Najnowsze opinie

Odnoszę się do poprzedniej opini ktorą umieściłem, skontaktowała się ze mną p.Ewa i po rozmowie i rozwianiu pewnych różnic doszliśmy do porozumienia Dziękuję pani Ewo Pozdrawiam

Miła i profesjonalna obsługa. Wszystko zostało mi wytłumaczone jak laikowi. Co po kolei będzie robione z autem celem usunięcia wgnieceń i zarysowań. Robota wykonana na czas i samochód wygląda super.

Pan Andrzej Skiba nie prowadzi żadnej działalności pod moim adresem Bukowiee113b 27-415 Kunów. Jest to oszustwo.

Taka firma nie istnieje w moim domu Bukowie 113b.

Default Avatar
Paweł
Untitled

Złodziejka i oszustka

Default Avatar
Kupiec
Untitled

Kontakt z Panią jest bardzo trudny, nie można się dodzwonić, ale jak się dodzwoniłem to poszło. Po oglądaniu mieszkania, później negocjacji ceny Pani się zgodziła na ustaloną kwotę. Umówiony notariusz i wszystko z bankami załatwione, naglę dostaję informację, że cena jest wyższa i albo dam albo kupi to ktoś inny. I od nowa musiałem wracać do (...)

robiłam korekcję w ArtLife, specjalnie drogo nie było, można uruchomić kredyt 0%, 10 lub nawet 30 rat. polecam taki zabieg zamiast okularów czy soczewek!!

Dobrze jest móc współpracować z firmą która istotnie zna się na swojej działce. Nie ma problemów ze znalezieniem odpowiedniego rozwiązania a materiał spełnia wszystkie założone normy.

Złodzieje i tak zwane kurwy czekam na 300zł już od roku

Leczenie przebiegło bardzo szybko, wizyty były częste. Polecam

Windykowaliśmy już skutecznie tego dłużnika. Kilka spraw zostało zakończonych spłatą. Chętnie pomożemy pozostałym wierzycielom. Skuteczność opieramy na etapie windykacji terenowej tego dłużnika. Windykację prowadzimy na jego koszt. KONTAKT: 790-203-424.

Gorąco polecam współprace z tą firmą. Solidna i bardzo uczciwa firma.

Chociaż jeden deweloper, który do budowy nie zatrudnia ludzi z łapanki, tylko sprawdzone firmy. Już niejednokrotnie widziałam budowy, na których pracownicy się zataczali, bo byli pijani, czego skutkiem były popękane ściany i mnóstwo niedoróbek. Ekopark robi dobrą robotę i ma inwestycje w najlepszych krakowskich dzielnicach.

ZłodziejeI oszusci tyle w temacie

Sprawnie, profesjonalnie, szybko i konkretnie- bez "czarowania". Dobry kontakt i fachowa porada.

Dajcie spokój-szkoda prądu na opinie.
Jednym slowem-omijać to łukiem.

Radzę uważać na kontakty z jegomościem!

Default Avatar
Idol
Untitled

Tragedia, masakra wykonawca!!!

Nie dotrzymuje terminów, Pan Paweł Czuba obiecuje i kombinuje, naprawa silnika nie profesjonalna, brak wykonania podstawowych regeneracji bloku czy głowicy ,po przejechaniu 2tyś km wycieki, Pan Paweł Czuba sprzedaje silniki: dla handlarza za 7tyś, poskładać i sprzedać za 9tyś, do jazdy za 12 tyś. Nie polecam bo to silnik za 7tys
STANOWCZO NIE (...)

Wyrywałam chirurgicznie ósemkę u Pana Adama Kubackiego. Była całkowicie schowana pod dziąsłem za siódemką. Pan Kubacki wyrwał zęba w 10 min! Wczesniej 15 min rozmawiał ze mną informując o różnych możliwych przypadkach, bo jak wiadomo usuwanie 8-ek to nie jest taka prosta sprawa. Jednak mam bardzo dobre wrażenia z tego zabiegu! Wszystko trwało (...)

Firma nieuczciwa. Zamówień nie realizuje, pieniędzy nie oddaje. Ostrzegam przed jakimikolwiek transakcjami z tą firmą

Czy naprawdę są tacy dobrzy w wyprowadzaniu i legalizowaniu majątku z innej firmy.

Polecam Panią Elżbietę, moje leczenie przebiegło bardzo dobrze

naprawa uszkodzonego zderzaka szybka i bezbolesna dla kieszeni. pozbyli się wgnieceń i zarysowań, a auto odebrałem o umówionej godzinie

Opinia jest waża dla szczególnie gdy konkurencja nie śpi i wypisuje bzdury. Tak odbieram większość niepochlebnych MKK opinii. Korzystałem z ich usług i jestem zadowolony. Dobre wykonanie, a opóźnienia spowodowane niepogodą czy brakiem dostawy z marketu nie są powodem do wszczynania awantur. Liczy się efekt, z którego jestem zadowolony.

Sowan odpowiadał przy inwestycji za wykończenia pod względem systemów ścian przesuwnych. Nie mamy żadnych zastrzeżeń. Koszty zgodne, czas odpowiedni, współpraca gładka.

Uwaga na tą osobę !!!
Wirgiliusz Ziółkowski regularnie oszukuje ludzi.

Działający z ramienia firm.
PREMIUM4RENT SP Z O O (KRS: 0000663423, NIP: 5862314733, REGON: 366568352) jako Prezes
oraz
SEMPRE Wirgiliusz Ziółkowski (81-361 Gdynia, Mściwoja 9/11, NIP: 5213286425, REGON: 142187103)

Niedawno znowu oszukał 2 osoby na prawie 5 000 (...)

Piękne limuzyny w doskonałym stanie. Szofer na dokładkę 😉

A tak na poważnie - wynajmowaliśmy limuzynę do ślubu. Jesteśmy zadowoleni. Wszystko było tak, jak wcześniej ustaliliśmy. Polecam