Najnowsze opinie

Default Avatar
Untitled

Profesjonalna obsługa.
Podejście do sprawy jakiej oczekuje klient.
Zdecydowanie polecam.

Pani z recepcji nie pozwoliła wejść gościom hotelowy do obiektu.
Z uwagi iż byli ubrani w strój roboczy.
Wybiegła do gości wrzeszczą ze nie wejdą do hotelu w tym stroju, bo roznoszą bakterie.
Kiedy zadz pytając dlaczego, Pani z recepcji wyzwała mnie od gówniar.
Pytając na jakiej podstawie prawnej goście nie zostali wpuszczeni do hotelu oraz (...)

W 100% polecam drzwi vrata, w szczególności montaż. Panowie sprawnie i szybko zamontowali drzwi wewnętrzne - super! Dziękuję, Wiola

Tragedia, ceny wygórowane warsztat na wsi a mechanicy częściej na fajce niż przy aucie.

Bardzo niesolidna firma a właściwie jej właściciel. Instalacja wybudowana niezgodnie z projektem i zasadami. Panele umiejscowione w cieniu. Z oszczędności użył o połowę mniej kabli i zabezpieczeń. Awaria monitoringu- wymiana karty po 1,5 miesiąca a i tak monitoring nie działa poprawnie do dzisiaj. Awaria różnic mocy w pracy MPPT -uwagi ignorował (...)

Naprawiał mi auto po kolizji. Trwało to prawie 10 tygodni i NIE NAPRAWIŁ!!!
Dwa razy oddawał mi auto bez zbieżności, które tańczyło na jezdni, dosłownie samo zmieniało pas.
W końcu powiedział, że dla niego wszystko jest w porządku, ale zbieżności nie było.
Pieniądze za naprawę wział z ubezpieczalni, a tak naprawdę ukradł, bo nie naprawił (...)

Default Avatar
Untitled

Firma której,bym nie dał mieszkania posprzątać

Nie płacą dostawcom, nie polecam do współpracy

Bardzo dobry doradca. Perfekcjonizm, profesjonalizm, bardzo obszerna wiedza i kompetencje- tak najkrócej można opisać Pana Adama. Polecamy Pana Adama, ponieważ dopełnił wszystkich formalności bardzo szybko, służył zawsze pomocą, podejście do klienta bardzo dobre, o co nie zapytaliśmy to zawsze wszystko skrupulatnie wyjaśnił. Robi więcej niż musi. (...)

firma krzak, niesprawne samochody itd.

Nie polecam nikomu bardzo niemiły szef i obsługa .

Default Avatar
Untitled

Śmiało polecam.

Fachowa obsługa ceny dla przeciętnego kowalskiego POLECAM Oby takich fachowców więcej. Uczciwość na 5

Solidna firma wiedza Pana Władysława na wysokim poziomie. Polecam ceny konkurencyjne w małej firmie a wiedza i doradztwo na wysokim poziomie. Oby takich fachowców więcej uczciwych i solidnych. Polecam Wiesław J

Niemili ludzie szef bardzo nadąsany oszukują na cenach nie polecam polecam na Wiśniowej lub na Wągrowieckiej .

firma bardzo znana w biurze ochrony konsumenta. Tam aż ręce załamują słysząc o jej kolejnych ofiarach. partaczą, zwijają kasę i ... znikają. ostrzegajcie kogo się da!!!

Na złożoną reklamację (dotyczy lic. 6766918070 ) od dwóch miesięcy czekam na odpowiedz.
Szczegóły na życzenie.

Spolka nie istnieje. Pan Babiarz zadluzyl firme i doprowadzil do bankructwa.

Default Avatar
Untitled

FIRMA NIE ISTNIEJE OD PRAWIE 20 LAT

Jakosc najwyzsza z najwyzszych bez konkurencji na podkarpaciu a moze I w polsce

jak ktoś nie umie czegoś porządnie zrobić to niech lepiej się do tego nie bierze!!! pierwszy i ostatni raz skorzystałem z usług tej firmy. zapłaciłem nie małe pieniądze a efektów brak!! Stanowczo nie polecam a sam Właściciel zachowuję się jakby wszystkie rozumy pozjadał. totalny brak szacunku do klienta

Na początku pełen profesjonalizm. Sprawiał pozytywne wrażenie. Trochę opóźnień z wyceną i projektem kuchni. Dalej już tylko gorzej. Pan Maciej otrzymał od nas wszystkie dane o które prosił. Przyjechał nawet raz podczas przygotowywania kuchni przez ekipę od remontu. Dzwoniłem co kilka dni informując na jakim etapie jest przygotowanie kuchni. A (...)

Default Avatar

OSZUŚCI I ZŁODZIEJE!

Oszukali mnie na 5 tysięcy, a jak chciałem skorzystać z ubezpieczenia, okazało się że jest nic nie warte. Tyle wykluczeń że niemożliwe było z niego skorzystać. Na szczęście w sądzie wygrałem.
Nie polecam.

Samochód jak z bajki, obsługa świetna. Wszystko dokładnie tak jak było umówione, punktualnie i w rozsądnej cenie. A wrażenia z jazdy po prostu niezapomniane.

Witam,
pragniemy przesłać prezentacje produktu baz danych. W razie jakichkolwiek pytań jestem do Państwa dyspozycji - 22 418 65 65, zyx-target.pl

TWORZENIE BAZ DANYCH
Zajmujemy się pozyskiwanie danych teleadresowych na masową skalę. Tworzymy skuteczną drogę sprzedaży, przez zbiory uszyte na miarę nowoczesnego biznesu, które sprawdzą się w (...)

Zdecydowanie unikajcie firmy Veostudio! Zaczynając od tego, że właściciel zapewniał nas, że zarezerwował dla nas termin w swoim kalendarzu, a okazało się, że pomylił daty i mimo ustaleń musiał wysłać do nas swoich pracowników, poprzez niedotrzymywanie obiecanych w mailach terminów, długotrwały i częsty brak kontaktu, niewprowadzanie ustalonych (...)

Good morning , I sent my e mail adress to contact to

Firma nie spłaca swoich zobowiązań ,j już czekam pond 3 m-ce

Nie mieszka pod podanym adresem jest pedałem od lat nie płaci alimentów na syna.Wstd mize te człowiek był kiedys moim mezem !!!!!!!!!!!!!!!!