Najnowsze opinie

w związku z zaległościami finansowymi wobec naszej firmy na znaczną kwotę, ciągnącymi się od grudnia 2016 roku. Pomimo podpisanej ugody - niewywiązywania się terminowo ze swoich zobowiązań, oraz działaniem na szkodę ORBI FINANSE Sp. z o. o. kończymy współpracę z firmą PROBITAS FINANSE MICHAŁ DAŃCZAK z siedzibą w Szczecinie, ul. Barbakan 1 lok. (...)

Nie polecam. Pomimo długotrwałego uczęszczania na terapię, terapeuta nie potrafił mi pomóc. Po fakcie mogę stwierdzić, iż popełniał kardynalne błędy, np.mieszał życie prywatne z zawodowym czy też nie potrafił określić nurtu w jakim pracował.

Poszukuję namiarów na tą firmę??? Miesiąc przysyłali mi paragon!!!

Default Avatar
krzysztof
Untitled

nie mam czesci juz 2 miesiace nie polecam tej firmy

Jestem zapaloną zwolenniczką medycyny naturalnej i ziołolecznictwa. W Trea lecze się od wielu lat. Kupuję tam również lekarstwa. Nie musimy się truć chemicznymi lekami, tym bardziej jeżeli cierpimy na stosunkowo błahe schorzenia. Zaufajmy naturze, która oferuje naturalne lekarstwa o udowodnionej skuteczności.

Czy jest jakiś kontakt do firmy mailowy czy telefoniczny?

Default Avatar
Zdzislaw
Untitled

Nie polecam tej firmy szczególnie gdy dojdzie czas reklamacji pracownicy reklamacji sa bardzo arogandcy i bardzo nie uprzejmi

Polecam! Wszystko ok

Bardzo polecam firmę vrata, w szczególności montażystów - profesjonalni i kulturalni.

Polecam usługi Pana Jacka, to profesjonalista w każdym calu!

Firma pana Marcina jest spoko, może nie perfekcyjna, ale 4/5 gwiazdek można spokojnie dać

Polecam drzwi vrata, szybki i sprawny montaż, cena spoko.

Piękne rękodzieło, biżuteria z pracowni ninard to prawdziwe dzieło sztuki - polecam dla ludzi ceniących wysoką jakość i orgialność.

Firma Tapel sprawdziła się bez zastrzeżeń, polecam.

Polecam Pana Grzegorza, dobry fachowiec