Najnowsze opinie

nie polecam firmy umawia się n,wszystkie ustalenia załatwiony transport i dopięte na ostatni guzik po czym nie odbiera telefonów i nie odpowiada na wiadomości nie polecam współpracy z tym przedsiębiorcą dziecinada

Niby wszystko pięknie a potem same problemy szczególnie z zastosowanymi tanimi rozwiązaniami i materiałami. Nie polecam.

Złośliwy typ,więcej go nie zatrudnię.

to oszust i trill

Jakie to bzdury potrafią ludzie powymyślać. Dwie firmy z centrum Warszawy i z Bydgoszczy oceniają firmę z Pyskowic ???
Godne politowania.
Pozdrawiam MB

Sprzedali mi przez Allegro oponę, miała być jak nowa. Oczywiście sprzedawcą była osoba prywatna Szymon Jankowski a nie firma Perfect Car. Opona okazała się do wyrzucenia. Odesłałem ją na życzenie sprzedającego, ale pieniędzy nie odzyskałem. Aktualnie sprawa jest zgłoszona na Policji, jako oszustwo. Żałosne do czego można się posunąć, żeby ukraść 200zł.

Sprzedali mi przez Allegro oponę, miała być jak nowa. Oczywiście sprzedawcą była osoba prywatna Szymon Jankowski a nie firma Perfect Car. Opona okazała się do wyrzucenia. Odesłałem ją na życzenie sprzedającego, ale pieniędzy nie odzyskałem. Aktualnie sprawa jest zgłoszona na Policji, jako oszustwo. Żałosne do czego można się posunąć, żeby ukraść 200zł.

Firma fikcyjna.Własciciel posiada kilka wyroków sądowych związanych z oszustwami gospodarczymi.Oszust!!!

Słownie co najważniejsze i terminowo i ceny przyziemne, z czystym sumieniem można polecić.

Default Avatar
Untitled

Firma krzak, więcej poprawek niż roboty !! Codzienny temat kiedy zaliczka, gdzie nie widać w ogóle roboty. Pracownicy do pracy przychodzą pod wpływem alkoholu razem z szefem firmy. Nie stosuje się do żadnych przepisów ani budowlanych ani BHP.
Nie polecam nikomu współpracy z tą firmą !!

Wziął zaliczkę i nie przyjść do pracy. Straciłem pieniądze

Firemka składająca się z 3 prezesów, która od czasu do czasu robi jakiś projekt, przy którego okazji zatrudnia potrzebnych pracowników na umowy o dzieło i zlecenia. Niektórym nie płaci wynagrodzenia. Z tego tytułu ma aktualnie (maj 2017) co najmniej jeden wyrok sądowy egzekwowany przez komornika. Nie polecam jako pracodawcę, chyba, że ktoś chce (...)

Default Avatar
Untitled

Firma stosuje bandyckie sposoby rekrutacji. Co innego w ogłoszeniu, co innego w rzeczywistości. Tylko marnują czas. Proszę trzymać się z daleka.

Pani pokątnie handluje na allegro jako osoba prywatna, sprzedaje przedmioty ktore jednoczesnie sprzedala stacjonarnie. niestety trudno wyegzekwowac zwrot utraconych pieniedzy. nie polecam.

Brak słów

nie polecam tej firmy splesniale smierdzace kurczaki

Normalny złodziej, wisi nam kase i sprzet. Jesli chcesz wziasc goscia to licz sztuki i kable metry bo on potrafi.
Brak wiedzy i mozliwosci podpiera sie podwykonawcami ktorym rowniez nie placi.

UWAGA na typa

wszystko ok - brazk zastrzezen

Default Avatar
Untitled

Nie polecam z powodu zlecania reklamy (prawnicy nie mogą podobno) w postaci spamu z pośrednictwem firmy Novum z siedzibą w UK i Pana Macieja B. z Seo busi..., który organizował taką kampanię.
Spam w dodatku nawet na wymyślane adresy tj. nigdy nieistniejące w postaci X (od imienia))
xnazwisko@, imie.nazwisko@ i tak kilka mutacji kierowane (...)

Rehabilitant z powołaniem , miły, rzeczowy , profesjonalny,cierpliwy, gabinet dobrze wyposażony , fala uderzeniowa choć nie przyjemna bardzo skuteczna. Widać duża praktykę w rozpoznawaniu schorzenia. Duża skuteczność w leczeniu, łatwo zaparkować przy posesji, czysto i schludnie . Polecam serdecznie

Default Avatar
Untitled

zleciłem wykonanie przyłącza wod-kan do budowanego domu

- drogo bo 5000 zł za ułożenie 20 metrów wody i 15 metrów ścieku. Koszt materiału użytego to około 1400 zł. Wiadomo że każdy chce zarobić ale jak liczyć drogo to niech to będzie wysoka jakość prac..
- przerwane dreny ułożone obok domu (naprawione przez wykonawcę w sposób (...)

Default Avatar
Untitled

Polecam trzymać się z daleka.

PAN PIOTR to jest solidna firma hafciarska -robi bardzo dobrej jakości naszywki , a jaki duży wybór.
firma dostarcza towar do pasmanterii -bardzo ładne i tanie hafty.

Kontakt utrudniony, podejmuje się nowego projektu bierze zaliczkę a potem udaje że go nie ma. Tak to wygląda.

Default Avatar
Untitled

Chcieliśmy wymienić fronty w szafie i meblach . Pan S przyjechał pomierzył i miał wysłać na e-maila umowę do podpisu. Nie wysłał . pisaliśmy ,dzwoniliśmy i nic. Wiem ,że nie jest wielki zarobek - ale po co podjął się tej usługi i tak postępował. Nie polecam.

Kolejna warszawska firma z wizją szklanych domów spółka z prezesami i prokurenta mi a nie płaci podwykonawca swoich ludzi nie posiadają a jak już jakieś mają to statysta alkoholik nawet ich kierownik Andrzej niedoścignionym że od każdego podwykonawcy każe doliczać jakiś procent do oferty a pieniądze trzeba mu dać zaraz po wejściu na budowę jest (...)

Ta firma to nieporozumienie, zamawiają części, których nie odbierają, przez co narażają sprzedawcę na kolejne koszty z odesłaniem towaru. Przy kontakcie telefonicznym: cham, prostak itd.

Szkoła jest pojebana

zgadzam sie z P. Dawidem.Koszmarna wspolpraca z p.krzysztofem.Nie poczuwa sie do jakichkolwiek poprawek wynikajacych z jego zaniedbania(listwy same sie nie przycinaja a hydraulika sama sie nie podlaczyla ) ale p Krzysztof pieniazki wzial i tyle Go widzielismy. Nie odbieral tel ,zapadl sie pod ziemie,Ale po mojej neatywnej opinii odezwal (...)