Najnowsze opinie

Firma krzak, bez telefonu i strony www. Poprzednio nazywali się MHP Polska, a teraz Kompania Tytoniowa. Spółka zarejestrowana w prywatnym mieszkaniu, służy do manipulacji finansowych z innymi spółkami. Pani Lewandowska jest ujawniona w KRS ponad 40 innych spółek. Omijać i nie odpowiadać na ich ogłoszenia dot. pracy! Żądają weksli imiennych, (...)

Nie polecam nie da się dogadać z tym Panem

Grurowaty człowiek raczej nie polecam.
Ps. wozi się BMW i nie umię nim jeździć.

Państwo Łukasz i Urszula Szachewicz-Zaporscy w latach 2011-17 założyli 6 spółek z o.o. (bardzo niski kapitał z wiadomego względu) i przewija się siedem różnych adresów tychże firm. Zamieszkują przy ul. Borowej Góry 2 w W-wie. Pan Zaporski - założyciel grupy KOD_MAZ Warszawa Bemowo i Wola. Wyrachowani, pod płaszczykiem tzw. kultury i wiedzy (...)

Pan Mirosław jak najbardziej zasłużył na moją pozytywną opinię. Do pomocy przy odbiorze mieszkania polecił mi go mój znajomy, u którego był kierownikiem budowy. Pan Mirosław znalazł chyba wszystkie możliwe usterki w moim mieszkaniu.

Krętacze...do dziś nie odzyskałem pieniędzy za towar...od 2 lat marnych 3110zł...:-) Sprawa w sądzie...

Bardzo profesionalna firma porządek po sobie zostawiła tynkowanie zrobione w tydzień inne firmy mówiły że zrobia tą samą pracę około dwóch tygodni. Miły właściciel i pracownicy . Na pewno jeszcze polecę . Pozdrawiam z Mikołowa

firma zamknięta

Zapatrzony w swój nowy komputer.Brak chęci aby się pobrudzić.Po kolejnej wizycie stwierdził ? Jak błąd to podzespół trzeba kopic nowy.Mam już nową kolekcje części wszystkiego po trzy a on twierdzi że na pewno też jest zepsute?W końcu ja laik podwinąłem rękawy i paznokciem usunąłem usterkę. Zajęło mi rozpracowanie usterki 20 min..Nie stykał (...)

Default Avatar
Untitled

Firma krzak

Polecam, sklep internetowy 5/5

Co to za troll 😀 kurs na lotnisko kosztuje 60 zł, nie 0 ale tez i nie 165

Zaprowadziłam samochód na demontaż alternatora (serwis zawoził go do naprawy) i ponowny montaż. Po całym dniu otrzymałam samochód z rozwaloną totalnie turbiną, nie nadający się do jazdy. Panowie mechanicy próbowali wmówić mi, że jeździłam samochodem w takim stanie, nie widziałam czarnej chmury za samochodem i w ogóle nie słyszałam hałasów, które (...)

Default Avatar
Untitled

UWAGA PRZECIEBIORCY I DOSTAWCY KLIENT JEST NIEWYPŁACALNY

W dniu 10.05.2017 otrzymałam jako zastępczy, samochód Renault Megane o nr rej. WE 6024V, ponieważ mój samochód został przez kogoś poważnie uszkodzony na parkingu. Samochód zastępczy podczas odbioru przeze mnie był mocno porysowany z każdej strony i było to udokumentowane na zdjęciach. Podczas zdawania samochodu zastępczego okazało się, że doszła (...)

Ten sklep zielarski przeniesiony został na Al. jana Pawła II 32 w Warszawie, obok Hali Mirowskiej. Telefon ten sam tj 22-6290629 i 602261514. Zapraszamy,Mirmar sklep zielarsko medyczny.

kawał hu.... reszta wiadomo co ogłasza sie ze potrafi przerobic maszyne a wychodzi ze nie ma pojecia zielonego niepolecam nikomu tego pana i jego tatuska , oszukaniec , kretacz i naciagacz , moja sprawa znajdzie final w sądzie

Oszukują na każdym kroku. Kręcone liczniki na i oczywiście auta bezwypadkowe :). Przy próbie pojechania do serwisu w celu sprawdzenia VIN to kręcą na potęgę aby się wymigać. OSZUŚCI I TYLE.

Ogólnie krętacz ,nie chce wystawiać rachunków za usługi

Pełny profesjonalizm oraz duża wiedza fachowa. Moją sprawę załatwiono szybko i sprawnie. Firmy wystawiające referencje ani trochę nie koloryzowały- wszystko czarno na białym:).. Jestem bardzo zadowolona..

A ty głupia Moniko myślałaś że darmo Cie przewiezie z zakup[amiz Biedry?

Jeżeli ktoś, ma czas na nerwy i pieniądze do niepotrzebnego wydania, to może korzystać z usług tej kancelarii. Byłam klientką przez dłuższy czas, na początku wszystko miło i sympatycznie, potem tylko kasa i nic więcej. Brak kontaktu, lub sporadyczny, żadnych efektów, dużo obiecanek i to tyle. Zaniżona cena przyciąga, ale lepiej chyba zapłacić (...)

Świetna jakość konstrukcji aluminiowych. Drzwi bardzo dobrej jakości, porządnie wykonane. Warto zapłacić każdą cenę, a ta okazuje się być atrakcyjna.

dziwny Pan, dość agresywny i wybuchowy, w mojej obecności odebrał telefon, chyba od jakiegos "akwizytora" i zaczął się wydzierać, grozić smiercią chłopakowi, który do niego dzwonił. w mojej opinii zachowanie, które nie przystoi osobie na takim stanowisku. nie doszło do nawiązania współpracy między nami właśnie z powodu tego zajścia, więc odnośnie (...)

Odradzam! Oszukiwanie klienta i zawyżanie stawek o 200%. Za przewóz z dworca PKP w Gdańsku na lotnisko zapłaciłam 165 zł - normalny kurs kosztuje 60 zł maksymalnie! Mój błąd, że byłam w pośpiechu i przemęczona i nie zapytałam z góry o koszt. Dodatkowo kierowca naliczył 99 zł za godzinny postój, gdzie nic takiego nie miało miejsca. A potem (...)