Najnowsze opinie

Wybitny specjalista od ubezpieczeń flotowych, gość ma chyba z 10 lat doświadczenia i pokończone wszystkie możliwe studia i kursy. Zanim coś powie na temat floty robi dokładny audyt i dopiero wtedy można się wszystkiego dowiedzieć, nowinek technicznych i organizacyjnych jak zoptymalizować koszty zarządzania. Ubezpieczenia to tylko niewielka część (...)

Firma prowadzi sprzedaż internetową. Jednak uwaga: przysyłają inny przedmiot niż mają w ofercie.
Oczywiście nie widzą w tym nic złego, że klient zapłacił za konkretny towar i nie jest mu obojętne co dostanie.
Omijać z daleka takich.

Polecam profesjonalną firmę. Dachówkę Alegre udało mi się kupić od ręki. Firma posiada własny transport.

To zwykły oszust. Polisy nie zawierały punktów o ktore prosilam. Kasa przepadla raz na zawsze

Default Avatar
Jakub S
Untitled

Jestem bardzo zadowolony z całokształtu obsługi. Zakupiłem materiały wraz z usługą Pana Grzegorza. Dach wykonany prześlicznie i bardzo dokładnie. Zakupiłem materiały na 8% vacie - wszystko co pozostało po budowie mogłem zwrócić co jest rzadkością. Polecam i to nie ostatni moja styczność z firmą.

Gastromaster to bardzo solidna i rzetelna firma . Pan Jacek fachowo doradzi. Od kiedy moimi urządzeniami właśnie On się opiekuje praktycznie spotykamy się na przeglądzie. Polecam .

Gastromaster to bardzo solidna i rzetelna firma . Pan Jacek fachowo doradzi. Od kiedy moimi urządzeniami właśnie On się opiekuje praktycznie spotykamy się na przeglądzie. Polecam .

Witam, polecam Pana Dawida Kaszurę. Dzięki za telefony. GSM KATOWICE

ten sklep już nie istnieje 23 lata - to jakaś komedia

Firma stworzona na potrzeby wyłudzania od ludzi pięniędzy. Pobierają zaliczki na materiały i robociznę po czym uciekają z miejsca pracy. Kłamią, wymyślają niestworzone historie. Nie ma nic wspólnego z usługami remontowymi. NIE POLECAM

Tragedia!!!Oddają podarte ubranie! Właściciel cham. Współczuje pracownikom.

Super warsztat. mechanicy z pasją. Korzystam z usług od kilkunastu lat i niejednokrotnie pomogli w sytuacjach wydawałoby się beznadziejnych no i w bardzo dobrych cenach.

Firma pracuje na wysokiej jakości urządzeniach do czyszczenia parowego. Usługa czyszczenia wykonana bardzo starannie i dokładnie. Polecam

Default Avatar
Joanna Mroczek

Jestem bardzo zadowolona z obsługi mojego sprzętu

Firma kogucik specjalizująca się w pobieraniu zaliczek i nie wykonywaniu swojej roboty.
Nie ma nic wspolnego z remontami, nie mają pojęcia o robocie.

Znakomitej jakości farby i tynki. Ekipa remontująca moje mieszkanie pracowała na tynkach Kabex i przyznaje, że są naprawdę wytrzymałe, dobrze się prezentują i nie było problemu z ich położeniem.

Deweloper działający na krakowskim rynku od wielu lat - można mu zaufać. Inwestycje bardzo udane, mieszkania zlokalizowane w różnych częściach Krakowa, wysoki standard wykończenia. Fronton oferuje również mieszkania i lokale na wynajem. Generalnie oferta znajduje się na stronie dewelopera www.fronton.pl

Dzień dobry!
Myślę,że przez pomyłkę ta firma figuruje na tej stronie .Została wykreślona z działalności
gospodarczej oraz z ewidencji systemu REGON. Pozdrawiam !hj

Długo z mężem szukaliśmy odpowiednich drzwi do wnętrza, chodziło o ładne i w miarę tanie rozwiązanie. Przypadkowo trafiliśmy na firmę vrata i skorzystaliśmy z ich oferty. Jestem bardzo zadowolona - cena praktycznie jak w przypadku tanich drzwi z marketu jeśli policzymy że drzwi są z montażem.

Kiepski nauczyciel , wybiera sobie uczniów których chce uczyć nie polecam.

Słaba jakość, niekompetentny czlowiek, wyrachowany cwaniak. nie polecam

mgr inż. Zbigniew Szurek ur. 1964 r. to oszust. Radzimy uważać na niego.

Wysokiej jakości materace, które nie odkształcają się i dbają o prawidłowy wzrost i prosty kręgosłup dzieciaków. Moje dzieci od samego początku śpią na materacach Comfortbe. Kiedy materace będą do wymiany, kupię nowe tej samej firmy. Jak coś jest dobre, to nie ma sensu szukać czegoś innego.

Firma nie płaci kontrahentom. Nieuczciwa firma.

Kawał dziada reszta psa. Powodzenia życzę tym którzy dają tam pompę do regeneracji. Ja odsyłałem na reklamacje 4 razy i odsyłali z powrotem niby naprawiona choć po założeniu i tak du..a. Z gościem nie da sie wogóle dogadać bo on twierdzi że starają się robić to jak najlepiej i na staraniach się to kończy. Dla mnie zwykły stolarz który z młotkiem (...)

Dobry fachowiec. Rzetelny, uczciwy i punktualny. Polecam.

bardzo nieuczciwa firma nie kończą remontu nikomu nie polecam mało tego biorą zaliczki i znikają .

Żenada kompletny brak profesjonalizmu. Odradzam usługi tego Pana :/