Najnowsze opinie

Odradzam! Oszukiwanie klienta i zawyżanie stawek o 200%. Za przewóz z dworca PKP w Gdańsku na lotnisko zapłaciłam 165 zł - normalny kurs kosztuje 60 zł maksymalnie! Mój błąd, że byłam w pośpiechu i przemęczona i nie zapytałam z góry o koszt. Dodatkowo kierowca naliczył 99 zł za godzinny postój, gdzie nic takiego nie miało miejsca. A potem (...)

TO BYŁA ZNAKOMITA FIRMA, ROBIŁA ŚWIETNĄ KOSMETYKĘ, FIRMA NIE ISTNIEJE OD WIELU LAT, A JEJ WŁAŚCICIELE ODESZLI ZA TĘCZOWY MOST....

Niestety pizza o miernych walorach smakowych, obsługa mało zainteresowana gośćmi. Byłem dwa razy - pierwszy i chyba ostatni. Z plusów mogę wskazać na sympatyczne wnętrze o

Default Avatar
Untitled

Firma PROCOSMED /Ziaja dla Ciebie/ to jakaś kpina!
Zostałam zaproszona na rozmowę w centrum handlowym Magnolia a dokładniej w strefie gastronomicznej koło Saturna, gdzie zawsze panuje duży chaos i ogromny tłum ludzi. Porządna firma nigdy nie przeprowadza rozmów w takich miejscach! Idąc dalej, sama pani jak i pan , którzy przeprowadzali (...)

gorąco polecam biuro rachunkowe EKSPERT http://www.ekspertspj.pl/

Default Avatar
Untitled

Witam, uwaga na nich, są to oszuści, którzy nie wykonują zleceń tylko pobierają pieniądze i brak później kontaktu.

Default Avatar

Nie kwestionuję umiejętności zawodowych Pana Ciborowskiego, jednak jest nieuczciwy, wynajmowałam mu mieszkanie na ul Ratuszowej i za ostatnie dwa miesiące marzec oraz kwiecień 2017 roku oraz zaległe rachunki za swiatło oraz gaz nie zapłacił.

Od kiedy są tak dobre opinie? Ta firma i jej właściciel ma kilka spraw sądowych . Naciąga , nie zwraca pieniędzy i znika. Komornicy poblokowali konta.

Nie polecam firmy. Podłogę położoną rok temu było trzeba zlecić do poprawy innej firmie. decydowanie odradzam usługi tej firmy.

Polecam.Profesjonalna OB i doradztwo.

Jestem bardzo zadowolony z usług Pan Norberta. Kulturalny, konkretny, szybko wykonał wizualizacje, uzgodniliśmy najważniejsze szczególny co do budynku usługowego i projekt po tygodniu trafił do Urzedu. Polecam~!

serdecznie polecam.

Firma godna polecenia, oferują podobne drzwi jak w marketach, ale wydaje się że są lepszej jakości. Widać to po detalach typu okucia. Montaż też ok.

Wysylka towaru i zwrot pieniedzy liczona w miesiacach.
Telefon firmowwwy jeszcze nigdy nie zostal odebrany gdy wielokrotnie probowalem sie dodzwonic, a pretensjonalne odpowiedzi na maile kaza sie dopatrywac w tych zaniedbaniach mojej winy

Odradzam kazdemu uslugi tego "fachowca". Po 6 miesiacach kuchni i zaliczki brak. Chamskie zachowanie w stosunku do klienta. Oszust !!!!

Totalna porażka. Umowa dotyczyła remontu pokoju i przedpokoju. Pokój wymalowany niefachowo byle jak, do pracy przychodzili kiedy chcieli. Po pomalowaniu pokoju zażądali wypłaty choć umowa zapłaty była za całokształt.Pieniądze wzięli i tyle ich widziałem, nie odbierają telefonów. Ostrzegam potencjalnych zleceniodawców, trzymajcie się od tej firmy (...)

Default Avatar
Untitled

NIE POLECAM odszkodowanie wywalczyli dobre ale nie wypłacają klijentowi zwlekaj i kombinuja by jak najdluzej nie wypłacić czekam na wypate odszodowania ktore zostało mi przyznane juz okolo 5 miesięcy i dale nie ma pieniędzy NIE POLECAM! !!!

Prezes tej firmy jest szczytem prostactwa i osobą najwyraźniej kaleką na umyśle! Przy zgłaszaniu reklamacji przekrzykuje klienta, nie polecam kontaktu. Dziwię się gminie Boguchwała, że toleruje takie zachowanie, bo zachowanie tej osoby urąga wszelkim standardom.

KŁAMSTWO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! TA FIREMKA NIE ISTNIEJE OD 20 LAT!!!!!!!!!!!!!!!
gratulacje oszustwa przez ten portalik golasów

Default Avatar
Untitled

Coraz gorsza jakoś wykonywanych usług, nie polecam !!!

Default Avatar
Untitled

Nie polecam. Zamalowane przed wynajmem mieszkania, żeby tylko zakryć grzyba, którego jest wszędzie mnóstwo. Poza tym typowe cwaniactwo już po podpisaniu umowy, przed Pan Krzysztof jest bardzo milutki, aby umowę podpisać. Odradzam z całego serca!

Bardzo dobry pracodawca.
Uczciwa płaca, świetny klimat i ludzie. Firma inwestuje w rozwój pracowników, ma nowoczesne i ogarnięte podejście do człowieka.
Warunki pracy (biuro - 10/10), centrum miasta.

Pracowałem, polecam!

Klęska - nie szanuje klienta! Obiecuje i... nic z tego. Trzy dni oczekiwania, specjalny urlop na okoliczność naprawy samochodu aby dowiedzieć się, że nie naprawi. Bo to nie Volkswagen - czego pewnie nie zauważył. Zdecydowanie odradzam.

Default Avatar
Untitled

Katastrofa

POLECAM - szybko i konkretnie. Ceny negocjowalne.

najgorsze co może spotkać wspólnotę to ta firma

Witam, odradzam inwestycje firmy Smolstan, na Mozaikowej z tego co widzę ciągle coś poprawiają, niby nowe a ciągle w remoncie. Jakość prać więc zastanawiająca................
Pozdrawiam

Witam, odradzam inwestycje firmy Smolstan, na Mozaikowej z tego co widzę ciągle coś poprawiają, niby nowe a ciągle w remoncie. Jakość prac więc zastanawiająca. Najlepiej przed zakupem wypytać tych mieszkańców z Mozaikowej , czego w przyszłości można się po Smolstanie spodziewać. Pozdrawiam