Najnowsze opinie

"Była prezesem wspólnoty mieszkaniowej.Jej obowiązkiem było pilnować, żeby wszystko co się wydarzało w nieruchomości odbywało się zgodnie z prawem.W 2008 roku wykonano termomodernizację budynku za ok 1 mln.zł..Na ścianach, nie ma styropianu, stropodach nie docieplony a przewody wentylacyjne zrujnowane.Rozliczała faktury dla przedsiębiorców razem (...)

korzystałam z usług tej firmy rewelacja usługa wykonana szybko perfekcyjnie i co bardzo ważne w porównaniu do innych firm tego typu bardzo tanio. Polecam ta firmę wszystkim znajomym bo warto.

Nie polecam

Co to jest - wpłata na moje konto bankowe w śmiesznej kwocie
Pracowałem ciężko jako kierowca Ubera - czy ta wypłata ma coś wspólnego z pana firmą?

Chcesz być pracownikiem? - sprawdzaj czy masz wypłaty i składki.
Chcesz być klientem? sprawdzaj czy płacą faktury i należności, czy wywiązują się z zobowiązań.
Nie jeden raz. Cały czas .

UWAGA FIRMA EXEOS TO OSZUSCI, JUZ PONAD 20 OSOB SIE DO MNIE ZGLOSILO. POSZKODOWANYCH ZAPRASZAM NA ZAMKNIETA GRUPE (TYLKO POSZKODOWANYCH) https://www.facebook.com/groups/exeos/ A RESZTE OSTRZEGAM NIE ZALATWIAJCIE Z NIMI ZADNYCH INTERESOW, KTO MA NAMIARY NA OSZUSTA RADOSŁAWA KOZIOŁ Z MIEJSCOWOŚCI CHEŁM ORAZ JEGO KOLEGE MATEUSZA I POTRAFI POMOC (...)

Polecam. Solidnie i fachowo.

Prawdziwi artyści. Robią naprawdę piękne oryginalne meble z duszą. Świetny design i oryginalne pomysły.
Meble, które u nich zamówiłem robią wrażenie.Zdecydowanie polecam!!

UWAGA na Lin Yun Sp. z o.o jest to DORMET S.C. w Józefówie, ul. Wawerska 27 prowadzone przez: Janusz Antoł. Razem z Andrzej Ostrowski. W tej chwili dołączył syn Patryk Antoł. Mają znakomity pomysł na biznes. Robią cokolwiek, pobierają zaliczkę i nie kończą. Kolejny trick: kończą wedle swojego uznania. Pieniądze nie do odzyskania.
Stosują coraz (...)

Default Avatar
Untitled

Świetny fachowiec i bardzo pomocny, nie tylko jeśli chodzi o jego instrumenty. Polecam

Zdecydowanie nie polecam, okradł nas na ponad 1000zł.

Kłamca i oszust. Nie dotrzymuje umów. Czeka Go sprawa cywilna. Omijać radzę wielkim łukiem.

witam Pan Jerzy to największy papudrak jakiego spotkałem w zyciu nie polecam!!!!

Odradzam tę firmę - bardzo niekompetentne osoby - tylko zapłacić a później jak robota okazała się spartaczona to nie znają człowieka - sprawa będzie miała finał w Sądzie

Swietne, profesjonalne i wysokiej klasy szkolenia
Polecam :-}

Polecam tą firmę
100 Kart zrealizowanych w 24h

Polecam tą firmę. Świetni fachowcy i robota bardzo dobrze wykonana.

ODRADZAM!!! PANI MA BAAAAARDZO DROGĄ BIŻUTERIĘ I NIE ZAWSZE DOBRZE WYKONANĄ, POPSUŁA SIE PO TYGODNIU OD DATY ZAKUPU. PANI NIE PRZYJMUJE ZWROTÓW NAWET ZA OKAZANIEM RACHUNKU, DAJE BEZSENSOWNE RADY, NP. ŻEBY KUPIĆ SOBIE KLEJ I SAMEMU ZREPEROWAĆ. SZKODA GADAĆ, ODRADZIŁAM JUŻ SWOIM ZNAJOMYM. BRAK PROFESJONALIZMU!!!!

Okna i drzwi warte każdej ceny, a ta nie jest wysoka. Jakość wykonania bez zastrzeżeń (żadnych niedoróbek i fuszerki). Polecam

Pan Piotr jest największym protekcjonalnym, zadufanym w sobie bufonem z jakim miałam nieprzyjemność współpracować.

Stowarzyszenie prężnie i wytrwale broni nie tylko interesów mieszkańców ziem w pobliżu Czaplinka, ale też dba o zachowanie obecnego kształtu przyrody dla przyszłych pokoleń. Zaangażowani w organizacji ludzie działają non profit poświęcając swoje środki finansowe i czas na rzecz ekologicznego i społecznego dobra regionu.

NIE POLECAM. Biżuteria szybko się psuje (po tygodniu od daty zakupu)i jest droga (a miała być trwała). Naprawa na własny koszt (w innym miejscu), mimo pokazania rachunku. Pani dużo mówi o sobie i jest miła do momentu wyciągnięcia gotówki z portfela przez klientkę.

Default Avatar
Untitled

niestety serwisu u nich nie polecam, chyba że ze swoimi częściami, bo ceny nie mają przełożenia ani na robociznę ani na materiał. wiem bo znam ten rynek.

Na chwile obecna, tj. 05-05-2017 zalega nam z FV na ponad 600zl. Przedtem sciemnial,ze przelew wyszedl, ze pogoni bank etc.
Nie chce uzywac slow bez wyroku ale za chwile bede mial wyrok...

Default Avatar
Untitled

Z Darem zawsze się dogadasz !

Default Avatar
Untitled

niezłe zdjęcia robi

Niestety nie mogę polecić kwiaciarni "Magnolia" na ul. Kazimierzowskiej w Bielsku Podlaskim. Zamówiony został komplet wiązanek ślubnych, pokazywałam wyraźnie zdjęcie wiązanki jak ma wyglądać, ale... Po pierwsze bukiety zostały wykonane nie ze świeżych kwiatów, a nawet mówiąc ze starych kwiatów. Eustoma była oklapnięta i zdechła, a płatki róż (...)

Szkoda czasu. Pan Henryk zażyczył sobie 1500 złotych za wstępną wycenę remontu mieszkania (75 m2). Na oględzinach mieszkania nic o tym nie wspomiał - dopiero w dniu, w którym miał wysłać gotową już wycenę. Nieporozumienie. Omijać szerokim łukiem.

Bardzo fajna firma 😉 Pozdrawiam serdecznie, uroczego Pana Andrzeja. Dobrze mi się z Panem pracowało. Szybko, tanio i przyjemnie 🙂