Najnowsze opinie

Rzetelna i solidna firma produkująca doskonałej jakości okna aluminiowe. Alumex zajmuje się również projektowaniem i produkcją ogrodów zimowych, drzwi wewnętrznych i zewnętrznych (rownież aluminiowych). Terminy realizacji są uzależnione od wielu czynników - ja na swoje okna czekałam 6 tygodni (prawie 25 metrów kwadratowych przeszkleń w budynku).

Wyjątkowo gburowata kobieta,traktująca klientow z góry.Nie polecam , najważniejsza jest dla niej tylko kasa a nie klient .

Najtaniej w okolicy!

Bankrut. Nie reguluje zobowiązań wynikających z faktur.

UWAGA !!!!!!!
Ta pani sprzedaje pojazdy po NAUCE JAZDY nie informując o tym nabywców !
Jestem jednym z nich.
Gdy na drugi dzień po zakupie zatelefonowałem do niej to mnie wyśmiała.
NIE POLECAM !!!!!!!!!!
DLA MNIE TO OSZUSTWO !!!!!!!!!!!!

OSZUST INTERNETOWY - decydując się na zakupy przez internet u Buchali. zamawiajcie zawsze za pobraniem, w przeciwnym razie nie zobaczycie ani towaru ani pieniędzy - OSZUST - ZWYKŁY ZŁODZIEJ !!!

dsgfdfgdf sfsdfsd

Uważajcie na nich to zwykli przekrętasy i Łapownicy i do tego Mafia . To firma składająca się z 2 garaży i nic poza tym !!!

Kiepska jakość świadczonych usług, kafle położone krzywo a fuga bardzo nieestetycznie....

Default Avatar
Ewa
Untitled

W skład zarządu spółki GELDSAMMLER INKASSO (ogłówny profil: odzyskiwanie długów) wchodzą te same osoby, co zarządu spółki Providence Sp z.o.o. - (główny profil działaloności: udzielanie szybkich pożyczek!)
Co to oznacza? udzielają szybkich pożyczek a potem ściągają z nich długi! Ten sam portfel klientów - sprytnie! Sprawa dla reportera!

NIE POLECAM!!!! Firma nierzetelna i nieuczciwa. Dwa razy tuż przed podpisaniem umowy przedwstępnej kupna nieruchomości Pani Izabela podniosła jej cenę raz o 15tys po tygodniu o 24 tys.
Dodatkowo, aby uniknąć płacenia podatku w tym roku na akt własności miałam czekać do stycznia (nieruchomość miała być kupiona w sierpniu).
Na pytanie dlaczego (...)

Ku przestrodze!!!!
Można pisać negatywy na temat tej firmy bez końca ale cel jest taki aby przestrzec innych przed tą "firmą"
Wyremontowałem drugie mieszkanie zdarzały sie wpadki przez wykonawców ale wszystkie firmy poza Decolan i komfortowe podłogi wywiązały sie z umowy
A Komfortowe Podłogi zle wykonały usługę i nie raczyły poprawić (...)

Default Avatar
iwona
Untitled

super pokoje polecam w 100 procentach

BRAK PROFESJONALIZMU. MUCHY W SALONIE.

Najgorsza firma jaką widziałem odradzam omijać jak najdalej

Bardzo uczciwy i życzliwy człowiek, dotrzymujący terminów. polecam serdecznie.

Default Avatar
Andrzej
Untitled

Uwaga oszust !!
Nie polecam.
Wszystko nie zgodne z umową:
-transport
-termin realizacji
-jakość towaru

Brak jakiejkolwiek reakcji ze strony p. Nowika

Jeżeli macie podobny problem to radzę nie odpuszczać mu ,a nawet skierować sprawę na drogę sądową !!
Likwidować oszustów

nie jest to na pewno najtańszy warsztat, ale jeden z lepszych. ja wychodzę z założenia, że jak coś ma być zrobione dobrze to nie może kosztować mało. robiłem u nich samochód po stłuczce i trochę zapłaciłem, ale było warto. robota pierwsza klasa. polecam

Uwaga: OSZUST!
Z przykrością stwierdzam, że Radosław Protaziuk to najbardziej niesumienny człowiek jakiego spotkałem. Pożyczyłem mu 4 lata temu znaczącą sumę pieniędzy, a od tamtej pory zwrócił mi zaledwie ułamek pożyczonej kwoty.
Radek nie dotrzymuje zawartych umów, a jego słowa są nic niewarte. Wiele razy obiecywał spłatę długu, ale potem (...)

Nie polecam. Szef potrafi powywracać oczami i czarować, że "będzie pan zadowolony" , Fachowość - sama w sobie na poziomie 2-3 w skali 1-10 - czyli naprawa metodą prób i błędów , Jak coś jest nie tak to zawsze wina klienta bo coś nie dopowiedział.

ODRADZAM !!! Kupiłem u nich Auto , sprzedawca zapewniał że wszysto ok i niema żadnych wycieków , niestety kłamał i jest wyciek oleju na wale .

Dziękuję za pomoc w bezpiecznym i szybkim wynajęciu mieszkania. Kinga B

Dziwię się, że prawo nic nie robi z takimi firmami. Oszukują Klientów. Pobierają zapłatę za odzież, nie wysyłają jej kilka miesięcy a potem dziwią się, że ludzie są zdenerwowani i ich zalewają pytaniami o przesyłkę czy zwrot kasy. O braku profesjonalizmu świadczy sama pani Żaneta (chamstwo maksymalne), która samą siebie określa (...)

Firma nierzetelna, niedotrzymująca terminów i nieprzestrzegająca własnego regulaminu. Pani chamska, butna, działająca na zasadzie "nie wysłałam towaru no i co mi zrobisz?". Nie kopię się dalej, złożyłam pozew do sądu. Pewnie trochę poczekam na odzyskanie pieniędzy, ale może do pani Żanety Korczak coś dotrze.

NIE POLECAM !!!!! nie ma oporów zeby uśpic zdrowego psa tylko dla tego ze przeszkadzał włascicielowi .....brak słów

Nie polecam, lepiej omijać tego Pana szerokim łukiem ... Pan Patryk to człowiek nieslowny i nieuczciwy.Termin Remont łazienki przekładal 3 razy. Pobiera zaliczki i wyłącza tel. Po 3 dniu remontu łazienki stwierdził że koszt będzie większy o 600-700zl.jesli nie akceptujemy to on wychodzi... Brak słów a i sama praca pozostawia wiele do życzenia

Odradzam współpracę. Zamawia towar, a następnie go nie odbiera narażając innych na koszty.

Serdecznie odradzam. Dałam się nabrać na miłe, spolegliwe słówka i dość wiarygodną obsługę księgową. I dostałam za swoje. Za każde dodatkowe działania p. Agnieszka liczy sobie niebagatelne pieniądze. Rekapitulując - niekompetencja, złe doradztwo i najwyraźniej słabe doświadczenie.