Najnowsze opinie

Żenujące usługi pseudoartystki od renowacji.

Z MKK zbudowałem dwa domy. Jeden mniejszy (letnisko) i drugi ten w którym mieszkam od roku. Oba w odstepach czasu. Będąc zadowlony z pierszej mniejszej budowy zleciłem wykonanie domu mieszkalnego. Polecam.

Natychmiastowa pomoc, szybko umówiony termin, szybko wykonane prace, terminowe oddanie auta po serwisie, rozsądna cena. Polecam i pozdrawiam.

firma nierzetelna,żeruje na cudzym nieszczęściu.W umowie wypożyczenia sprzętu medycznego/łóżko/ napisane było,że kaucja będzie zwrócona w całości.Przy zwrocie zostało potrącone 100 zł rzekomo za demontaż,którego ta Pani nie dokonała,bo przyjechała bez narzędzi.Demontażu i załadunku na samochód dokonał mój syn. Nie polecam tej firmy.

Default Avatar
Oszukany
Untitled

UWAGA: AKTUALNA KWOTA ZADŁUŻENIA: 5200PLN NETTO + odsetki!!! NIE PŁACĄ OD MAJA 2017R!!! Usługi Transportowe Transport Krajowy i Zagraniczny Krzysztof Ostrowski ul.Globusowa 16 lok. 4 02-436 Warszawa NIP5222006164 FIRMA OSZUSTÓW, NACIAGACZE PIER@#$ENI !!!

Bardzo miła i profesjonalna Pani Doktor . Idealna dla wszystkich którzy się boją bólu , w gabinecie go nie doświadczą na pewno

Bardzo profesjonalny i sprawny prawnik. Polecam.

Uzupełniam opinię z dn. 25/02/2018.
W końcu firma zwróciła pełny koszt prawie miesiącu.
Wydaje się, że jedyne co pomogło w odzyskaniu pieniędzy to opinie o właścicielu i jego działalności, bo dopiero wówczas nastąpiła jakakolwiek konkretna reakcja. Opinie na stronie firmy skilivigno.pl (należąca do Sempre) to fikcja, negatywnych nie można (...)

Default Avatar
marian
Untitled

Bardzo drogie usługi o bardzo niskiej jakości .
Odradzam tych pseudo "fachowców od wszystkiego "

Pozdrawiam

Default Avatar
Joanna Nowakowska

Pomogli mi znalezc mieszkanie dla córki oraz bezpiecznie wynajelismy

Witam Wszystkich czytających.
Pod koniec listopada 2017 roku kupiłem u tego pana (celowo z małej litery) samochód Seata Toledo z 2005 roku. pan Ireneusz osobiście będąc na połączeniu telefonicznym z właścicielem zapewniał mnie o prawie idealnym stanie technicznym pojazdu. Wspomniał o przegubie przy lewym kole (faktycznie stukał) ale zaznaczył że (...)

Najlepsza wypożyczalnia samochodów w Olsztynie. Doskonała lokalizacja, duży wybór samochodów, niewiele formalności. Ahaw wypożycza również limuzyny wraz z szoferem 🙂
Polecam
http://www.wynajemsamochodowolsztyn.pl

Przestrzegam potencjalnych podwykonawców i dostawców materiałów - Universal Group to bardzo wyspecjalizowana jednostka w naciąganiu i to na bardzo duże kwoty. Firma wygrywa przetargi po niskich cenach , zatrudnia podwykonawców i nie płaci. Nie dajcie się wrobić !

Czyszczenie parowe przeprowadzone w sposób bardzo staranny. Efekt przeszedł moje oczekiwania.

Ekipa, którą polecam i z której usług jestem naprawdę zadowolona. Ekipa, która filmowała wesele ujęła najlepsze momenty, a następnie zmontowała z nich teledysk. Efekt WOW. Dosłownie!

Uwaga na ta firme,sprzedaja hinski syf,Reklamacja to fikcja,nigdy nie dostaniecie zwtotu gotowki za reklamowany towar,Firma Krzak

Polecam Biuro Detektywistyczne ASKOR które zdobyło mi materiał do rozwodu oraz ustaliło adres i wszystkie informacje o kochance męża.
Z całą pewnością Polecam !!!

Nie terminowy i nie dokładny

Firma na Panią Ewe a prowadzona przez Pana Adriana ze wspólnikiem podobnie jak Firma Tygmont sp z oo
to osoby które nie zatrudniają i nie wypłacają wynagrodzenia.

nie polecam firma nie wypłaca w terminach !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnoszę się do poprzedniej opini ktorą umieściłem, skontaktowała się ze mną p.Ewa i po rozmowie i rozwianiu pewnych różnic doszliśmy do porozumienia Dziękuję pani Ewo Pozdrawiam

Miła i profesjonalna obsługa. Wszystko zostało mi wytłumaczone jak laikowi. Co po kolei będzie robione z autem celem usunięcia wgnieceń i zarysowań. Robota wykonana na czas i samochód wygląda super.

Pan Andrzej Skiba nie prowadzi żadnej działalności pod moim adresem Bukowiee113b 27-415 Kunów. Jest to oszustwo.

Taka firma nie istnieje w moim domu Bukowie 113b.

Default Avatar
Paweł
Untitled

Złodziejka i oszustka

Default Avatar
Kupiec
Untitled

Kontakt z Panią jest bardzo trudny, nie można się dodzwonić, ale jak się dodzwoniłem to poszło. Po oglądaniu mieszkania, później negocjacji ceny Pani się zgodziła na ustaloną kwotę. Umówiony notariusz i wszystko z bankami załatwione, naglę dostaję informację, że cena jest wyższa i albo dam albo kupi to ktoś inny. I od nowa musiałem wracać do (...)

robiłam korekcję w ArtLife, specjalnie drogo nie było, można uruchomić kredyt 0%, 10 lub nawet 30 rat. polecam taki zabieg zamiast okularów czy soczewek!!

Dobrze jest móc współpracować z firmą która istotnie zna się na swojej działce. Nie ma problemów ze znalezieniem odpowiedniego rozwiązania a materiał spełnia wszystkie założone normy.

Złodzieje i tak zwane kurwy czekam na 300zł już od roku