrzymuje terminów, Pan Paweł Czuba obiecuje i kombinuje, naprawa silnika nie profesjonalna, brak wykonania podstawowych regeneracji bloku czy głowicy ,po przejechaniu 2tyś km wycieki, Pan Paweł Czuba sprzedaje silniki: dla handlarza za 7tyś, poskładać i sprzedać za 9tyś, do jazdy za 12 tyś. Nie polecam bo to silnik za 7tys
STANOWCZO NIE (...)

Wyrywałam chirurgicznie ósemkę u Pana Adama Kubackiego. Była całkowicie schowana pod dziąsłem za siódemką. Pan Kubacki wyrwał zęba w 10 min! Wczesniej 15 min rozmawiał ze mną informując o różnych możliwych przypadkach, bo jak wiadomo usuwanie 8-ek to nie jest taka prosta sprawa. Jednak mam bardzo dobre wrażenia z tego zabiegu! Wszystko trwało (...)

Firma nieuczciwa. Zamówień nie realizuje, pieniędzy nie oddaje. Ostrzegam przed jakimikolwiek transakcjami z tą firmą

Czy naprawdę są tacy dobrzy w wyprowadzaniu i legalizowaniu majątku z innej firmy.

Polecam Panią Elżbietę, moje leczenie przebiegło bardzo dobrze

naprawa uszkodzonego zderzaka szybka i bezbolesna dla kieszeni. pozbyli się wgnieceń i zarysowań, a auto odebrałem o umówionej godzinie

Opinia jest waża dla szczególnie gdy konkurencja nie śpi i wypisuje bzdury. Tak odbieram większość niepochlebnych MKK opinii. Korzystałem z ich usług i jestem zadowolony. Dobre wykonanie, a opóźnienia spowodowane niepogodą czy brakiem dostawy z marketu nie są powodem do wszczynania awantur. Liczy się efekt, z którego jestem zadowolony.

Sowan odpowiadał przy inwestycji za wykończenia pod względem systemów ścian przesuwnych. Nie mamy żadnych zastrzeżeń. Koszty zgodne, czas odpowiedni, współpraca gładka.

Uwaga na tą osobę !!!
Wirgiliusz Ziółkowski regularnie oszukuje ludzi.

Działający z ramienia firm.
PREMIUM4RENT SP Z O O (KRS: 0000663423, NIP: 5862314733, REGON: 366568352) jako Prezes
oraz
SEMPRE Wirgiliusz Ziółkowski (81-361 Gdynia, Mściwoja 9/11, NIP: 5213286425, REGON: 142187103)

Niedawno znowu oszukał 2 osoby na prawie 5 000 (...)

Piękne limuzyny w doskonałym stanie. Szofer na dokładkę 😉

A tak na poważnie - wynajmowaliśmy limuzynę do ślubu. Jesteśmy zadowoleni. Wszystko było tak, jak wcześniej ustaliliśmy. Polecam

Profesjonaliści, którzy pracują na najlepszym sprzęcie. Dzięki czyszczeniu parowemu pozbyłem się kurzu i roztoczy z dywanów i tapicerek, czyli z miejsc, które są najtrudniejsze do wyczyszczenia. Jestem tym bardziej zadowolony, bo mam w domu alergików i czyste pomieszczenia to dla nas priorytet.

Efekt nagrania przeszedł nasze oczekiwania. Widać, że ekipa lubi to co robi, bo robi to naprawdę świetnie.
Z całą stanowczością polecam Remake Studio.

Pełna profeska

Piękne białe tulipany kupione u nich bardzo się podobały mojej dziewczynie, wiec jak najbardziej polecam kwiaciarnię!!

oszuści ! wzięli pieniądze i nic nie zrobili

bardzo się cieszę, że zdecydowałam się na zabieg laserowej korekcji wzroku, wygoda i wolność od soczewek. 🙂 klinikę oceniam na 5, świetni specjaliści@

Witam
Ostrzegam przed tym "mechanikiem". Jest zwykłym oszustem. Pisemne gwarancje i faktury... owszem zgadza się lecz nie ma to żadnej mocy prawnej. Sprzedawane rzeczy lub usługi to ściema. Ogłoszenia na olx to kolejne oszustwo bo fotki i opisy są z internetu. Jeżeli masz coś u tego pana lub nie daj Bóg zostawiłeś tam auto... jedź po to jak (...)

OSZUKAŁ I SPRZEDAŁ a wiedział że samochód jest nie sprawny OSZUST

Nie płacą za usługi wykonane dla ich firmy