Najnowsze opinie

UWAGA na Lin Yun Sp. z o.o jest to DORMET S.C. w Józefówie, ul. Wawerska 27 prowadzone przez: Janusz Antoł. Razem z Andrzej Ostrowski. W tej chwili dołączył syn Patryk Antoł. Mają znakomity pomysł na biznes. Robią cokolwiek, pobierają zaliczkę i nie kończą. Kolejny trick: kończą wedle swojego uznania. Pieniądze nie do odzyskania.
Stosują coraz (...)

Default Avatar
Jan Dobrzański
Untitled

Świetny fachowiec i bardzo pomocny, nie tylko jeśli chodzi o jego instrumenty. Polecam

Zdecydowanie nie polecam, okradł nas na ponad 1000zł.

Kłamca i oszust. Nie dotrzymuje umów. Czeka Go sprawa cywilna. Omijać radzę wielkim łukiem.

witam Pan Jerzy to największy papudrak jakiego spotkałem w zyciu nie polecam!!!!

Odradzam tę firmę - bardzo niekompetentne osoby - tylko zapłacić a później jak robota okazała się spartaczona to nie znają człowieka - sprawa będzie miała finał w Sądzie

Swietne, profesjonalne i wysokiej klasy szkolenia
Polecam :-}

Polecam tą firmę
100 Kart zrealizowanych w 24h

Polecam tą firmę. Świetni fachowcy i robota bardzo dobrze wykonana.

ODRADZAM!!! PANI MA BAAAAARDZO DROGĄ BIŻUTERIĘ I NIE ZAWSZE DOBRZE WYKONANĄ, POPSUŁA SIE PO TYGODNIU OD DATY ZAKUPU. PANI NIE PRZYJMUJE ZWROTÓW NAWET ZA OKAZANIEM RACHUNKU, DAJE BEZSENSOWNE RADY, NP. ŻEBY KUPIĆ SOBIE KLEJ I SAMEMU ZREPEROWAĆ. SZKODA GADAĆ, ODRADZIŁAM JUŻ SWOIM ZNAJOMYM. BRAK PROFESJONALIZMU!!!!

Okna i drzwi warte każdej ceny, a ta nie jest wysoka. Jakość wykonania bez zastrzeżeń (żadnych niedoróbek i fuszerki). Polecam

Pan Piotr jest największym protekcjonalnym, zadufanym w sobie bufonem z jakim miałam nieprzyjemność współpracować.

Stowarzyszenie prężnie i wytrwale broni nie tylko interesów mieszkańców ziem w pobliżu Czaplinka, ale też dba o zachowanie obecnego kształtu przyrody dla przyszłych pokoleń. Zaangażowani w organizacji ludzie działają non profit poświęcając swoje środki finansowe i czas na rzecz ekologicznego i społecznego dobra regionu.

NIE POLECAM. Biżuteria szybko się psuje (po tygodniu od daty zakupu)i jest droga (a miała być trwała). Naprawa na własny koszt (w innym miejscu), mimo pokazania rachunku. Pani dużo mówi o sobie i jest miła do momentu wyciągnięcia gotówki z portfela przez klientkę.

Default Avatar
arturos
Untitled

niestety serwisu u nich nie polecam, chyba że ze swoimi częściami, bo ceny nie mają przełożenia ani na robociznę ani na materiał. wiem bo znam ten rynek.

Na chwile obecna, tj. 05-05-2017 zalega nam z FV na ponad 600zl. Przedtem sciemnial,ze przelew wyszedl, ze pogoni bank etc.
Nie chce uzywac slow bez wyroku ale za chwile bede mial wyrok...

Default Avatar
krzychu 123456
Untitled

Z Darem zawsze się dogadasz !

Default Avatar
marta
Untitled

niezłe zdjęcia robi

Niestety nie mogę polecić kwiaciarni "Magnolia" na ul. Kazimierzowskiej w Bielsku Podlaskim. Zamówiony został komplet wiązanek ślubnych, pokazywałam wyraźnie zdjęcie wiązanki jak ma wyglądać, ale... Po pierwsze bukiety zostały wykonane nie ze świeżych kwiatów, a nawet mówiąc ze starych kwiatów. Eustoma była oklapnięta i zdechła, a płatki róż (...)

Szkoda czasu. Pan Henryk zażyczył sobie 1500 złotych za wstępną wycenę remontu mieszkania (75 m2). Na oględzinach mieszkania nic o tym nie wspomiał - dopiero w dniu, w którym miał wysłać gotową już wycenę. Nieporozumienie. Omijać szerokim łukiem.

Bardzo fajna firma 😉 Pozdrawiam serdecznie, uroczego Pana Andrzeja. Dobrze mi się z Panem pracowało. Szybko, tanio i przyjemnie 🙂

Witam,proszę poczekać z ratą płaconą p.Hubertowi Marcinowi ponieważ jestem w sanatorium do 10 maja.Jak wrócę to skontaktuję się z p.Marcinem Hubertem.

witam firma w porządku wypłaca na czas szefostwo dobre polecam firmę
RAKO SECURITY

Swietny dietetyk ale niestety slabo zainteresowany swoimi pacjentami. W trakcie odchudzania czekalam kilka tygodni na doslanie nowych zestawow. Doktor nie odbiera telefonu ani maila. Nie oddzwania. Po dwoch tygodniach pisze jakby sie nic nie stalo. Po ustaleniu kolejnej wizyty i informacji kiedy dostane zalegle zestawy ( za ktore wczesniej (...)

Grzegorz Kutryba - pracownik Nottax - to niezwykle nieuczciwy człowiek i zwyczajny oszust. Jako były księgowy i prokurent Wydawnictwa i Studia Filmowego Animamedia sp. z o.o., księgował co mu się podobało i ukrywał też, co mu się podobało. Wiedząc, iż nie są odprowadzane składki ZUS oraz pracownik Wydawnictwa nie otrzymuje wynagrodzenia a to co (...)

Bardzo nielojalna firma. Stanowczo odradzam. Zachłanni i pazerni na pieniądze, chcieli całość pieniędzy z góry, za pracę, która oczywiście nie została wykonana. Zapłata nastąpiła jedynie za całość prac wykonanych, na wieść o tym, iż resztę pieniędzy Pan Viktor zobaczy po wykonanej pracy(co jest rzeczą oczywistą) zabrał swoje narzędzia i wyszedł (...)

Nie polecam tej pani by zajmowała się waszymi dziećmi.

Default Avatar
Agnes K
Untitled

Niestety naciagacz, akumulator zostal wymieniony po nieziemskich kosztach, niestety po 2 dniach zacisk na jednym z podlaczen sie poluzowal i spadl - bez odzewu jak dpotychczas - nie oddzwania. OMIJAC!

Default Avatar
Zostalem przez nia oszukany

Wziela pieniadze i kontakt z nia sie urwal. Odradzam

Znakomity fotograf produktowy, terminy błyskawiczne, a ceny przystępne. Dziękuję za owocną współpracę i mam nadzieję na dalszą.