Najnowsze opinie

PAN PIOTR to jest solidna firma hafciarska -robi bardzo dobrej jakości naszywki , a jaki duży wybór.
firma dostarcza towar do pasmanterii -bardzo ładne i tanie hafty.

Kontakt utrudniony, podejmuje się nowego projektu bierze zaliczkę a potem udaje że go nie ma. Tak to wygląda.

Default Avatar
Iwona
Untitled

Chcieliśmy wymienić fronty w szafie i meblach . Pan S przyjechał pomierzył i miał wysłać na e-maila umowę do podpisu. Nie wysłał . pisaliśmy ,dzwoniliśmy i nic. Wiem ,że nie jest wielki zarobek - ale po co podjął się tej usługi i tak postępował. Nie polecam.

Kolejna warszawska firma z wizją szklanych domów spółka z prezesami i prokurenta mi a nie płaci podwykonawca swoich ludzi nie posiadają a jak już jakieś mają to statysta alkoholik nawet ich kierownik Andrzej niedoścignionym że od każdego podwykonawcy każe doliczać jakiś procent do oferty a pieniądze trzeba mu dać zaraz po wejściu na budowę jest (...)

Ta firma to nieporozumienie, zamawiają części, których nie odbierają, przez co narażają sprzedawcę na kolejne koszty z odesłaniem towaru. Przy kontakcie telefonicznym: cham, prostak itd.

Szkoła jest pojebana

zgadzam sie z P. Dawidem.Koszmarna wspolpraca z p.krzysztofem.Nie poczuwa sie do jakichkolwiek poprawek wynikajacych z jego zaniedbania(listwy same sie nie przycinaja a hydraulika sama sie nie podlaczyla ) ale p Krzysztof pieniazki wzial i tyle Go widzielismy. Nie odbieral tel ,zapadl sie pod ziemie,Ale po mojej neatywnej opinii odezwal (...)

Default Avatar
aneta
Untitled

Dokladnie to samo zrobil z nami.Brak odpowiedzialnosci za swoja prace.Zgadzami sie iz Pan ten nie poczuwa sie do jakichkolwiek poprawek w ramach reklamacji ,nie odpowiada na tel.A kiedy wystawilam negatywna opinie dal mi jeden dzien na usuniecie tego, wlasnie dopiero wtedy sie do mnie odezwal ,straszac mnie ze idzie do prawnika.Jakos nie poszedl (...)

Default Avatar
Dawid
Untitled

Przy braku nadzoru nad nim , kładzie płytki tak jak chce, mało kleju, nie poczuwa się do zrobienia poprawek po odpadnięciu płytek w ramach reklamacji prac nie odpowiada na tel.

Zaopatrujemy w tej firmie sie w odzież używaną, obsługa i towar super polecam wszystkim 🙂

Grzegorzu B.- przyznaj się iż jesteś byłym pracownikiem zwolnionym dyscyplinarnie z powodu przyłapania na homoseksualnym stosunku w miejscu pracy...

Ta firma nie istnieje pod tym adresem. Firma zlikwidowana

Polecam zakupy w tej firmie. Właściciel bardzo rzetelny i uczciwy.

Zdecydowanie nie polecam tego partnera UBERA, wyzysk i brak wypłaty wynagrodzeń.

Pan Michał od miesiąca nie przyjeżdża na umówioną próbę ciśnieniową, nie odbiera telefonów. Po kontakcie przez drugi numer i pytaniu dlaczego nie chce odebrać telefonu odpowiada - "nie wiem". Całkowity brak szacunku, nie polecam współpracy z tą osobą ani żadnego kontaktu.

NIE POLECAM! Nie płaci! Unika kontaktu, a wcześniejsze obietnice realizacji przelewu były grą na czas. Lista osób poszkodowanych stale rośnie.

Default Avatar
Izabela
Untitled

Solidna firma, serdecznie polecam!!!

Skoda Bullock BLOKADA Samochodowa na PEDAŁY (6556328723) na Allegro - nie udziela odpowiedzi na e-mail - czy blokada będzie pasować o Skody Rapid Sedan rocznik 2016 ,i o warunkach sprzedaży za pobraniem. Na jakich warunkach można kupić? na Allegro czy gdzie indziej?

"Była prezesem wspólnoty mieszkaniowej.Jej obowiązkiem było pilnować, żeby wszystko co się wydarzało w nieruchomości odbywało się zgodnie z prawem.W 2008 roku wykonano termomodernizację budynku za ok 1 mln.zł..Na ścianach, nie ma styropianu, stropodach nie docieplony a przewody wentylacyjne zrujnowane.Rozliczała faktury dla przedsiębiorców razem (...)

korzystałam z usług tej firmy rewelacja usługa wykonana szybko perfekcyjnie i co bardzo ważne w porównaniu do innych firm tego typu bardzo tanio. Polecam ta firmę wszystkim znajomym bo warto.

Nie polecam

Co to jest - wpłata na moje konto bankowe w śmiesznej kwocie
Pracowałem ciężko jako kierowca Ubera - czy ta wypłata ma coś wspólnego z pana firmą?

Chcesz być pracownikiem? - sprawdzaj czy masz wypłaty i składki.
Chcesz być klientem? sprawdzaj czy płacą faktury i należności, czy wywiązują się z zobowiązań.
Nie jeden raz. Cały czas .

UWAGA FIRMA EXEOS TO OSZUSCI, JUZ PONAD 20 OSOB SIE DO MNIE ZGLOSILO. POSZKODOWANYCH ZAPRASZAM NA ZAMKNIETA GRUPE (TYLKO POSZKODOWANYCH) https://www.facebook.com/groups/exeos/ A RESZTE OSTRZEGAM NIE ZALATWIAJCIE Z NIMI ZADNYCH INTERESOW, KTO MA NAMIARY NA OSZUSTA RADOSŁAWA KOZIOŁ Z MIEJSCOWOŚCI CHEŁM ORAZ JEGO KOLEGE MATEUSZA I POTRAFI POMOC (...)