Najnowsze opinie

Jeżeli ktoś trafi na Rafała Dobronia, to należy uważać.
Bierze zaliczki i nie wykonuje pracy... generalnie kradnie i oszukuje.

Super wykładowcy, rzetelnie i profesjonalnie polecam !

Mam to samo zdanie o firmie SKARLED

Pieniedzy nie oddali, na maile nie odpisuja. Sprawa jest skierowana na Policję i do prokuratury bo chce również podać go do sądu z cywilnego, Ty również zgłoś, jak mi mówił policjant to jest sporo osób oszukanych przez tą osobę.
Ja wziąlem mecenasa i będzie mi płacił odsetki, więc może mi oddać pieniadze (...)

Trafiłam do p. Karoliny całkiem przypadkiem, gdyż szukałam kancelarii, którą mi polecił znajomy. Zdecydowałam się na poradę prawną, którą uzyskałam niemal "od ręki". Byłam z niej bardzo zadowolona, więc zdecydowałam się na obsługę mojej dość skomplikowanej sprawy, która zakończyła się sukcesem. Od tego czasu polecam tę przemiłą panią adwokat (...)

Bardzo nieprofesjonalne usługi.
Przestrzegam, nie polecam

Nie polecam tej firmy. Problemy z reklamacjami. Nie dają gwarancji na papierze klientowi.

Niestety zostawilem auto u tego mechanika i zostaly powmieniane czesci bo potrzebowal do innego auta

Zdecydowanie nie polecam tego dewelopera.
Inwestycje budowane są jak najmniejszym kosztem, z jakichkolwiek materiałów. Brak odpowiedniej reakcji na zgłaszane usterki - jeśli już cokolwiek zostanie zrobione to "na odwal".
Standard wykonania niezgodny ze stanem faktyczny czym w ogóle się nikt nie przejmuje.
Jakiekolwiek ustalenia z deweloperem (...)

masakra, nie odbierają telefonów

Default Avatar
Oszukany przez E. Bartela

UWAGA! E. Bartela i/lub jej mąż to firma, która oszukuje ludzi na niewielkie kwoty w nadziei, że oszukany nie zgłosi sprawy na policję. Aby potwierdzić moje słowa, podaję link do strony firmowej E.Bartela na allegro - komentarze mówią same za siebie. https://allegro.pl/uzytkownik/45769039/oceny?recommend=false&page=1

Uczciwy deweloper, który nie próżnuje 🙂 Osiedla powstają jak grzyby po deszczu i muszę przyznać, że robią wrażenie 🙂 Poza osiedlami w centrach miast Eko-Park buduje kameralne i luksusowe wille na przedmieściach - znakomita opcja dla ludzi, którzy mają dość zgiełku i wrzawy.
Jesteście super 🙂

UWAGA!!!!!!!POBIERA OPŁATY HOSTINGOWE PO CZYM NIE WYSYŁA FAKTURY ORAZ NIE OPŁACA HOSTINGU W WYNIKU CZEGO STRONY NIE DZIAŁAJĄ BRAK JAKIEGO KOLWIEK KONTAKTU OSTRZEGAM PRZED TYM ZŁODZIEJEM.

zdecydowanie nie polecam tej firmy facet wział pieniądze za usługe potem nie odbiera telefonów i nie chce zwrócić zaliczki omijać z daleka

Przy wymianie okien w całym domu otrzymałem bardzo atrakcyjny rabat. Okna solidnie wykonane, ciepłe, bez zarysowań i niedoróbek. Czas oczekiwania 6 tygodni.
Polecam

Szczerze nie polecam, lazienka jedna na korytarzu ale nie jest to problem, w łazience tak samo w pokojach żarówka 20 vat, gdzie kobieta umalować się nie może, nie ma sztućców, talerzy itp gdzie w obecnym czasie to stanadard, wyposażene pokoi pożal sie Boże, przedpotopowe, łózka tak twarde, kołdry, poduszki tak stare, że bałąm sie w to dziecko (...)

Najgorsze biuro, z jakim miałam do czynienia, właściciel nie zna sie w ogóle na księgowości a udaje jaki to jest doskonały i wszystko wiedzący, pracowników zle traktuje, dlatego niezmiennie od 3 lat daje ogłoszenie ze szuka samodzielnych ksiegowych, ma jedną pracownicę, która nie zna słowa szacunku do innych ludzi a skad ma znac... pracujac 8 (...)

Zdecydowanie nie polecam, nie dotrzymuje zawartych umów, mówi jedno, robi coś zupełnie innego, jest nie słowny, arogancki.
Zdecydowanie nie polecam.

Pajac

Szkoda nerwów, lepiej poszukać profesjonalisty.

Uwaga na tego Pana, nie wywiązuje się z terminowej realizacji usług, nie chce oddać zaliczki, przeciąga w nieskończoność termin realizacji zamówienia czy oddania pieniędzy. Nierzetelny, nieuczciwy, szkoda swoich nerwów.

U mnie (we Wrocławiu) montaż drzwi przebiegł bardzo sprawnie mimo, że z tego co wiem firma nie ma tu biura tylko ,,zaplecze" - zresztą - po co setki biur jak tak naprawdę potrzebni są fachowcy od montażu i dostawy drzwi i tyle, jak to mówią - cena czyni cuda - na czymś trzeba oszczędzać 🙂 Sama jakość drzwi ok. Polecam

Jestem zadowolona ze współpracy z firmą Multi Energy Group, rzeczywiście w ten sposób można obniżyć swoje rachunki za energię. Umowa jest jasna, bez żadnych haczyków, polecam.

oszusci i kłamcy

Kupiłem ślimaki ampularia , przesyłka fatalna w plastykowej butelce bez wody ,połowa ślimaków martwa reszta w słabej kondycji ! muszelki popękane niektóre bez czubków niewiem czy w transporcie się poturbowały w tej pustej butelce . zwięrzeta wodne a bez wody wysyłane dziwne
jednym słowem zakup nieudany niepolecam !!!

Firma rzetelna. Terminowość i punktualność. Produkt oryginalny Mugga. To co wystawiają w sklepie maja na stanie a nie zamawiasz i płacisz a potem okazuje się ,ze nie maja na stanie jak w niektórych sklepach

Nie polecam tego Pana do instalacji klimatyzacji.Źle założył mi instalacje .Musiałam szukać innego fachowca i kuć w wykończonych ścianach,Zdecydowanie odradzam i przestrzegam przed tym pseudofachowcem.