Najnowsze opinie

Oszust, unikajcie jak możecie. NIe dawajcie przedpłat!!!

Dziadostwo. Fryzury jak dla starych bab. A makijaż zmyłam odrazu w domu bo wyglądałam jak ruską baba z bazaru. Szkoda kasy. I strach się tam czesac bo kilka razy siedziała tam obok mnie na fotelu prostytutka taka co stoja przy drodze. Wiec strach bo Cie mogą jakims syfem zarazic. Ogólnie nie polecam. SYF KIŁA I MOGIŁA !

UWAGA FIRMA NIE PŁACI NIE REAGUJE NA NAKAZY SADOWE

Lepszego fachowca nie spotkałem pełna profesja . dokładność punktualność i wykonawstwo pełne podziwu .kożystam z usług Pana Janusz już nie pierwszy raz .Polecam wszystkim .

Polecam Mkk, bo nie ma lepszej firmy budowlanej. Słyszałem o nich wiele dobrego, a do tego sam byłem ich Klientem.

Polecam wszystkim którzy chcą zostać oszukani!

nie polecam oszust i cwaniak

nie polecam oszust i cwaniak

BARDZO SŁABO PAN Wiktor Hajdenrajch JEST OSOBĄ ZADUFANĄ W SOBIE I NASTAWIONĄ TYLKO NA ZYSK ODRADZAM WSZYSTKIM WSPÓŁPRACĘ Z FIRMA VECTOR WIKTOR HAJDENRAJCH

Partacz i oszust odradzam tego typa

krętacz

Uważajcie na firmę EMO- ekologiczne materiały ekologiczne. Firma nie wywiązuje się z wcześniejszych zobowiązań, nie ma własnego kapitału, praktycznie nie wypłacalni, chętnie wytną i pozyskają drzewo. Właściciel jest nie uczciwy i kłamliwy!
Mają wiele spraw sądowych związanych z nie wywiązaniem się z zobowiązań!

Firma której,bym nie dał mieszkania posprzątać

Firma robila u mnie ocieplenie elewacji,zrobilem blad i zaplacilem przed calkowitym zakonczeniem prac,nie dokonczyli roboty,zostawili i znikneli,proba kontaktu,upomnienia sie o zakonczenie pracy bez skutku

Bardzo fajna firma,fachowe doradztwo i profesjonalne wykonanie wszelkich prac,polecam firmę Pana Janka,bardzo rzetelny człowiek

Default Avatar
Systemy Grzewcze – Serwis Sp. z o.o.
Untitled

Właściciel Hotelu Wadowice - nie zapłacił za naprawę kotła od Wielkanocy 2014 roku. Uporczywie uchyla się od płacenia. Ostrzeżenie dla wszystkich którym zleca jakiekolwiek naprawy.

UWAGA !!!! firma nie płaci i nie odbiera telefonów

Profesionalna współpraca z Panem Robertem. Człowiek godny zaufania...

jeśli chodzi o blacharza i lakiernika, bo to sprawdzałem na własnym aucie, to warsztat jest godny polecenia. dobra wycena, szybka praca, auto do odbioru w umówionym terminie. dzięki

Default Avatar
Robert Arent Oszust

Robert Arent Art Arent Lublin Opalowa 1/35 NIP 7122472620 tel 790665753 to oszust i złodziej! Również zostałem przez niego oszukany - wziął pieniądze i nie wywiązał się z umowy.
Ma już kilka wyroków na swoim koncie, od wielu lat bezskutecznie ścigany przez komorników, do tej pory czuł się bezkarny, ale pora to zmienić.
Wszystkich pokrzywdzonych (...)

Bardzo nieuprzejmy pan odradzam nigdy wiecej odradzam!!

polecam, w koncu dobrze widzę!! super obsluga 🙂

kilka razy współpracowaliśmy z net ideas przy kampaniach reklamowych. Efekty przeszły nasze oczekiwania.
Z tego powodu polecam tę firmę.

Witam. Moje skromne spostrzeżenia i opinia o tym "komisie":
Pierwsze wrażenie - kiepskie, brak parkingu, miejsca zaledwie na kilka samochodów. Plac ekspozycyjny wielki, mnóstwo aut. Obsługa nie nachalna, wręcz obojętna wobec klienta. Oglądamy samochód. Wyczyszczony na maxa.... prawie. Po wyciągnięciu koła zapasowego dowiadujemy się że poprzedni (...)

Oszust słodziej oszukuje od paru lat po całej Polsce .Dzwonic od razu na policje .

Nie kupiłbym auta drugi raz od tego człowieka.
Woda w aucie na drugi dzień po zakupie, ale on nie poczuwa się do jakiejkolwiek odpowiedzialności. To jest przecież wada ukryta za którą on jako sprzedawca jest odpowiedzialny. Po czasie wyszły jeszcze inne cuda z autem, cewka, wycięty katalizator, całe malowane, ale szanowny pan dyrektor (...)

Nie polecam pizzeri wczoraj zamawiałem pizze czas oczekiwania 3 godziny gdzie normalnie czas jazdy autem zajmuje 10 min plus wypieczenie jakies 30 jak nie mniej jakas padaka a do tego poł surowe ciasto. Ostatnia raz zamawiałem tam co kolwiek nie polecam wogóle szkoda czasu i pieniedzy