Najnowsze opinie

Default Avatar
Oszukany przez E. Bartela

UWAGA! E. Bartela i/lub jej mąż to firma, która oszukuje ludzi na niewielkie kwoty w nadziei, że oszukany nie zgłosi sprawy na policję. Aby potwierdzić moje słowa, podaję link do strony firmowej E.Bartela na allegro - komentarze mówią same za siebie. https://allegro.pl/uzytkownik/45769039/oceny?recommend=false&page=1

Uczciwy deweloper, który nie próżnuje 🙂 Osiedla powstają jak grzyby po deszczu i muszę przyznać, że robią wrażenie 🙂 Poza osiedlami w centrach miast Eko-Park buduje kameralne i luksusowe wille na przedmieściach - znakomita opcja dla ludzi, którzy mają dość zgiełku i wrzawy.
Jesteście super 🙂

UWAGA!!!!!!!POBIERA OPŁATY HOSTINGOWE PO CZYM NIE WYSYŁA FAKTURY ORAZ NIE OPŁACA HOSTINGU W WYNIKU CZEGO STRONY NIE DZIAŁAJĄ BRAK JAKIEGO KOLWIEK KONTAKTU OSTRZEGAM PRZED TYM ZŁODZIEJEM.

zdecydowanie nie polecam tej firmy facet wział pieniądze za usługe potem nie odbiera telefonów i nie chce zwrócić zaliczki omijać z daleka

Przy wymianie okien w całym domu otrzymałem bardzo atrakcyjny rabat. Okna solidnie wykonane, ciepłe, bez zarysowań i niedoróbek. Czas oczekiwania 6 tygodni.
Polecam

Szczerze nie polecam, lazienka jedna na korytarzu ale nie jest to problem, w łazience tak samo w pokojach żarówka 20 vat, gdzie kobieta umalować się nie może, nie ma sztućców, talerzy itp gdzie w obecnym czasie to stanadard, wyposażene pokoi pożal sie Boże, przedpotopowe, łózka tak twarde, kołdry, poduszki tak stare, że bałąm sie w to dziecko (...)

Najgorsze biuro, z jakim miałam do czynienia, właściciel nie zna sie w ogóle na księgowości a udaje jaki to jest doskonały i wszystko wiedzący, pracowników zle traktuje, dlatego niezmiennie od 3 lat daje ogłoszenie ze szuka samodzielnych ksiegowych, ma jedną pracownicę, która nie zna słowa szacunku do innych ludzi a skad ma znac... pracujac 8 (...)

Zdecydowanie nie polecam, nie dotrzymuje zawartych umów, mówi jedno, robi coś zupełnie innego, jest nie słowny, arogancki.
Zdecydowanie nie polecam.

Pajac

Szkoda nerwów, lepiej poszukać profesjonalisty.

Uwaga na tego Pana, nie wywiązuje się z terminowej realizacji usług, nie chce oddać zaliczki, przeciąga w nieskończoność termin realizacji zamówienia czy oddania pieniędzy. Nierzetelny, nieuczciwy, szkoda swoich nerwów.

U mnie (we Wrocławiu) montaż drzwi przebiegł bardzo sprawnie mimo, że z tego co wiem firma nie ma tu biura tylko ,,zaplecze" - zresztą - po co setki biur jak tak naprawdę potrzebni są fachowcy od montażu i dostawy drzwi i tyle, jak to mówią - cena czyni cuda - na czymś trzeba oszczędzać 🙂 Sama jakość drzwi ok. Polecam

Jestem zadowolona ze współpracy z firmą Multi Energy Group, rzeczywiście w ten sposób można obniżyć swoje rachunki za energię. Umowa jest jasna, bez żadnych haczyków, polecam.

oszusci i kłamcy

Kupiłem ślimaki ampularia , przesyłka fatalna w plastykowej butelce bez wody ,połowa ślimaków martwa reszta w słabej kondycji ! muszelki popękane niektóre bez czubków niewiem czy w transporcie się poturbowały w tej pustej butelce . zwięrzeta wodne a bez wody wysyłane dziwne
jednym słowem zakup nieudany niepolecam !!!

Firma rzetelna. Terminowość i punktualność. Produkt oryginalny Mugga. To co wystawiają w sklepie maja na stanie a nie zamawiasz i płacisz a potem okazuje się ,ze nie maja na stanie jak w niektórych sklepach

Nie polecam tego Pana do instalacji klimatyzacji.Źle założył mi instalacje .Musiałam szukać innego fachowca i kuć w wykończonych ścianach,Zdecydowanie odradzam i przestrzegam przed tym pseudofachowcem.

Adwokat to zbyt wiele powiedziane o tej osobie. To jeszcze uczeń nie posiadający wystarczającej wiedzy aby godnie reprezentować klienta. Szkoda czasu i pieniędzy na amatorszczyznę. Tyle co on wie samemu można się dowiedzieć z netu. Lepiej omijać tego praktykanta szerokim łukiem.

Jano wojaczek to oszust z cieszyna slowicza 62 zlodziejj

NIE POLECAM,
Zlecony został demontaż okna, zamurowanie okna bloczkami z betonu komórkowego, uzupełnienie tynku elewacyjnego (ściana zew. 2,5m2) i wykończenie ściany wewnątrz (13m2).
Wykonana usługa pozostawia wiele do życzenia. Pan Łukasz Ehrlich przed rozpoczęciem pracy wycenił usługę z materiałem na ok. 1.000 zł. Po zakończeniu prac (...)

NIE POLECAM,
Zlecony został demontaż okna, zamurowanie okna bloczkami z betonu komórkowego, uzupełnienie tynku elewacyjnego (ściana zew. 2,5m2) i wykończenie ściany wewnątrz (13m2).
Wykonana usługa pozostawia wiele do życzenia. Pan Łukasz Ehrlich przed rozpoczęciem pracy wycenił usługę z materiałem na ok. 1.000 zł. Po zakończeniu prac (...)

Kancelaria znakomita, miło, profesjonalnie, skutecznie.

Bardzo solidny czlowiek, zakupiona czesc zgodna z opisem zapakowana bardzo starannie, profesjonalny. Polecam.

Z wielką przykrością wystawiam negatywną opinię tej firmie....
Jest to ewidentny przykład jak można położyć firmę z perspektywami. Generalnie szyją i projektują świetne rzeczy. Ktoś ma pomysł i mógł zrobić furorę na rynku odzieży size plus... Mógł, bo niestety zamiast zdobywac kolejnych klientów, robią sobie totalną antyreklamę. Cóż czekanie (...)

Solidna rzetelne profesjonalne biuro. Niskie prowizje, zaangażowanie, przygotowują szeroki zakres połączeń do wyboru, jaki sobie klient wymyśli, pracownicy są cały czas pod telefonem i w kontakcie w przypadku jakichkolwiek problemów. Oferują też ubezpieczenia znanych firm w przystępnych cenach. Polecam, jestem bardzo zadowolony i nadal korzystam.

W czasie podróży miałem awarię auta panowie mechanicy bardzo mi pomogli usunęli awarię błyskawicznie ,spodziewałem się że zapłace krocie za ekspresową obsługę ,jakże miło byłem zaskoczony przy rozliczeniu. Dziękuje