Najnowsze opinie

Bardzo dobry pracodawca.
Uczciwa płaca, świetny klimat i ludzie. Firma inwestuje w rozwój pracowników, ma nowoczesne i ogarnięte podejście do człowieka.
Warunki pracy (biuro - 10/10), centrum miasta.

Pracowałem, polecam!

Klęska - nie szanuje klienta! Obiecuje i... nic z tego. Trzy dni oczekiwania, specjalny urlop na okoliczność naprawy samochodu aby dowiedzieć się, że nie naprawi. Bo to nie Volkswagen - czego pewnie nie zauważył. Zdecydowanie odradzam.

Default Avatar
Piotr
Untitled

Katastrofa

POLECAM - szybko i konkretnie. Ceny negocjowalne.

najgorsze co może spotkać wspólnotę to ta firma

Witam, odradzam inwestycje firmy Smolstan, na Mozaikowej z tego co widzę ciągle coś poprawiają, niby nowe a ciągle w remoncie. Jakość prać więc zastanawiająca................
Pozdrawiam

Witam, odradzam inwestycje firmy Smolstan, na Mozaikowej z tego co widzę ciągle coś poprawiają, niby nowe a ciągle w remoncie. Jakość prac więc zastanawiająca. Najlepiej przed zakupem wypytać tych mieszkańców z Mozaikowej , czego w przyszłości można się po Smolstanie spodziewać. Pozdrawiam

dziadostwo ogólnie

Default Avatar
Bogumił Annsterowicz .Kobyłka

Parodia ...auto każde od Szwajcarskiego ubezpieczyciela ...rozbite dokumentnie , klepane malowane, spawane jak się da przez drugiego biznesmena lakiernika złota rączka z Władysławowa - następny krętacz.....oszuści dają obejrzeć zdjęcia samochodu które robią już pod koniec naprawy . tak że auto nie jest faktycznie w takim stanie jak naprawdę (...)

Nie polecam. Zapowiadał się fachowiec z wieloletnim doświadczeniem (jego własne słowa), a wyszedł brak fachowości, zniszczenia i wieczne poprawki. Do dnia dzisiejszego robota nie została zakończona, bo pożegnaliśmy P. Rafała za kolejne zniszczenia. Porażka jednym słowem, proszę unikać takich osób. Dodatkowo podaje się jako firma, która dawno jest (...)

Firma nie zapłaciła mi za usługę . Czekam już rok . Nie ma z nimi kontaktu . Zmienili nr telefonu . Pewnie mięli starter za 5zł . E mail też zmienili . Nie polecam . Typowa firma krzak .

nie polecam firmy umawia się n,wszystkie ustalenia załatwiony transport i dopięte na ostatni guzik po czym nie odbiera telefonów i nie odpowiada na wiadomości nie polecam współpracy z tym przedsiębiorcą dziecinada

Niby wszystko pięknie a potem same problemy szczególnie z zastosowanymi tanimi rozwiązaniami i materiałami. Nie polecam.

Złośliwy typ,więcej go nie zatrudnię.

to oszust i trill

Jakie to bzdury potrafią ludzie powymyślać. Dwie firmy z centrum Warszawy i z Bydgoszczy oceniają firmę z Pyskowic ???
Godne politowania.
Pozdrawiam MB

Sprzedali mi przez Allegro oponę, miała być jak nowa. Oczywiście sprzedawcą była osoba prywatna Szymon Jankowski a nie firma Perfect Car. Opona okazała się do wyrzucenia. Odesłałem ją na życzenie sprzedającego, ale pieniędzy nie odzyskałem. Aktualnie sprawa jest zgłoszona na Policji, jako oszustwo. Żałosne do czego można się posunąć, żeby ukraść 200zł.

Sprzedali mi przez Allegro oponę, miała być jak nowa. Oczywiście sprzedawcą była osoba prywatna Szymon Jankowski a nie firma Perfect Car. Opona okazała się do wyrzucenia. Odesłałem ją na życzenie sprzedającego, ale pieniędzy nie odzyskałem. Aktualnie sprawa jest zgłoszona na Policji, jako oszustwo. Żałosne do czego można się posunąć, żeby ukraść 200zł.

Firma fikcyjna.Własciciel posiada kilka wyroków sądowych związanych z oszustwami gospodarczymi.Oszust!!!

Słownie co najważniejsze i terminowo i ceny przyziemne, z czystym sumieniem można polecić.

Default Avatar
Grzegorz
Untitled

Firma krzak, więcej poprawek niż roboty !! Codzienny temat kiedy zaliczka, gdzie nie widać w ogóle roboty. Pracownicy do pracy przychodzą pod wpływem alkoholu razem z szefem firmy. Nie stosuje się do żadnych przepisów ani budowlanych ani BHP.
Nie polecam nikomu współpracy z tą firmą !!

Wziął zaliczkę i nie przyjść do pracy. Straciłem pieniądze

Firemka składająca się z 3 prezesów, która od czasu do czasu robi jakiś projekt, przy którego okazji zatrudnia potrzebnych pracowników na umowy o dzieło i zlecenia. Niektórym nie płaci wynagrodzenia. Z tego tytułu ma aktualnie (maj 2017) co najmniej jeden wyrok sądowy egzekwowany przez komornika. Nie polecam jako pracodawcę, chyba, że ktoś chce (...)

Default Avatar
Jacek
Untitled

Firma stosuje bandyckie sposoby rekrutacji. Co innego w ogłoszeniu, co innego w rzeczywistości. Tylko marnują czas. Proszę trzymać się z daleka.

Pani pokątnie handluje na allegro jako osoba prywatna, sprzedaje przedmioty ktore jednoczesnie sprzedala stacjonarnie. niestety trudno wyegzekwowac zwrot utraconych pieniedzy. nie polecam.

Brak słów