Najnowsze opinie

dziadostwo ogólnie

Default Avatar

Parodia ...auto każde od Szwajcarskiego ubezpieczyciela ...rozbite dokumentnie , klepane malowane, spawane jak się da przez drugiego biznesmena lakiernika złota rączka z Władysławowa - następny krętacz.....oszuści dają obejrzeć zdjęcia samochodu które robią już pod koniec naprawy . tak że auto nie jest faktycznie w takim stanie jak naprawdę (...)

Nie polecam. Zapowiadał się fachowiec z wieloletnim doświadczeniem (jego własne słowa), a wyszedł brak fachowości, zniszczenia i wieczne poprawki. Do dnia dzisiejszego robota nie została zakończona, bo pożegnaliśmy P. Rafała za kolejne zniszczenia. Porażka jednym słowem, proszę unikać takich osób. Dodatkowo podaje się jako firma, która dawno jest (...)

Firma nie zapłaciła mi za usługę . Czekam już rok . Nie ma z nimi kontaktu . Zmienili nr telefonu . Pewnie mięli starter za 5zł . E mail też zmienili . Nie polecam . Typowa firma krzak .

nie polecam firmy umawia się n,wszystkie ustalenia załatwiony transport i dopięte na ostatni guzik po czym nie odbiera telefonów i nie odpowiada na wiadomości nie polecam współpracy z tym przedsiębiorcą dziecinada

Niby wszystko pięknie a potem same problemy szczególnie z zastosowanymi tanimi rozwiązaniami i materiałami. Nie polecam.

Złośliwy typ,więcej go nie zatrudnię.

to oszust i trill

Jakie to bzdury potrafią ludzie powymyślać. Dwie firmy z centrum Warszawy i z Bydgoszczy oceniają firmę z Pyskowic ???
Godne politowania.
Pozdrawiam MB

Sprzedali mi przez Allegro oponę, miała być jak nowa. Oczywiście sprzedawcą była osoba prywatna Szymon Jankowski a nie firma Perfect Car. Opona okazała się do wyrzucenia. Odesłałem ją na życzenie sprzedającego, ale pieniędzy nie odzyskałem. Aktualnie sprawa jest zgłoszona na Policji, jako oszustwo. Żałosne do czego można się posunąć, żeby ukraść 200zł.

Sprzedali mi przez Allegro oponę, miała być jak nowa. Oczywiście sprzedawcą była osoba prywatna Szymon Jankowski a nie firma Perfect Car. Opona okazała się do wyrzucenia. Odesłałem ją na życzenie sprzedającego, ale pieniędzy nie odzyskałem. Aktualnie sprawa jest zgłoszona na Policji, jako oszustwo. Żałosne do czego można się posunąć, żeby ukraść 200zł.

Firma fikcyjna.Własciciel posiada kilka wyroków sądowych związanych z oszustwami gospodarczymi.Oszust!!!

Słownie co najważniejsze i terminowo i ceny przyziemne, z czystym sumieniem można polecić.

Default Avatar
Untitled

Firma krzak, więcej poprawek niż roboty !! Codzienny temat kiedy zaliczka, gdzie nie widać w ogóle roboty. Pracownicy do pracy przychodzą pod wpływem alkoholu razem z szefem firmy. Nie stosuje się do żadnych przepisów ani budowlanych ani BHP.
Nie polecam nikomu współpracy z tą firmą !!

Wziął zaliczkę i nie przyjść do pracy. Straciłem pieniądze

Firemka składająca się z 3 prezesów, która od czasu do czasu robi jakiś projekt, przy którego okazji zatrudnia potrzebnych pracowników na umowy o dzieło i zlecenia. Niektórym nie płaci wynagrodzenia. Z tego tytułu ma aktualnie (maj 2017) co najmniej jeden wyrok sądowy egzekwowany przez komornika. Nie polecam jako pracodawcę, chyba, że ktoś chce (...)

Default Avatar
Untitled

Firma stosuje bandyckie sposoby rekrutacji. Co innego w ogłoszeniu, co innego w rzeczywistości. Tylko marnują czas. Proszę trzymać się z daleka.

Pani pokątnie handluje na allegro jako osoba prywatna, sprzedaje przedmioty ktore jednoczesnie sprzedala stacjonarnie. niestety trudno wyegzekwowac zwrot utraconych pieniedzy. nie polecam.

Brak słów

nie polecam tej firmy splesniale smierdzace kurczaki

Normalny złodziej, wisi nam kase i sprzet. Jesli chcesz wziasc goscia to licz sztuki i kable metry bo on potrafi.
Brak wiedzy i mozliwosci podpiera sie podwykonawcami ktorym rowniez nie placi.

UWAGA na typa

wszystko ok - brazk zastrzezen

Default Avatar
Untitled

Nie polecam z powodu zlecania reklamy (prawnicy nie mogą podobno) w postaci spamu z pośrednictwem firmy Novum z siedzibą w UK i Pana Macieja B. z Seo busi..., który organizował taką kampanię.
Spam w dodatku nawet na wymyślane adresy tj. nigdy nieistniejące w postaci X (od imienia))
xnazwisko@, imie.nazwisko@ i tak kilka mutacji kierowane (...)

Rehabilitant z powołaniem , miły, rzeczowy , profesjonalny,cierpliwy, gabinet dobrze wyposażony , fala uderzeniowa choć nie przyjemna bardzo skuteczna. Widać duża praktykę w rozpoznawaniu schorzenia. Duża skuteczność w leczeniu, łatwo zaparkować przy posesji, czysto i schludnie . Polecam serdecznie

Default Avatar
Untitled

zleciłem wykonanie przyłącza wod-kan do budowanego domu

- drogo bo 5000 zł za ułożenie 20 metrów wody i 15 metrów ścieku. Koszt materiału użytego to około 1400 zł. Wiadomo że każdy chce zarobić ale jak liczyć drogo to niech to będzie wysoka jakość prac..
- przerwane dreny ułożone obok domu (naprawione przez wykonawcę w sposób (...)

Default Avatar
Untitled

Polecam trzymać się z daleka.

PAN PIOTR to jest solidna firma hafciarska -robi bardzo dobrej jakości naszywki , a jaki duży wybór.
firma dostarcza towar do pasmanterii -bardzo ładne i tanie hafty.

Kontakt utrudniony, podejmuje się nowego projektu bierze zaliczkę a potem udaje że go nie ma. Tak to wygląda.