Najnowsze opinie

Default Avatar
Megi
Untitled

niezbyt dobry lekarz, nie jestem zadowolona z opinii oraz badania a raczej jego braku, nie polecam

Default Avatar
Klaudia
Untitled

Mistrz w swoim fachu

Default Avatar
Bartek
Untitled

Oszust

Default Avatar
WICHURA
Untitled

NIESTETY ALE NIERZETELNY PRACODAWCA PROBLEMY Z WYPŁATAMI POBORÓW NAWET PO ROZLICZENIU Z FIRMĄ NADAL MAM NIE ZAPŁACONE CZEKAM JUŻ PRAWIE DWA MIESIĄCE Z ZAPEWNIENIEM ŻE BĘDĘ MIAŁ ZAPŁACONE BO PRZECIEŻ TU CYTUJĘ " NIE OSZUKAM PRZECIEŻ PANA" DOBRZE , ŻE MAM NAGRANIE BO PRZY ODBIERANIU ŚWIADECTWA PRACY NIE UPRZEDZONO MNIE O BRAKU PIENIĘDZY ALE CZY TAK (...)

Nie polecam i odradzam !
Pan Jakub wziął zaliczkę po podpisaniu umowy, potem zbywanie przez 3 miesiące, na końcu przestał odbierać telefon.
Zaliczki nie oddał chociaż próbowaliśmy polubownie to załatwić.
Sprawa trafiła do sądu, obecnie jest już u komornika.
Pan Jakub wydaje się profesjonalistą o dużych kompetencjach i kulturze osobistej, (...)

Bardzo slaby fotograf o wiedzy pospolitej.nie polecam weselne zdjęcia bardzo słabej jakości ,jesteśmy zawiedzeni

Wyszedł ten huj z paki?

Zamawialiśmy u pana Pawła Parchocia kilka rzeczy do wykonania. Niestety nie wywiązął się on ze swojej pracy pomimo wpłacenia zaliczki i ustalenia (niestety słownie) pewnych detali. Zdecydowanie nie polecamy kontaktu z tym człowkiekiem.
Na wszelki wypadek podaję numer telefonu ponieważ tutaj go nie ma: 506 422 444.
Typowy polski cwaniak!

Firma krzak, bez telefonu i strony www. Poprzednio nazywali się MHP Polska, a teraz Kompania Tytoniowa. Spółka zarejestrowana w prywatnym mieszkaniu, służy do manipulacji finansowych z innymi spółkami. Pani Lewandowska jest ujawniona w KRS ponad 40 innych spółek. Omijać i nie odpowiadać na ich ogłoszenia dot. pracy! Żądają weksli imiennych, (...)

Nie polecam nie da się dogadać z tym Panem

Grurowaty człowiek raczej nie polecam.
Ps. wozi się BMW i nie umię nim jeździć.

Państwo Łukasz i Urszula Szachewicz-Zaporscy w latach 2011-17 założyli 6 spółek z o.o. (bardzo niski kapitał z wiadomego względu) i przewija się siedem różnych adresów tychże firm. Zamieszkują przy ul. Borowej Góry 2 w W-wie. Pan Zaporski - założyciel grupy KOD_MAZ Warszawa Bemowo i Wola. Wyrachowani, pod płaszczykiem tzw. kultury i wiedzy (...)

Pan Mirosław jak najbardziej zasłużył na moją pozytywną opinię. Do pomocy przy odbiorze mieszkania polecił mi go mój znajomy, u którego był kierownikiem budowy. Pan Mirosław znalazł chyba wszystkie możliwe usterki w moim mieszkaniu.

Krętacze...do dziś nie odzyskałem pieniędzy za towar...od 2 lat marnych 3110zł...:-) Sprawa w sądzie...

Bardzo profesionalna firma porządek po sobie zostawiła tynkowanie zrobione w tydzień inne firmy mówiły że zrobia tą samą pracę około dwóch tygodni. Miły właściciel i pracownicy . Na pewno jeszcze polecę . Pozdrawiam z Mikołowa

firma zamknięta

Zapatrzony w swój nowy komputer.Brak chęci aby się pobrudzić.Po kolejnej wizycie stwierdził ? Jak błąd to podzespół trzeba kopic nowy.Mam już nową kolekcje części wszystkiego po trzy a on twierdzi że na pewno też jest zepsute?W końcu ja laik podwinąłem rękawy i paznokciem usunąłem usterkę. Zajęło mi rozpracowanie usterki 20 min..Nie stykał (...)

Default Avatar
Marcin
Untitled

Firma krzak

Polecam, sklep internetowy 5/5

Co to za troll 😀 kurs na lotnisko kosztuje 60 zł, nie 0 ale tez i nie 165

Zaprowadziłam samochód na demontaż alternatora (serwis zawoził go do naprawy) i ponowny montaż. Po całym dniu otrzymałam samochód z rozwaloną totalnie turbiną, nie nadający się do jazdy. Panowie mechanicy próbowali wmówić mi, że jeździłam samochodem w takim stanie, nie widziałam czarnej chmury za samochodem i w ogóle nie słyszałam hałasów, które (...)

Default Avatar
VIOLA
Untitled

UWAGA PRZECIEBIORCY I DOSTAWCY KLIENT JEST NIEWYPŁACALNY

W dniu 10.05.2017 otrzymałam jako zastępczy, samochód Renault Megane o nr rej. WE 6024V, ponieważ mój samochód został przez kogoś poważnie uszkodzony na parkingu. Samochód zastępczy podczas odbioru przeze mnie był mocno porysowany z każdej strony i było to udokumentowane na zdjęciach. Podczas zdawania samochodu zastępczego okazało się, że doszła (...)

Ten sklep zielarski przeniesiony został na Al. jana Pawła II 32 w Warszawie, obok Hali Mirowskiej. Telefon ten sam tj 22-6290629 i 602261514. Zapraszamy,Mirmar sklep zielarsko medyczny.

kawał hu.... reszta wiadomo co ogłasza sie ze potrafi przerobic maszyne a wychodzi ze nie ma pojecia zielonego niepolecam nikomu tego pana i jego tatuska , oszukaniec , kretacz i naciagacz , moja sprawa znajdzie final w sądzie

Oszukują na każdym kroku. Kręcone liczniki na i oczywiście auta bezwypadkowe :). Przy próbie pojechania do serwisu w celu sprawdzenia VIN to kręcą na potęgę aby się wymigać. OSZUŚCI I TYLE.

Ogólnie krętacz ,nie chce wystawiać rachunków za usługi