Najnowsze opinie

Po kilku spotkaniach doszlismy do wniosku ze to strata czasu.

Nie polecam nikomu kogo lubię - tego człowieka, tym których nie lubię to przeciwnie polecam

Ubrania bardzo słabej jakości, przy każdym zamówieniu jakiś problem, jak ubrania nie rozchodziły się na szwach bo maszyna przepuszczała ściegi, to sukienka przyszła za krótka mimo dopłaty do dłuższej. Tkaniny to straszne szmaty, mechacą się bardzo szybko, czarna sukienka z białym wykończeniem to jednorazówka po pierwszym praniu czarny zafarbował (...)

Uwaga na nich!!

Polecam. Pani Safety bardzo rzetelna i pomocna.

firma zamknęła działalność

NIE POLECAM
naciągacz na kasę i cwaniak
byłem u niego na przeglądzie Sprawdził zaczął wpisywać w komputer kazał sobie zapłacić 160 zł po czym wpisał negatywny wynik badania bo spaliny nie takie powiedział żebym naprawił i wrócił do 2 tygodni to sprawdzi same spaliny za dodatkową opłatą 20zł i jeszcze ten ironiczny uśmiech. Pojechałem do (...)

Firma ta jest rzetelna oferująca dobrej jakości produkty

Default Avatar
Magdalena
Untitled

Zdecydowane nie! STYLIZACJA/ UCZESANIE NA WESELE
TAK moje wlosy to tzw szopa... napuszone, ale cienke, falowane, krecace sie podczas deszczowej pogody...
Fakt jest jednak taki, że fryzjer powinien wiedziec co w takim przypadku zrobic.
Tym bardziej, że moje oczekiwania wzgledem fryzury byly nastepujace. Upięcie, lekkie, luźne. Naturalny ale (...)

Default Avatar
Milena
Untitled

ten pan to jeden wielki krętacz , nie wykonał usługi po mimo zapłacenia pełnej kwoty ! sprawa będzie mała swój finał w sądzie przestrzegam !

Firma zakończyła działalność, nie istnieje.

Default Avatar
Robert
Untitled

Naprawdę polecam! Szybko, sprawnie i za małe pieniądze. DZIĘKUJĘ!

Fachowo, sprawnie, szybko i za dobrą cenę 🙂

Stanowczo nie polecam, pół roku i dach przecieka wszystko do wymiany

Nie polecam. Pomnik wykonał niestaranie,na płycie ubytki. Zwlekał miesiącami z poprawą i nie poprawił swojej fuszerki, niesłowny. Pomnik zostawił zabrudzony błotem.

Wizyta w Młynie Markowice nie jest nigdy dla nas zwykłym przystankiem na trasie w celu zakupu mąki. To taka mała wycieczka w czasie. Klimatyczne, wypełnione tradycją wnętrze z maszynami pamiętającymi odległe juz lata poprzedniego wieku. Mimo to, wytwarzana tu mąka (bo trudno przy takim zaangażowaniu mówić o produkcji) jest zawsze wysokiej (...)

Najgorszy sklep internetowy z jakim się spotkałam. Nie wywiązują się z umów, nie przestrzegają własnego regulaminu, okłamują klientów. W zasadzie brak kontaktu, ponieważ nie odpisują na maile a jeżeli już się skontaktują to są chamscy i bezczelni. Po złożeniu reklamacji znowu brak jakiejkolwiek wiadomości. Już ponad 5 miesięcy próbuję odzyskać (...)

Osoby zainteresowane współpracą muszą uzbroić się w ogromne pokłady cierpliwości. Zleceniobiorca przez ponad pół roku nie rozpoczął nawet zabudowy kuchni, która przy remoncie generalnym jest priorytetem. Od stycznia do lipca wykonawca ustawił w mieszkaniu jedynie dwie szafy bez montażu drzwi. Przekładnie terminów, obiecywanie szybkiego (...)

Polecam bardzo Panią Doktor!

Porażką jest kontakt z tą firmą, oferującą stare rutery, a twierdząc wręcz z agresywnością, że są nowe. Żnada, nie polecam nikomu, o czym świadczą, nie tylko moje opinie

Nie polecam warsztatu tego pana zdzierca fuszerkasz jak nie zarobi conajmiej 500zł na jednym aucie to grosze musi mieć 500zł dniówkę nie polecam ...

Jeśli trafisz do projektu zewnętrznego to jest to Twoja szansa na rozwój. Dobrze płacą, szefostwo jest ok nie stwarza problemów i współpracownicy, poza jednym który Ci "pomaga" jak jestes na projekcie wewnętrznym. Jak już będziesz pracował we wcześniej wspomnianym projekcie, postaraj się przejsc na inny, albo uciekaj, bo współpraca z tą osobą to (...)

Po tegorocznej maturze z matematyki mogę z całego serca polecić korepetycje Pani Honoraty i powiedzieć, że nie tylko były mega skuteczne ale też sprawiły, że stres był o wiele mniejszy. Pani Honorata bardzo dobrze, cierpliwie, z uśmiechem na twarzy i „do skutku” tłumaczyła każde zagadnienie. Rewelacyjna nauczycielka matematyki, która potrafi z (...)

Jeżeli nie chcecie stracić pieniędzy, to nie dajcie się złapać na płatność z góry.
Opakowania brudne,brak plomb na korkach, etykiety drukowane na drukarce atramentowej.
Omijajcie tą firmę i tego krętacza.

Wlasciciel niezrownowazony psychicznie. Nie polecam.

Nie polecam !!!!! Nie płaci !!!!! Oszustka !!!!!

Wizyta u P. dr Teresy Wojciechowskiej na ul. Skupionej 1 w Łodzi to tragedia. Pani dr spóźniła się ok. 1 godz. i nie przeprosiła pacjentów oczekujących w kolejce, weszła do gabinetu z zakupami. Sama wizyta to jakaś kpina, brak nowoczesnej aparatury okulistycznej, właściwie brak jakiejkolwiek, coś tam było z lat może 40-tych. Oględziny oka, a (...)