Najnowsze opinie

Od kiedy są tak dobre opinie? Ta firma i jej właściciel ma kilka spraw sądowych . Naciąga , nie zwraca pieniędzy i znika. Komornicy poblokowali konta.

Nie polecam firmy. Podłogę położoną rok temu było trzeba zlecić do poprawy innej firmie. decydowanie odradzam usługi tej firmy.

Polecam.Profesjonalna OB i doradztwo.

Jestem bardzo zadowolony z usług Pan Norberta. Kulturalny, konkretny, szybko wykonał wizualizacje, uzgodniliśmy najważniejsze szczególny co do budynku usługowego i projekt po tygodniu trafił do Urzedu. Polecam~!

serdecznie polecam.

Firma godna polecenia, oferują podobne drzwi jak w marketach, ale wydaje się że są lepszej jakości. Widać to po detalach typu okucia. Montaż też ok.

Wysylka towaru i zwrot pieniedzy liczona w miesiacach.
Telefon firmowwwy jeszcze nigdy nie zostal odebrany gdy wielokrotnie probowalem sie dodzwonic, a pretensjonalne odpowiedzi na maile kaza sie dopatrywac w tych zaniedbaniach mojej winy

Odradzam kazdemu uslugi tego "fachowca". Po 6 miesiacach kuchni i zaliczki brak. Chamskie zachowanie w stosunku do klienta. Oszust !!!!

Totalna porażka. Umowa dotyczyła remontu pokoju i przedpokoju. Pokój wymalowany niefachowo byle jak, do pracy przychodzili kiedy chcieli. Po pomalowaniu pokoju zażądali wypłaty choć umowa zapłaty była za całokształt.Pieniądze wzięli i tyle ich widziałem, nie odbierają telefonów. Ostrzegam potencjalnych zleceniodawców, trzymajcie się od tej firmy (...)

Default Avatar
Untitled

NIE POLECAM odszkodowanie wywalczyli dobre ale nie wypłacają klijentowi zwlekaj i kombinuja by jak najdluzej nie wypłacić czekam na wypate odszodowania ktore zostało mi przyznane juz okolo 5 miesięcy i dale nie ma pieniędzy NIE POLECAM! !!!

Prezes tej firmy jest szczytem prostactwa i osobą najwyraźniej kaleką na umyśle! Przy zgłaszaniu reklamacji przekrzykuje klienta, nie polecam kontaktu. Dziwię się gminie Boguchwała, że toleruje takie zachowanie, bo zachowanie tej osoby urąga wszelkim standardom.

KŁAMSTWO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! TA FIREMKA NIE ISTNIEJE OD 20 LAT!!!!!!!!!!!!!!!
gratulacje oszustwa przez ten portalik golasów

Default Avatar
Untitled

Coraz gorsza jakoś wykonywanych usług, nie polecam !!!

Default Avatar
Untitled

Nie polecam. Zamalowane przed wynajmem mieszkania, żeby tylko zakryć grzyba, którego jest wszędzie mnóstwo. Poza tym typowe cwaniactwo już po podpisaniu umowy, przed Pan Krzysztof jest bardzo milutki, aby umowę podpisać. Odradzam z całego serca!

Bardzo dobry pracodawca.
Uczciwa płaca, świetny klimat i ludzie. Firma inwestuje w rozwój pracowników, ma nowoczesne i ogarnięte podejście do człowieka.
Warunki pracy (biuro - 10/10), centrum miasta.

Pracowałem, polecam!

Klęska - nie szanuje klienta! Obiecuje i... nic z tego. Trzy dni oczekiwania, specjalny urlop na okoliczność naprawy samochodu aby dowiedzieć się, że nie naprawi. Bo to nie Volkswagen - czego pewnie nie zauważył. Zdecydowanie odradzam.

Default Avatar
Untitled

Katastrofa

POLECAM - szybko i konkretnie. Ceny negocjowalne.

najgorsze co może spotkać wspólnotę to ta firma

Witam, odradzam inwestycje firmy Smolstan, na Mozaikowej z tego co widzę ciągle coś poprawiają, niby nowe a ciągle w remoncie. Jakość prać więc zastanawiająca................
Pozdrawiam

Witam, odradzam inwestycje firmy Smolstan, na Mozaikowej z tego co widzę ciągle coś poprawiają, niby nowe a ciągle w remoncie. Jakość prac więc zastanawiająca. Najlepiej przed zakupem wypytać tych mieszkańców z Mozaikowej , czego w przyszłości można się po Smolstanie spodziewać. Pozdrawiam

dziadostwo ogólnie

Default Avatar

Parodia ...auto każde od Szwajcarskiego ubezpieczyciela ...rozbite dokumentnie , klepane malowane, spawane jak się da przez drugiego biznesmena lakiernika złota rączka z Władysławowa - następny krętacz.....oszuści dają obejrzeć zdjęcia samochodu które robią już pod koniec naprawy . tak że auto nie jest faktycznie w takim stanie jak naprawdę (...)

Nie polecam. Zapowiadał się fachowiec z wieloletnim doświadczeniem (jego własne słowa), a wyszedł brak fachowości, zniszczenia i wieczne poprawki. Do dnia dzisiejszego robota nie została zakończona, bo pożegnaliśmy P. Rafała za kolejne zniszczenia. Porażka jednym słowem, proszę unikać takich osób. Dodatkowo podaje się jako firma, która dawno jest (...)

Firma nie zapłaciła mi za usługę . Czekam już rok . Nie ma z nimi kontaktu . Zmienili nr telefonu . Pewnie mięli starter za 5zł . E mail też zmienili . Nie polecam . Typowa firma krzak .

nie polecam firmy umawia się n,wszystkie ustalenia załatwiony transport i dopięte na ostatni guzik po czym nie odbiera telefonów i nie odpowiada na wiadomości nie polecam współpracy z tym przedsiębiorcą dziecinada