Najnowsze opinie

Absolutnie nie polecam. Zakupiłam czapkę, która odesłałam ponieważ nie spełniła moich oczekiwań. Przesyłka nie została odebrana przez 14 dni i wróciła do mnie. Kolejna opłata za przyjęcie przesyłki. Kolejny zwrot i dalej nic. Omijać szerokim łukiem.

Bardzo polecam! Ostatnio kupiłem portfel na stronie internetowej www.cholewinski.com i jest świetny! wszystko na czas i świetna obsługa. Moja ulubiona galanteria skórzana!

Nie polecam !!! Odradzam oszustka!!

Nie znalazłem opinii na temat tej firmy, ale P.Marta przekonała mnie do siebie najpierw w czasie rozmowy tel a potem na spotkaniu.
No i nie żałuję sam na pewno nie ogarnąłbym tego meksyku a dzięki P.Marcie mam super zaprojektowane mieszkanie (zgodnie z budżetem który określiłem a który nie był zaznaczam wysoki) ,mam w nim fajne rozwiązania (np (...)

Uważajcie na tego Pana,mnie oszukał,dogaduje się na wykonanie mebli na czas,a potem nie odbiera telefonów,a jak już się dodzwonisz(z innego numeru telefonu) to mówi że nabrał większych zamówień a Tobie już mebli nie zrobi,nie informując o tym wcześniej,zostawia człowieka na lodzie w ostatniej chwili

Spoko firma, montaż szybki i sensowny, dość dobrze dopasowali futrynę do nierównego otworu drzwiowego.

Typowa działalność przestępcza. mająca na celu wyłudzanie pieniędzy nie dając w zamian nic poza obietnicami, który to korzysta z luków prawie. tel. 519689624 omijać szerokim łukiem.

informuje że z dniem 28.02.2017 Firma pod nazwą CLARISSIMO Janusz Piwowar,została zamknięta

Default Avatar
Grzegorz
Untitled

Przestrzegam przed tym zakładem.
Działalność właściciela skierowana na zysk za wszelką cenę.

chciałam powiedzieć, że mam bardzo złe zdanie na temat Pani Sabiny Kamińskiej z Brzeszcza, ponieważ jest Ona niekompetentna i nieodpowiedzialna. Brała towar kilkakrotnie i sie rozliczała, wzbudziła tym moje zaufanie nastepnie wzieła towar za który juz nie zapłaciła w wysokości ponad 2000 tys zł oraz nie odbiera telefonów..

Lekarz Bartosz Piszczatowski jest bardzo chamski i arogancki. Traktuje swoich pacjentów jak bydło. Powinien zostać niezwłocznie usunięty z Oddziału Otolaryngologi w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Białymstoku. Jak najmniej takich lekarzy.

Godna polecenia firma, dostawy realizowane z dnia na dzień, niektóre zamówienia byli w stanie zorganizować w ciągu kilku godzin. Zawsze ładne produkty i niezłe ceny.

Default Avatar
nie polecam
Untitled

absolutnie nie polecam współpracy z tą panią.

pracuje dorywczo w IT; polecam wspolprace z panem jarkiem

Pomimo półrocznej terapii brak jakichkolwiek efektów, uzależnienie od siebie pacjenta, stał się bezradny w podejmowaniu samodzielnych decyzji, zamknięty w sobie. Analizujący każde swoje słowo i działanie. Zamknięty na rozmowy i kontakt z bliskimi. Funkcjonuje jakby w swoim świecie, ignorując normy moralne i ogólnospołeczne zasady postępowania w (...)

w związku z zaległościami finansowymi wobec naszej firmy na znaczną kwotę, ciągnącymi się od grudnia 2016 roku. Pomimo podpisanej ugody - niewywiązywania się terminowo ze swoich zobowiązań, oraz działaniem na szkodę ORBI FINANSE Sp. z o. o. kończymy współpracę z firmą PROBITAS FINANSE MICHAŁ DAŃCZAK z siedzibą w Szczecinie, ul. Barbakan 1 lok. (...)

Nie polecam. Pomimo długotrwałego uczęszczania na terapię, terapeuta nie potrafił mi pomóc. Po fakcie mogę stwierdzić, iż popełniał kardynalne błędy, np.mieszał życie prywatne z zawodowym czy też nie potrafił określić nurtu w jakim pracował.

Poszukuję namiarów na tą firmę??? Miesiąc przysyłali mi paragon!!!

Default Avatar
krzysztof
Untitled

nie mam czesci juz 2 miesiace nie polecam tej firmy

Jestem zapaloną zwolenniczką medycyny naturalnej i ziołolecznictwa. W Trea lecze się od wielu lat. Kupuję tam również lekarstwa. Nie musimy się truć chemicznymi lekami, tym bardziej jeżeli cierpimy na stosunkowo błahe schorzenia. Zaufajmy naturze, która oferuje naturalne lekarstwa o udowodnionej skuteczności.

Czy jest jakiś kontakt do firmy mailowy czy telefoniczny?

Default Avatar
Zdzislaw
Untitled

Nie polecam tej firmy szczególnie gdy dojdzie czas reklamacji pracownicy reklamacji sa bardzo arogandcy i bardzo nie uprzejmi

Polecam! Wszystko ok

Bardzo polecam firmę vrata, w szczególności montażystów - profesjonalni i kulturalni.

Polecam usługi Pana Jacka, to profesjonalista w każdym calu!

Firma pana Marcina jest spoko, może nie perfekcyjna, ale 4/5 gwiazdek można spokojnie dać

Polecam drzwi vrata, szybki i sprawny montaż, cena spoko.

Piękne rękodzieło, biżuteria z pracowni ninard to prawdziwe dzieło sztuki - polecam dla ludzi ceniących wysoką jakość i orgialność.

Firma Tapel sprawdziła się bez zastrzeżeń, polecam.

Polecam Pana Grzegorza, dobry fachowiec