Najnowsze opinie

Adwokat to zbyt wiele powiedziane o tej osobie. To jeszcze uczeń nie posiadający wystarczającej wiedzy aby godnie reprezentować klienta. Szkoda czasu i pieniędzy na amatorszczyznę. Tyle co on wie samemu można się dowiedzieć z netu. Lepiej omijać tego praktykanta szerokim łukiem.

Jano wojaczek to oszust z cieszyna slowicza 62 zlodziejj

NIE POLECAM,
Zlecony został demontaż okna, zamurowanie okna bloczkami z betonu komórkowego, uzupełnienie tynku elewacyjnego (ściana zew. 2,5m2) i wykończenie ściany wewnątrz (13m2).
Wykonana usługa pozostawia wiele do życzenia. Pan Łukasz Ehrlich przed rozpoczęciem pracy wycenił usługę z materiałem na ok. 1.000 zł. Po zakończeniu prac (...)

NIE POLECAM,
Zlecony został demontaż okna, zamurowanie okna bloczkami z betonu komórkowego, uzupełnienie tynku elewacyjnego (ściana zew. 2,5m2) i wykończenie ściany wewnątrz (13m2).
Wykonana usługa pozostawia wiele do życzenia. Pan Łukasz Ehrlich przed rozpoczęciem pracy wycenił usługę z materiałem na ok. 1.000 zł. Po zakończeniu prac (...)

Kancelaria znakomita, miło, profesjonalnie, skutecznie.

Bardzo solidny czlowiek, zakupiona czesc zgodna z opisem zapakowana bardzo starannie, profesjonalny. Polecam.

Z wielką przykrością wystawiam negatywną opinię tej firmie....
Jest to ewidentny przykład jak można położyć firmę z perspektywami. Generalnie szyją i projektują świetne rzeczy. Ktoś ma pomysł i mógł zrobić furorę na rynku odzieży size plus... Mógł, bo niestety zamiast zdobywac kolejnych klientów, robią sobie totalną antyreklamę. Cóż czekanie (...)

Solidna rzetelne profesjonalne biuro. Niskie prowizje, zaangażowanie, przygotowują szeroki zakres połączeń do wyboru, jaki sobie klient wymyśli, pracownicy są cały czas pod telefonem i w kontakcie w przypadku jakichkolwiek problemów. Oferują też ubezpieczenia znanych firm w przystępnych cenach. Polecam, jestem bardzo zadowolony i nadal korzystam.

W czasie podróży miałem awarię auta panowie mechanicy bardzo mi pomogli usunęli awarię błyskawicznie ,spodziewałem się że zapłace krocie za ekspresową obsługę ,jakże miło byłem zaskoczony przy rozliczeniu. Dziękuje

Oszust, unikajcie jak możecie. NIe dawajcie przedpłat!!!

Dziadostwo. Fryzury jak dla starych bab. A makijaż zmyłam odrazu w domu bo wyglądałam jak ruską baba z bazaru. Szkoda kasy. I strach się tam czesac bo kilka razy siedziała tam obok mnie na fotelu prostytutka taka co stoja przy drodze. Wiec strach bo Cie mogą jakims syfem zarazic. Ogólnie nie polecam. SYF KIŁA I MOGIŁA !

UWAGA FIRMA NIE PŁACI NIE REAGUJE NA NAKAZY SADOWE

Lepszego fachowca nie spotkałem pełna profesja . dokładność punktualność i wykonawstwo pełne podziwu .kożystam z usług Pana Janusz już nie pierwszy raz .Polecam wszystkim .

Polecam Mkk, bo nie ma lepszej firmy budowlanej. Słyszałem o nich wiele dobrego, a do tego sam byłem ich Klientem.

Polecam wszystkim którzy chcą zostać oszukani!

nie polecam oszust i cwaniak

nie polecam oszust i cwaniak

BARDZO SŁABO PAN Wiktor Hajdenrajch JEST OSOBĄ ZADUFANĄ W SOBIE I NASTAWIONĄ TYLKO NA ZYSK ODRADZAM WSZYSTKIM WSPÓŁPRACĘ Z FIRMA VECTOR WIKTOR HAJDENRAJCH

Partacz i oszust odradzam tego typa

krętacz

Uważajcie na firmę EMO- ekologiczne materiały ekologiczne. Firma nie wywiązuje się z wcześniejszych zobowiązań, nie ma własnego kapitału, praktycznie nie wypłacalni, chętnie wytną i pozyskają drzewo. Właściciel jest nie uczciwy i kłamliwy!
Mają wiele spraw sądowych związanych z nie wywiązaniem się z zobowiązań!

Firma której,bym nie dał mieszkania posprzątać

Firma robila u mnie ocieplenie elewacji,zrobilem blad i zaplacilem przed calkowitym zakonczeniem prac,nie dokonczyli roboty,zostawili i znikneli,proba kontaktu,upomnienia sie o zakonczenie pracy bez skutku

Bardzo fajna firma,fachowe doradztwo i profesjonalne wykonanie wszelkich prac,polecam firmę Pana Janka,bardzo rzetelny człowiek

Default Avatar
Systemy Grzewcze – Serwis Sp. z o.o.
Untitled

Właściciel Hotelu Wadowice - nie zapłacił za naprawę kotła od Wielkanocy 2014 roku. Uporczywie uchyla się od płacenia. Ostrzeżenie dla wszystkich którym zleca jakiekolwiek naprawy.

UWAGA !!!! firma nie płaci i nie odbiera telefonów

Profesionalna współpraca z Panem Robertem. Człowiek godny zaufania...