Najnowsze opinie

Panowie pracują na wysokiej jakości sprzęcie (dron, lustrzanki etc.). Już sam fakt posiadania tak dobrego sprzętu mówi wiele o firmie, która do zleceń podchodzi poważnie i wywiązuje się z nich wzorowo. Kto widział nagrania, ten wie o czym mówię/piszę.

Chyba raczej nie skorzystam drugi raz z uslug tego klepu. Obsluga zakupu ok ale nic poza tym.

Dziękuję za pomoc w znalezieniu mieszkania dla Syna. Pozdrawiam

Witam.Zamowiłem na OLX od Pana Łukasza Popiało "Meble Rajsko"z Zagórza NIP.549-22-78-903 ,dwa leżaki za kwotę 49 zł . Wykonałem szybciej przelew ...to był jego warunek ,leżaki miał wysłać kurierem.Niestety nie zrobił tego ....nie odpisuje i nie odbiera telefonu.... Uważajcie ta jego firma ...to po prostu oszuści.

Deweloper od którego można kupić mieszkanie w ciemno! Standardy najwyższe, najlepszej jakości materiały budowlane używane do budowy, szczelne i ciepłe okna. W konsekwencji miesięczne utrzymanie mieszkania nie rujnuje portfela, ściany nie pękają, a człowiek nie boi się wyjść z domu po zmroku w obawie, że ktoś go napadnie, bo budynki Ekoparku (...)

Serwis bez zastrzeżeń, to samo ich stacja kontroli pojazdów, co w niej fajne to oprócz rzetelnego przeglądu, fajne wskazówki co do użytkowania auta, polecam i pozdrawiam.

Potwierdzam negatywną opinię o tej firmie. Nie realizują zamówień, nie oddają pieniędzy. Brak kontaktu. Zastanówcie się dwa razy zanim cokolwiek wpłacicie tej firmie, bo swoich pieniędzy już nie otrzymacie z powrotem. Ta firma to skandal.

wszystko ok polecam !

Uwaga na tego oszusta!

Okna z Alumexu to najlepsze okna jakie do tej pory miałem. PCV odpadają na przebiegach.

Moim zdaniem profesjonalistka. Zgodnie z życzeniem I na czas.Gorąco polecam 🙂

Również NIE POLECAM!!! Nie dość,że auto trzymane 2 miesiące to skrzynia siadła po pół roku. Kasa poszła w błoto. Bezczelny typ!!!

Niestety nie polecam. Po skończonej pracy pan zażądał 2 razy więcej czyli 2250, wcześniej nikogo nie informując o kosztach. Dodatkowo jakość wykonania jest daleka od "fachowca", w abisynce elementy o siebie się ocierają i praktycznie nie da pompować, jest też źle przykręcona i cała się rusza. Pan naciągnął na dodatkowe nieumówione koszta starsze (...)

Firma "WULKAN" - jednoosobowa dział. gosp. pana Marka Senatora przyjmuje zlecenia remontu mieszkań i nie wywiązuje się z umowy. Pobiera zaliczkę na uzgodnione roboty i kontakt urywa się. Pieniądze nie do odzyskania!!! Adres we wsi DROZDOWO - rzekoma siedziba firmy"WULKAN" Marka Senatora oraz firmy "Marta Matuszewska" jest fikcyjny: mieszka tam (...)

Nie Polecam, firma widmo. Ostatnio ogłasza się ze sprzedażą bloczków Solbet.
Po wpłaceniu zaliczki na materiał, brak jakiekolwiek kontaktu.
Sprawa zgłoszona na Policje, czeka na swój finał w Sądzie.

Super. Zakupy udane, bardzo szybka dostawa. Polecam.

UWAGA OSZUST!!! TOMASZ EICHBERGER EGO-AUTOMOVIE SPRZEDAJE USZKODZONE SKRZYNIE BIEGÓW KTORE KUPUJE NA SZROCIE CZYŚCI JE I SPRZEDAJE JAKO REGENEROWANE.NIE MA POJĘCIA O NAPRAWIE AUTOMATÓW !!! NIE POLACAM WSPÓŁRACY Z TYM CZŁOWIEKIEM KTÓRY POTRAFI TYLKO ZWODZIĆ LUDZI ABY ZYSKAĆ NA CZASIE!!!

Default Avatar
Jarosław Małek

Ta firma to dłużnik.
# Sprzedam dług Inov Deco Halina Giedzicz,
# Opinie Inov Deco Halina Giedzicz,
# NIP 5422578712,
# Regon 052030650,
# ul. Stacja Lewickie 6/2, 16-061 Juchnowiec Kościelny, Gmina Juchnowiec Kościelny, podlaskie
Nakaz zapłaty V GNc 225/18 z dnia 08.02.2018,
Kwota zadłużenia 2 388,85 PLN,
Termin wymagalności (...)

Krynicki Leniu Synku Mamusi. Nadal zamiatasz podłogę na siedząco? Bo się schylić nie chce? W Sadzie będziesz się tłumaczył dlaczego w papierach moich grzebałeś bez mojego uprawnienia umowy i pozwolenia. Chciałeś mamusię odciążyć to było skończyć szkołe i zdać prawojazdy a nie za księgowość się bierzesz.

ISS nie płaci usługodawcom za usługi. Totalna porażka. Nie polecam prowadzenia jakichkolwiek wspólnych interesów z tym dłużnikiem.

najlepszy dentysta u jakiego byłem. Pani Doktor Karolina jest przemiłą osobą i wszystko robi bardzo dokładnie i profesjonalnie. Polecam zwłaszcza tym którzy boją się dentysty, zero stresu podczas wizyty,byłem zbólem zęba przyjęła mnie natychmiastowo wszytsko było bezboleśnie.

Kancelaria godna polecenia !

Odświeżali mi wnętrze samochodu. Usunęli parę plam z tapicerki. Wszystko teraz wygląda ładnie i świeżo. Było warto, polecam.

Współpracowaliśmy z nimi kilka razy. Znają się na systemach przesuwnych w ścianach wewnętrznych i potrafią się dostosować do terminu.

uwaga oszust kupiłem silnik ani silnika ani pieniędzy sprawa w sądzie teraz komornik i dalej bez kasy

I to jest przykład firmy, która nie robi w konia swoich klientów dbając o to, żeby budynki i mieszkania spełniały najwyższe standardy. Zasłużona piątka z plusem.

Chciałam podziękować tej pani za moje problemy z zębami. Nie dość że była niesympatyczna i zostałam skrzyczana za brak dowodu osobistego na wierzchu i bycie chyba zbyt uprzejmą i miłą dla tej nadętej pani, to całą moją wizytę przegadała z koleżanką która była na mojej wizycie (a nie była nikim z przychodni!), ewidentnie im przeszkadzałam, (...)