Najnowsze opinie

Pełny profesjonalizm oraz duża wiedza fachowa. Moją sprawę załatwiono szybko i sprawnie. Firmy wystawiające referencje ani trochę nie koloryzowały- wszystko czarno na białym:).. Jestem bardzo zadowolona..

A ty głupia Moniko myślałaś że darmo Cie przewiezie z zakup[amiz Biedry?

Jeżeli ktoś, ma czas na nerwy i pieniądze do niepotrzebnego wydania, to może korzystać z usług tej kancelarii. Byłam klientką przez dłuższy czas, na początku wszystko miło i sympatycznie, potem tylko kasa i nic więcej. Brak kontaktu, lub sporadyczny, żadnych efektów, dużo obiecanek i to tyle. Zaniżona cena przyciąga, ale lepiej chyba zapłacić (...)

Świetna jakość konstrukcji aluminiowych. Drzwi bardzo dobrej jakości, porządnie wykonane. Warto zapłacić każdą cenę, a ta okazuje się być atrakcyjna.

dziwny Pan, dość agresywny i wybuchowy, w mojej obecności odebrał telefon, chyba od jakiegos "akwizytora" i zaczął się wydzierać, grozić smiercią chłopakowi, który do niego dzwonił. w mojej opinii zachowanie, które nie przystoi osobie na takim stanowisku. nie doszło do nawiązania współpracy między nami właśnie z powodu tego zajścia, więc odnośnie (...)

Odradzam! Oszukiwanie klienta i zawyżanie stawek o 200%. Za przewóz z dworca PKP w Gdańsku na lotnisko zapłaciłam 165 zł - normalny kurs kosztuje 60 zł maksymalnie! Mój błąd, że byłam w pośpiechu i przemęczona i nie zapytałam z góry o koszt. Dodatkowo kierowca naliczył 99 zł za godzinny postój, gdzie nic takiego nie miało miejsca. A potem (...)

TO BYŁA ZNAKOMITA FIRMA, ROBIŁA ŚWIETNĄ KOSMETYKĘ, FIRMA NIE ISTNIEJE OD WIELU LAT, A JEJ WŁAŚCICIELE ODESZLI ZA TĘCZOWY MOST....

Niestety pizza o miernych walorach smakowych, obsługa mało zainteresowana gośćmi. Byłem dwa razy - pierwszy i chyba ostatni. Z plusów mogę wskazać na sympatyczne wnętrze o

Default Avatar
Marta
Untitled

Firma PROCOSMED /Ziaja dla Ciebie/ to jakaś kpina!
Zostałam zaproszona na rozmowę w centrum handlowym Magnolia a dokładniej w strefie gastronomicznej koło Saturna, gdzie zawsze panuje duży chaos i ogromny tłum ludzi. Porządna firma nigdy nie przeprowadza rozmów w takich miejscach! Idąc dalej, sama pani jak i pan , którzy przeprowadzali (...)

gorąco polecam biuro rachunkowe EKSPERT http://www.ekspertspj.pl/

Default Avatar
Maciej
Untitled

Witam, uwaga na nich, są to oszuści, którzy nie wykonują zleceń tylko pobierają pieniądze i brak później kontaktu.

Default Avatar
Ewa Wierzbicka

Nie kwestionuję umiejętności zawodowych Pana Ciborowskiego, jednak jest nieuczciwy, wynajmowałam mu mieszkanie na ul Ratuszowej i za ostatnie dwa miesiące marzec oraz kwiecień 2017 roku oraz zaległe rachunki za swiatło oraz gaz nie zapłacił.

Od kiedy są tak dobre opinie? Ta firma i jej właściciel ma kilka spraw sądowych . Naciąga , nie zwraca pieniędzy i znika. Komornicy poblokowali konta.

Nie polecam firmy. Podłogę położoną rok temu było trzeba zlecić do poprawy innej firmie. decydowanie odradzam usługi tej firmy.

Polecam.Profesjonalna OB i doradztwo.

Jestem bardzo zadowolony z usług Pan Norberta. Kulturalny, konkretny, szybko wykonał wizualizacje, uzgodniliśmy najważniejsze szczególny co do budynku usługowego i projekt po tygodniu trafił do Urzedu. Polecam~!

serdecznie polecam.

Firma godna polecenia, oferują podobne drzwi jak w marketach, ale wydaje się że są lepszej jakości. Widać to po detalach typu okucia. Montaż też ok.

Wysylka towaru i zwrot pieniedzy liczona w miesiacach.
Telefon firmowwwy jeszcze nigdy nie zostal odebrany gdy wielokrotnie probowalem sie dodzwonic, a pretensjonalne odpowiedzi na maile kaza sie dopatrywac w tych zaniedbaniach mojej winy

Odradzam kazdemu uslugi tego "fachowca". Po 6 miesiacach kuchni i zaliczki brak. Chamskie zachowanie w stosunku do klienta. Oszust !!!!

Totalna porażka. Umowa dotyczyła remontu pokoju i przedpokoju. Pokój wymalowany niefachowo byle jak, do pracy przychodzili kiedy chcieli. Po pomalowaniu pokoju zażądali wypłaty choć umowa zapłaty była za całokształt.Pieniądze wzięli i tyle ich widziałem, nie odbierają telefonów. Ostrzegam potencjalnych zleceniodawców, trzymajcie się od tej firmy (...)

Default Avatar
Seba
Untitled

NIE POLECAM odszkodowanie wywalczyli dobre ale nie wypłacają klijentowi zwlekaj i kombinuja by jak najdluzej nie wypłacić czekam na wypate odszodowania ktore zostało mi przyznane juz okolo 5 miesięcy i dale nie ma pieniędzy NIE POLECAM! !!!

Prezes tej firmy jest szczytem prostactwa i osobą najwyraźniej kaleką na umyśle! Przy zgłaszaniu reklamacji przekrzykuje klienta, nie polecam kontaktu. Dziwię się gminie Boguchwała, że toleruje takie zachowanie, bo zachowanie tej osoby urąga wszelkim standardom.

KŁAMSTWO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! TA FIREMKA NIE ISTNIEJE OD 20 LAT!!!!!!!!!!!!!!!
gratulacje oszustwa przez ten portalik golasów

Default Avatar
Gosia
Untitled

Coraz gorsza jakoś wykonywanych usług, nie polecam !!!

Default Avatar
Paweł
Untitled

Nie polecam. Zamalowane przed wynajmem mieszkania, żeby tylko zakryć grzyba, którego jest wszędzie mnóstwo. Poza tym typowe cwaniactwo już po podpisaniu umowy, przed Pan Krzysztof jest bardzo milutki, aby umowę podpisać. Odradzam z całego serca!