Najnowsze opinie

Jak to się dzieje, że specjalizację ze stomatologii dziecięcej realizuje lekarka z bardzo słabym podejściem do małych pacjentów? My już nigdy nie wrócimy do tego gabinetu, bo ta dentystka nie wzbudza naszego zaufania.

Przestrzegam przed współpracą z firmą Geoprojekt Wojciech Chaberski! Brak podstawowych znajmości z zakresu budownictwa - układanie polbruków to temat nieznany (kostka zapada się i tworzą się kałuże), budowa elemetów ogrodzeniowych, które odbiegają od pionu i poziomu (słupki o wysokości 1,5 m odchylają się aż o 4 cm od pionu), bałagan na placu (...)

Długi czas współpracowałam z MULTI ENERGY GROUP, jako pracownik call center. Firma uczciwa, godna polecania, wypłacalna, oferują jasne warunki współpracy. Będę miło wspominać czas spędzony z nimi, tym bardziej, że mieliśmy bardzo zgrany zespół.

Temat: Poprawki
Kto żyw niech omija ten zakład, RENATA WEBER PRACOWNIA KRAWIECKA STYLIZACJA I PROJEKTOWANIE "SPECIALISTA OD WSZYWANIA GUMEK". ( Tak powina się nazywać pracownia ). Nie będę opisywał detali, określę to jednym słowem: OSZUSTKA. Kogo interesują detale odpowiem e-mailem. dziadek21@onet.pl

nareszcie znalazł swoje miejsce, tylko do tego się nadaje, nie polecam!!!!

Od dawna korzystam z wypożyczalni. Tak się składa, że w Olsztynie znajduje się filia firmy, w której pracuję i jestem tam częstym gościem. Wypożyczam samochód, bo nie wyobrażam sobie życia bez samochodu.
Polecam firmę Ahaw

Default Avatar
Janusz
Untitled

brak profesjonalizmu , nie wróce nigdy do tej firmy.

Nie polecam, czekaliśmy na umówiony remont ponad miesiąc, facet przysłał kogoś nie doświadczenego. Obecnie mamy zniszczoną łazienkę,a ten cąły Krzysztof nie odbiera telefonów.. Oszust

UWAGA to oszust !!! W styczniu przez przypadek mój pracownik odebrał płatną przesyłkę od tej firmy. Okazał się, że to program komputerowy którego NIGDY nie zamawiałem. Próbuję odzyskać pieniądze już 6 miesięcy, brak reakcji na jakiekolwiek email, pisma, telefony. Własnie zdecydowałem się na zgłoszenie oszustwa i skierowanie sprawy na drogę (...)

nie polecam firma nieuczciwa robi wszystko na czrno kradna z domu nie dawajcie alivczek andrzej znika telefon milknie to oszust

Polecam dobre ceny i mila obsluga pelen profesjonalizm firma godna polecenia uslugi na nawyzszym poziomie GOSCIU ZNA SIE NA RZECZY

Nie polecam firmy radzę ją omijać z daleka sami oszuści !!!!

pan PInkas Tomasz prowadzi Firmę "TOMO Usługi budowlano wykończeniowe"
43- 426 Kostkowice ul. Osiedlowa 20 / 10 -- Nip +PL 548 218 42 47 - Wraz ze swoim bratem Dawidem.
To prawda co piszę poprzednicy j.w. - zatrudnia pracowników na "czarno"
Wcześniej mieszkał w Wiśle . To co piszę dotyczt tylko tych osób i tej firmy -
Tak zacne nazwisko (...)

pracodawca nie zapłacił wynagrodzenia, sprawa zgłoszona do sądu.

OSTRZEGAM WSZYSTKICH PRZEDSIĘBIORCÓW I OSOBY PRYWATNE PRZED WSPÓŁPRACĄ Z FIRMĄ: NOWAKOWSKI PIEKARNIE SP. Z O.O. JACEK NOWAKOWSKI. 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki ul. Mazowiecka 11. NIP: 531-169-11-50. Oszustwa odbywają się w filii zakładu w miejscowości Kolonia Klepaczka ul. Transportowa 4 gm. Kamienica Polska. Firma nie płaci za wykonane usługi i (...)

Dla bezpieczeństwa własnego zdrowia i/lub życia
PRZESTRZEGAM przed kontaktem i, co gorsza, jakimikolwiek interesami z panią Dominiką Szmigiero-Rutkowską.

Transakcja, której niestety dokonałem z panią Dominiką okazała się zaplanowanym od początku oszustwem. Ogłoszenie na portalu OLX oraz OTOMOTO zawierało informacje, że auto jest w pełni (...)

Firma Wojciech Brudz układanie kostki brukowej z Pogwizdowa świadczy usługi fatalnej jakości. Do tego oszukują na materiałach. Pracownicy z łapanki co nie mają pojęcia o swojej robocie, patrzą tylko jakby tu najmniej zrobić a jak najwięcej kasy wyciągnąć. Zdecydowanie odradzam. Partactwo !!!

Super sklepy, dobre ceny, naprawdę dobre akumulatory

Panie mecenas Oliwia Jokiel przygotowała mi pismo na sprawę jaką miałem w sądzie. Wszystko zakończyło się bobrze, sprawę wygrałem. Pani mecenas też mnie zastępowała w sądzie. Polecam

Wynająłem mieszkanie, które porą zimową okazało się być zagrzybione. Wcześniej ktoś je ładnie pomalował i tym samym zatuszował problem. Gdybym wiedział nigdy bym tego mieszkania nie wziął. Najgorsza była łazienka (fugi z pleśnią, armatura w okropnym stanie). Zamówiłem usługi firmy Roco Clean i miło się rozczarowałem, bo dali sobie radę z łazienką (...)

Jest z czego wybierać. Do tego miła obsługa. Polecam.

Nie polecam tej firmy. Nie trzyma standardów. Drogo w stosunku do jakości! Kończy wycieczki (dorosłych ludzi) o 18 transportem do hotelu daleko od centrum, bez jakiejkolwiek komunikacji z mistem. Zwidzanie kiepsko przygotowane merytorycznie. Po prostu "kilowanie czasu". Więcej nie skorzystam z usług tej firmy.

Witam,
Nie polecam tej firmy nikomu. Jeżeli nie chcą Państwo wpakować się tak jak ja to należy omijać firmę szerokim łukiem.
Zostałem wprowadzony w błąd i z tego tytułu poniosłem straty.
UWAGA!

Przepraszam, ale ja zupełnie w innej sprawie. Jestem tłumaczką książek p. Giennadija Lewickiego, który zwrócił się do mnie z prośbą o odnalezienie krewnego, podając jego dane:
Wiesław Malinowski
Słupsk
ul. Słowiańska 6/7
Jeżeli to Pan, proszę odpowiedzieć na poniższy e-mail lub napisać bezpośrednio do p. Giennadija:
krass6@yandex.by
Pozdrawiam

zlodziejski kantor na stacji BP oszusci przy wymianie euro na inna walute 35% prowizji zlodzieje zycze tej oszusctce wszystkiego naj.......................o

Default Avatar
Grzegorz
Untitled

Kupiłem telefon na stronie www.electro-24.pl, wpłaciłem temu panu pieniądze. Telefonu nie mam, odpowiedzi na kilka e-mail także żadnej, telefonu nie odbiera. W poniedziałek idę na Policję. Oszust

Bardzo dobra agencja reklamowa w Warszawie, polecam.

Firma żenada. Nie dotrzymują słowa, terminu, jakości. Jak już w końcu zamontują schody to reklamacjom nie ma końca. Oczywiście trudno jest wyegzekwować poprawki. Trzeba ciągle się o to upominać. Umawiają się i potrafią nie przyjechać bez uprzedzenia. Moja reklamacja pomimo wielu już poprawek jest od 2 lata niezakończona!!! Nie polecam!

Masakra. Jednoosobowa działalność, bez biura. Dostaliśmy polecenie od architekta, ale nie rozumiem jak można kogoś tak niesłownego polecać. Wielokrotnie unika odbierania telefonu i te wieczne nieprawdziwe tłumaczenia. Jak dowiedzieliśmy się, że to firma w teczce i nie ma żadnego showroomu uniknęliśmy tej pomyłki i nie podjęliśmy się współpracy, (...)